Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky

Měsíční report předsedy - říjen 2023

6. listopadu 2023 v 21:34,  Reportáže

920.jpg

Zdravím Sparťani,

Uplynul další měsíc a tak přicházím s dalším, v pořadí druhým, reportem.

 

Výjezdy

V říjnu jsme sehráli 3 utkání na hřištích soupeře. Proti tehdy dobře rozjetému Litvínovu jsme svědky výhry Sparty nebyli, ale jako již tradičně autobusový výjezd se kromě výsledku na ledě vydařil a všichni se bavili. Účast byla nadprůměrná, i když v Litvínově jsme zvyklí i na vyšší počty.

Druhým výjezdem opět autobusem byly České Budějovice, kde už jsme výhru mohli slavit a výjezd se velmi povedl. Na naše dánské hosty jsme také udělali výborný dojem a moc nám děkovali. Těm, kterým nebylo příliš po chuti, že s námi jedou "turisti z Dánska", tak bych rád řekl, že kvůli nim jsme včas naplnili a potvrdili autobus. Sektor v Budějovicích jsme vyprodali, ale odmítám tvrzení, že kvůli Dánům se nedostalo na Sparťany. Chceme-li mít plný sektor aktivně fandících, tak bychom měli hlavně zlepšit naší disciplinovanost ve smyslu včasných rezervací a účast na společné cestě.

Do třetice jsme poslední říjnový den vyrazili do nedalekých Pardubic. Nemá cenu se vymlouvat na všední den ani na televizní utkání. Faktem je, že zaplněnost našeho sektoru nebyla nijak oslňující, ale i tak se fandilo na výborné úrovni. Po úvodním gólovém hurikánu se hra uklidnila a dopadla bohužel lépe pro domácí celek. Asi mnozí z vás čekají, zda se tady rozepíšu o incidentu, který se stal po zápase. Asi vás zklamu, ale nyní není vhodné se k tomu více a veřejně vyjadřovat. Různé spekulace a dohady prozatím nechávám bez komentáře.

V této rubrice bych chtěl vyzvat, abyste se k nám připojili na velký výjezd do Brna v neděli 19.11., jehož součástí budou i nová výjezdová trička v rámci výjezdového balíčku.

Zároveň jsem otevřel i rezervace na výjezd do Liberce v neděli 26.11. a speciální pozornost si zaslouží rodinný výjezd do Karlových Varů v neděli 3.12. - po loňském úspěšném rodinném výjezdu do Liberce pojďme akci s chutí zopakovat :)

 

Organizace a strategie SHS

Tato rubrika bude nejspíš stálou součástí reportů. Minule jsem nastínil, kde nás tlačí bota a co je potřeba řešit a vyřešit. Tentokrát přicházím s krátkým dotazníkem, abyste nám pomohli, na co se zaměřit a co vás nejvíce zajímá. Věnujte nám pár svých minut a dotazník pravdivě a zodpovědně vyplňte.

 

Na závěr

Někteří mi říkali, že minulý report byl moc dlouhý, i když jsem to v úvodu předesílal. Tak nyní radši skončím už teď :)

 

Děkuji za vaší pozornost

@Rikki, předseda SHS