Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
otaznik1
rad55 +162
Dnes v 10:56:35

Jurčina o kabině. *ANO* :Bavili jsme se hlavně o tom, že by bylo pěkné si zahrát proti Frölundě.
Tak tohle mne potěšilo velmi! *METAL*

otaznik2
SHS
Dnes v 00:00:01

Výsledky včerejší diskuse (3. 6. 2020):

Nejvíce příspěvků (7) napsal uživatel spida0816 a použil v nich celkem 2 756 znaků.

Další pořadí:
2. rad55 (příspěvky: 5, znaky: 417)
3. MartinMegadeth (příspěvky: 4, znaky: 2 999)
4. frafont (příspěvky: 2, znaky: 466)
5. Mandor (příspěvky: 2, znaky: 63)

Celkem bylo včera napsáno 21 příspěveků, které obsahovaly 6 856 znaků.

386.jpg
Mandor +188
Včera v 20:17:02

reakce na rad55: ,,On hrál i v repre, takže ta památná věta padla v přímém..." zobrazit příspěvekOn hrál i v repre, takže ta památná věta padla v přímém přenosu.. *ANO* "

*HAHA* *HAHA* *HAHA*

otaznik4
rad55 +162
Včera v 19:46:40

reakce na frafont: ,,Co teď koukám (s pomocí strejdy Googla), tak Rauma má docela..." zobrazit příspěvekCo teď koukám (s pomocí strejdy Googla), tak Rauma má docela mladej tým. Průměr 23 let a kousek, to v tom ještě mají dva hráče 30+, bez nich by to šlo ještě níž. Uvidíme, jak to bude vypadat na ledě - za mě ale určitě zajímavá konfrontace."

Hala pro 5400 lidí, dva Slováci, jeden Švéd a Kanaďan, jinak Finové. Bude to fičák.

+1
otaznik5
frafont +548
Včera v 19:09:29

reakce na spida0816: ,,S Raumou očekávám vyrovnaná utkání. Důležité bude, kde se..." zobrazit příspěvekS Raumou očekávám vyrovnaná utkání. Důležité bude, kde se bude hrát první zápas, ale počítám, že v Praze, jelikož byla Sparta ve druhém koši a týmy z prvního koše budou mít výhodu odvety v domácím prostředí."

Co teď koukám (s pomocí strejdy Googla), tak Rauma má docela mladej tým. Průměr 23 let a kousek, to v tom ještě mají dva hráče 30+, bez nich by to šlo ještě níž. Uvidíme, jak to bude vypadat na ledě - za mě ale určitě zajímavá konfrontace.

+1
otaznik6
spida0816 +7
Včera v 18:49:43

S Raumou očekávám vyrovnaná utkání. Důležité bude, kde se bude hrát první zápas, ale počítám, že v Praze, jelikož byla Sparta ve druhém koši a týmy z prvního koše budou mít výhodu odvety v domácím prostředí.

+1
otaznik7
spida0816 +7
Včera v 18:45:29

Banské Bystrice je určitě škoda, člověk by aspoň zavzpomínal, ale nedá se nic dělat. Obecně se slovenský hokej podle mě řítí do propasti, tak jako Slovan, který musel opustit KHL, nebo kdysi Poprad. Nicméně i projekt Lev Praha byl jen výstřelem do tmy. Byť to finále myslím s Magnitogorskem bylo super. Nejsou tam finance ani správní lidé, kteří by to správně vedli.

otaznik8
rad55 +162
Včera v 18:41:49

Pikantní Lukko Rauma!

otaznik9
spida0816 +7
Včera v 18:36:28

reakce na MartinMegadeth: ,,Mám stejný názor: švédskému soupeři bych se pro první kolo..." zobrazit příspěvekMám stejný názor: švédskému soupeři bych se pro první kolo rád vyhnul. Jelikož se mi ale přání pravidelně neplní, tak si tipnu starou známou Frolundu. *FUCKU* Škoda, že se účasti v hokejové LM vzdala Banská Bystrica. Letos uplyne 35 let od památného výjezdu fotbalové Sparty do BB: byla by to stylová vzpomínka. Počítám, že o pár starší kamarádi by mě lámali, abychom si udělali výjezd. *KSICHT* "

Tak nakonec finská Lukko Rauma, sice to není Švédsko, ale i tak je to určitě soupeř z kategorie těch těžších. Když to klapne, tak dál bude čekat vítěz z dvojice Mnichov - Ilves Tampere, čili podobně těžký soupeř. Kliku jak od blázince ale měli jak Liberec, tak Třinec, oba dostali jedny z nejlehčích možných soupeřů, jak polské Tychy, tak běloruský Junost Minsk jsou týmy, přes které postoupit se rovná povinnosti.

+1
892.jpg
MartinMegadeth +1607
Včera v 18:05:10

reakce na spida0816: ,,Dobrý den všem Sparťanům, jak vidíte ten dnešní los CHL? Dal..." zobrazit příspěvekDobrý den všem Sparťanům, jak vidíte ten dnešní los CHL? Dal bych malou tipovací soutěž, pokud se to do šesti stihne. Tipuji, že dostaneme Zurich. Hlavně by bylo fajn se vyhnout Švédům. *SALA* "

Mám stejný názor: švédskému soupeři bych se pro první kolo rád vyhnul. Jelikož se mi ale přání pravidelně neplní, tak si tipnu starou známou Frolundu. *FUCKU* Škoda, že se účasti v hokejové LM vzdala Banská Bystrica. Letos uplyne 35 let od památného výjezdu fotbalové Sparty do BB: byla by to stylová vzpomínka. Počítám, že o pár starší kamarádi by mě lámali, abychom si udělali výjezd. *KSICHT*

+1
892.jpg
MartinMegadeth +1607
Včera v 18:02:03

reakce na Mandor: ,,Připomíná mi to pana Vimra z Českých Budějovic. Snad hrál..." zobrazit příspěvekPřipomíná mi to pana Vimra z Českých Budějovic. Snad hrál ještě za Slavoj a skandování Vimr dej gól se prý neslo velmi bouřlivě. Bohužel to znám jen z vyprávění :-)
"

Kolego, jméno Vimr/Wimmer mi v souvislosti s Českými Budějovicemi vůbec nic neřeklo. Schválně jsem koukal na web Motoru, kde je jmenný přehled bývalých hokejistů Slavoje, Stadionu i Motoru a nenašel jsem ho ani tam. Určitě bude mít pravdu kolega Rad55, že tím Wimmerem bude kladenský Josef Wimmer. A tou odrhovačkou zmíněnou Homolkou bude dílko Jan nám dupou králící (podle toho co jsem dohledal) a Wimmer přes své nesporné umění se tam spíš hodil autorovi do textu kvůli svému příjmení. *FUCKU*
www.velkyzpevnik.cz/...

+2
892.jpg
MartinMegadeth +1607
Včera v 18:00:48

reakce na PLHA: ,,Ahoj Martine, mně osobně rozhovor s Kvapilem přišel naprosto..." zobrazit příspěvekAhoj Martine,
mně osobně rozhovor s Kvapilem přišel naprosto v pohodě, a jak píšeš, věřím tomu že bude tuze platný.

Co se týká ACS tak tady vážně nevím. Vzhledem k tomu že jsme my s naším víceméně pralesním hokejovým týmem nemohli trénovat a věnovali jsme se spíše zvedání půllitrů na balkoně, jsem se těšil na opětovný začátek fotbalové ligy. První poločas v Karviné byl tak nějak vyrovnaný a to že jsme jako první dostali gól , mně přivedlo na nápad přepnout TV. Doteď nechápu, co se asi muselo dít v kabině, protože to jak hráli Sparťané ve druhé půli, to jsem dlouho neviděl. Tak snad to potvrdí zítra. "

Zdravím, kamaráde. Na Kvapilovi příznivci některých klubů nenechají nit suchou, ale co vím v zákulisí má mnohem lepší jméno. Pokud vím během kariéry z žádného extraligového klubu v rozehrané sezóně neodešel. Na rozdíl od mnoha jiných borců. Že si nechá zaplatit za to co umí: je to seniorský mistr světa, má bronz z světového šampionátu juniorů, vyhrál extraligu a dvakrát KHL, tak s tím problém nemám. Taky bych nešel ke konkurenci kdyby mi nabídla o třetinu nižší gáži. Kdybych uměl co umí on, taky bych si to nechal zaplatit. Pokud umíš, potvrdíš na ledě pověst lídra, tak si ber měsíčně třeba půl milionu. Za mě v pořádku. Mě s**ou hráči co se nechají zaplatit zlatem a pak předvádí na ledě ho*no, často i s nadstavbou různých výmluv. *NAPR**** Co se týká fotbalové Sparty: už delší dobu platí, že jednou za čas jsou hoši schopni nevídaných výkonů, ze kterých mi brada drhne o podlahu, jenže to je bohužel velmi sporadický jev. Chápu, že si i sebelepší tým nemůže hrát jak z partesu každý zápas a celou sezónu, jenže Spartě se takhle zadaří už delší dobu tak jedou až dvakrát za podzim nebo za jaro, případně méně. Dnes přijedou na Letnou Teplice: kromě dohrávky s Libercem jim to moc nejde, mají poslepovanou obranu. Řeklo by se ideální soupeř pro potvrzení výhry z Karviné dalším vítězstvím. Na realitu budu večer moc zvědav, cítím že zase budu mít i nohy sevřené v pěst až do konce. *VYHLIZI*

892.jpg
MartinMegadeth +1607
Včera v 17:58:43

Dobré odpoledne, včerejší výhra Slávie v Příbrami rozhodla o tom, že ji Sparta už nemá ani teoretickou šanci do konce ročníku předehnat. A počtvrté za sebou skončí v tabulce Sparta za Slávií, což se stalo naposledy v letech 1973-1978. *NAPR**** Pro zajímavost před pěti lety v konečné tabulce Sparta získala o 33 bodů víc než Slávie. *MIMO*

otaznik14
spida0816 +7
Včera v 17:35:42

reakce na rad55: ,,Frölunda HC – ta by nebyla vůbec od věci. Hrát s ní venku/doma..." zobrazit příspěvekFrölunda HC – ta by nebyla vůbec od věci. Hrát s ní venku/doma by bylo mnohem lepší! A ta motivace! *SALA*
No uvidíme jak si s námi los pohraje."

Tak zrovna proti ní bych se o motivaci rozhodně nebál, to je pravda. Dvojzápas je hlavně daleko férovější než to finále u jednoho ze soupeřů. Když už, tak by se mělo finále hrát na neutrální půdě a každý rok měnit pořadatele. *CERTIK*

otaznik15
rad55 +162
Včera v 17:30:14

Frölunda HC – ta by nebyla vůbec od věci. Hrát s ní venku/doma by bylo mnohem lepší! A ta motivace! *SALA*
No uvidíme jak si s námi los pohraje.

otaznik16
spida0816 +7
Včera v 17:17:24

reakce na frafont: ,,Chtěl bych Curych, případně Mnichov, ale spíš to vidím právě..." zobrazit příspěvekChtěl bych Curych, případně Mnichov, ale spíš to vidím právě na Švédsko. Ale zase jestli to chceme celé vyhrát, tak je jedno, koho nám dají, musíme všechny rozebrat na součástky *SALA* "

Souhlas. Kádr podle mě na to máme, nebuďme alibisti, ten tým sílu na úspěch má.

otaznik17
spida0816 +7
Včera v 17:15:35

Z kádru hokejové Sparty mám dobrý pocit, myslím, že Ton s Hlinkou přivedli do týmu kvalitní hráče. U Romana Horáka je předpoklad, že by jako první centr měl být jedním z tahounů mužstva a hodně se na něj těším, co předvede. Díky tátovi má ke Spartě blízko, tak doufám, že se prosadí a bude ho plný led. Obzvlášť spolupráce v prvním útoku s Řepíkem a asi Kvapilem by mohla být hodně dobrá. Zikmunda vidím ve druhém útoku s Rouskem a Tomáškem, třetí beze změny Pech-Forman-Buchtele a čtvrtá Šmerha-Sukel-Kudrna. Navíc tam bude ještě Říčka, Dvořáček, Vitouch, Pšenička... Rozhodně bude kam sáhnout a kombinovat složení. *FLAGSPA* Pro tuhle sezónu bude dobře mít široký kádr. Neznámou pro mě je obránce Jeřábek, ale vedle Milana Jurčiny by se mohl vytáhnout, tak jako Tomáš Dvořák minulou sezónu. Každopádně souhlasím, že jednoho fešáckého produktivního beka do přesilovky by to ještě chtělo, byť i tak je obrana za mě kvalitní. Košťálek-Pavelka, Dvořák-Jurčina, Kalina-Piskáček, Jeřábek-Poizl, Jandus.

+1
otaznik18
frafont +548
Včera v 16:54:58

reakce na spida0816: ,,Dobrý den všem Sparťanům, jak vidíte ten dnešní los CHL? Dal..." zobrazit příspěvekDobrý den všem Sparťanům, jak vidíte ten dnešní los CHL? Dal bych malou tipovací soutěž, pokud se to do šesti stihne. Tipuji, že dostaneme Zurich. Hlavně by bylo fajn se vyhnout Švédům. *SALA* "

Chtěl bych Curych, případně Mnichov, ale spíš to vidím právě na Švédsko. Ale zase jestli to chceme celé vyhrát, tak je jedno, koho nám dají, musíme všechny rozebrat na součástky *SALA*

otaznik19
spida0816 +7
Včera v 16:43:10

Dobrý den všem Sparťanům, jak vidíte ten dnešní los CHL? Dal bych malou tipovací soutěž, pokud se to do šesti stihne. Tipuji, že dostaneme Zurich. Hlavně by bylo fajn se vyhnout Švédům. *SALA*

otaznik20
rad55 +162
Včera v 13:31:37

reakce na Mandor: ,,je to mozne, ja to znam jen z doslechu :-)"

On hrál i v repre, takže ta památná věta padla v přímém přenosu.. *ANO*

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

  • Choreofond

Kalendář akcí

<<06 / 2020>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30