Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky - Reportáže

Reportáže

Winter Classic 2020 aneb další Open Air pro Spartu!

829.jpg

Po několika letech byl opět náš oblíbený klub pozván na akci pod otevřeným nebem. Narozdíl od brněnské události v roce 2016, se včerejší večer odehrával mimo území České republiky. Drážďanský fotbalový stadion Rudolfa Harbiga sliboval skvělou atmosféru, a tak jsme s naší partou opět nemohli chybět. Od úspěšného tažení CHL v roce 2017 nebyla příležitost spojit výlet za hranice společně se soutěžním utkáním Sparty (nepočítám například...

5. ledna 2020 v 18:06

Reportáže

Zhodnocení utkání Sparta x Kometa z fanouškovského pohledu

785.jpg

Od doby co Slávie spadla o ligu níž jsou vrcholem základní části zápasy s Brnem. O emoce v hledišti není nouze, každý tábor se předhání v tom jak potopit toho druhého, rivalita z toho přímo číší.

22. února 2017 v 23:02

Reportáže

Mrzení fanoušků Komety: Zpátky do továrny a školních lavic!

783.jpg

NEKOREKTNÍ HANOPIS. Derby se Slavií chybí. Naštěstí v extralize existuje soupeř, který svým projevem umí vzbudit emoce. Diagnóza Kometa Brno láká svým bizarním projevem. Slibuje zábavu. Od scének v útrobách haly, příslibem solidní atmosféry i vypjatého dění na hřišti. Je nutné to přiznat: jednou za čtyři roky není Brno Pražákům úplně lhostejné.

19. února 2017 v 21:01

Reportáže

Hrdost a tradice, Sparta právem patří mezi nejlepší kluby Evropy!

782.jpg

Projekt hokejové Ligy mistrů byl, a možná stále pro mnohé je, nezajímavou podívanou. Začátek soutěže je mnohými brán jakou zpestření letní přípravy, která diváky příliš netáhne. Kdo si však čas udělal a navštívil některý ze zápasů Sparty, viděl jiný hokej, než mnohdy může spatřit v domácí extralize. Liga v sobě totiž skýtá potenciál a přináší nové výzvy jak pro kluby, tak pro jejich fanoušky. Sparta a její cesta soutěží to jen potvrzovala...

11. února 2017 v 11:41

Reportáže

A zase to Švédsko… Aneb Vaxjo – Sparta (semi CHL)

780.jpg

Švédska není nikdy dost. Alespoň pokud jde o soupeře Sparty v hokejové lize mistrů.

12. ledna 2017 v 14:35

Reportáže

Zhodnocení sezóny - Část první - hokejová Liga mistrů

747.jpg

Hodnotit sezónu ve které jsme dokráčeli těsně pod vrchol se zdá být lehkou záležitostí. Pořád je tu však menší pachuť z prohry ve finále, ale pěkně popořadě. V první části si přiblížíme začátek sezóny - stěhování do O2 Areny, hokejovou Ligu mistrů a samozřejmě také rozlučku s Holešovicemi.

3. května 2016 v 21:26

Reportáže

Vypni ten reprák aneb liberecké bílé „peklo“

746.jpg

Všechny postavy a události jsou vymyšlené. V článku padají sprostá slova, takže by se na něj neměl nikdo dívat. Městský okres Reichenberg, páté dějství oblíbeného seriálu – finále.

24. dubna 2016 v 10:46

Reportáže

Fotoreportáž z Winter Classic

717.jpg

Přinášíme několik málo snímků sektoru Sparty z Winter Classic 2016. 

10. ledna 2016 v 11:07

Reportáže

Moravský dvojboj ve znamení totálního zmaru

709.jpg

Úvodní zápas moravského dvojboje (Olomouc, Zlín) čeká Spartu domácí Mora. S ohledem na páteční termín a brzký odjezd z Prahy hrozí první výjezdová nula. I já jsem nucen sledovat zápas pouze prostřednictvím online streamu. A stejně jako všichni sparťané se ani já nestačím divit, co že se to na ledě Mory děje. Nevím z jakého konce mám začít. Jestli z toho strašného nebo z toho strašného. 

14. prosince 2015 v 13:25

Reportáže

Výroční utkání v rytmu pana Berouska

708.jpg

Každý výroční zápas vyhlížím s jistou dávkou očekávání, neboť je to utkání zvláštní. Mezi hlavní prvky patří speciální dresy, doprovodný program, setkání s legendami atp. Nejinak je tomu i dnes.

7. prosince 2015 v 22:29

Reportáže
Další stránky: