Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
otaznik1
cedak +75
Dnes v 00:14:23

reakce na MartinMegadeth: ,,Co se Řepíka týká, mám z něj zvláštní pocit. Na jedné..." zobrazit příspěvekCo se Řepíka týká, mám z něj zvláštní pocit. Na jedné straně je to určitě střelec, jeden z mála co českému hokeji zůstal. Na straně druhé moc nechápu jakou má sportovní ctižádost, když se plácá už několikátý rok ve Slovanu, kde jsou finanční problémy, kde se hráčům dřív nebo později začne dlužit a kde není absolutně šance na větší sportovní úspěch. Navíc musím přiznat, že mě Řepík dvakrát ve Spartě zrovna moc nepřesvědčil, kulantně řečeno. Nemůžu se zbavit pocitu, že když přijde na dva, tři měsíce hráč dohrát sezónu a pak má smlouvu jinde nebo je bez smlouvy, tak to prostě někde vzadu v hlavě má a podle toho hraje. Kdyby se Řepík chtěl vrátit a podepsat dlouhodobější smlouvu, pak bych ho bral všemi deseti. Ale aby si zase odskočil „od bratislavské plotny“ to nevím jestli by konečně přineslo co si všichni představujeme. Zkusit je udělat společně s Červeným je zajímavá myšlenka, ideálně pak na dlouhodobější kontrakt. Tohle by mi smysl rozhodně dávalo. *THUMBSUP* Nad hráči z EBELky bych určitě neohrnoval nos, protože i v této soutěži se dají najít velice zajímavá jména, i když nevím jestli bychom se shodli přímo na borcích ze Znojma. Není to dlouho co prosákl zájem Sparty o Kanaďana Nicka Petersena z Klagenfurtu. Bohužel s přestupem musí souhlasit i klub kde hráč nyní působí, podobně jako v jiné soutěži, a to bývá u dobrých borců problém. V kvalitnějších klubech EBELky není tak častá výstupní klauze jako v extralize. Zrovna Petersen vypadal hodně zajímavě, ale Klagenfurt se na jeho odchod netvářil. Jen je třeba brát každého takového hráče s rozmyslem, aby se uměl popasovat s urputnou a taktickou extraligou, aby se Sparta s někým neadaptabilním nespálila jako nedávno Plzeň s Yellow Hornem (či jak se ten hoch přesně jmenoval). Co se Pohla týká, ve Wolsburgu podepsal zatím měsíční smlouvu, tudíž úplně ztracený být nemusí. *POSILOVNA* "

Určitě by bylo hezké, kdyby Řepík podepsal na dva roky, ale nemyslím si, že by to bylo v jeho případě na pořadu dne nebo týdne. Za sebe musím říct, že já celkem chápu, proč to v Bratislavě táhne dál. Jednak můžeme reálně předpokládat, že finančně je jeho smlouva zajímavější než podmínky, které se mu nabízely v extralize (a protože o něj má Slovan celkem permanentně zájem, těžko předpokládat, že by zrovna on patřil k těm, u kterých byly s platem ty největší problémy..). A jednak hrát v KHL, i když bez vyhlídek na playoff , pořád znamená, že je ve východních guberniích na očích a může o něj projevit zájem někdo podstatně zajímavější. A navíc, pro poměrně technického útočníka je KHL s jejím stylem hokeje bližší než úporná česká liga.
Takže v jeho případě bych podpis se Spartou jinak než na výpomoc v závěru sezóny chápal tak trochu jako rezignaci na vyšší cíle a uznání, že na víc než na extraligu nemá, a protože je Řepík přece jen jiná třída než Buchtele, chápu, že se do takového podpisu nehrne. I mně by se víc líbila posila, která přijde natrvalo, ale z toho, co se teoreticky rýsuje, mi pořád právě Řepík po vypadnutí Slovanu přijde jako zajímavý, i když ty minulé dvě sezóny to tu nespasil.

otaznik2
SHS
Dnes v 00:00:01

Výsledky včerejší diskuse (10. 12. 2018):

Nejvíce příspěvků (5) napsal uživatel Gapin a použil v nich celkem 1 244 znaků.

Další pořadí:
2. MartinMegadeth (příspěvky: 4, znaky: 7 396)
3. MichalM (příspěvky: 3, znaky: 1 112)
4. frafont (příspěvky: 3, znaky: 555)
5. loupák (příspěvky: 3, znaky: 322)

Celkem bylo včera napsáno 23 příspěveků, které obsahovaly 12 537 znaků.

892.jpg
MartinMegadeth +751
Včera v 16:52:01

reakce na spida0816: ,,Souhlasím, Řepíkovi se na jednu stranu docela divím, že hraje ve..." zobrazit příspěvekSouhlasím, Řepíkovi se na jednu stranu docela divím, že hraje ve Slovanu, který má každý rok do play off asi stejně tak daleko jako má fotbalová Sparta nedostižně daleko na první Slavii a že 15 bodů náskoku je luxusní polštář pro jaro a že tohle už neztratí, o tom žádná. Kdyby hrál někde, kde má aspoň šanci hrát play off KHL a něco tam uhrát, ale v Bratislavě? Nevím, jak velkou roli hrají peníze, prý měli ve Slovanu problém s finančními závazky vůči hráčům, ale jak je to teď nevím, nerad bych polemizoval. To bych se radši upsal Spartě, hrál pravidelně za nároďák a pak si myslím, že by se určitě dostal někam výš než do Slovanu, protože potenciál na top týmy typu Omsk, Magnitogorsk, moskevské kluby, Petrohrad apod. by měl. Ale když by se i letos měl na část sezony vrátit, nebudu proti, kvalitu ten hráč bezesporu má a nemusel by být jediným hráčem ze Slovanu, co třeba i takový Rudolf Červený, teď mu to tam začalo padat, kdo ví. Z extraligy jsem si momentálně vytipoval tři a z rakouské EBEL ligy dvě jména pro oživení útoku Sparty, samozřejmě nemusíte souhlasit, jde o diskuzi. Ze Znojma bych se pokusil přetáhnout nejproduktivnějšího hráče týmu Marka Kaluse (zatím 15+14) nebo kanaďana Anthony Lucianiho (10+17) a pak z české ligy třeba Flek (Karlovy Vary), Vincour (Hradec Králové), Lenc (Liberec) nebo z Německa tady padlo jméno Petra Pohla, ale dal přednost Wolfsburgu, tak třeba příště. *FLAGHC* *SALA* "

Co se Řepíka týká, mám z něj zvláštní pocit. Na jedné straně je to určitě střelec, jeden z mála co českému hokeji zůstal. Na straně druhé moc nechápu jakou má sportovní ctižádost, když se plácá už několikátý rok ve Slovanu, kde jsou finanční problémy, kde se hráčům dřív nebo později začne dlužit a kde není absolutně šance na větší sportovní úspěch. Navíc musím přiznat, že mě Řepík dvakrát ve Spartě zrovna moc nepřesvědčil, kulantně řečeno. Nemůžu se zbavit pocitu, že když přijde na dva, tři měsíce hráč dohrát sezónu a pak má smlouvu jinde nebo je bez smlouvy, tak to prostě někde vzadu v hlavě má a podle toho hraje. Kdyby se Řepík chtěl vrátit a podepsat dlouhodobější smlouvu, pak bych ho bral všemi deseti. Ale aby si zase odskočil „od bratislavské plotny“ to nevím jestli by konečně přineslo co si všichni představujeme. Zkusit je udělat společně s Červeným je zajímavá myšlenka, ideálně pak na dlouhodobější kontrakt. Tohle by mi smysl rozhodně dávalo. *THUMBSUP* Nad hráči z EBELky bych určitě neohrnoval nos, protože i v této soutěži se dají najít velice zajímavá jména, i když nevím jestli bychom se shodli přímo na borcích ze Znojma. Není to dlouho co prosákl zájem Sparty o Kanaďana Nicka Petersena z Klagenfurtu. Bohužel s přestupem musí souhlasit i klub kde hráč nyní působí, podobně jako v jiné soutěži, a to bývá u dobrých borců problém. V kvalitnějších klubech EBELky není tak častá výstupní klauze jako v extralize. Zrovna Petersen vypadal hodně zajímavě, ale Klagenfurt se na jeho odchod netvářil. Jen je třeba brát každého takového hráče s rozmyslem, aby se uměl popasovat s urputnou a taktickou extraligou, aby se Sparta s někým neadaptabilním nespálila jako nedávno Plzeň s Yellow Hornem (či jak se ten hoch přesně jmenoval). Co se Pohla týká, ve Wolsburgu podepsal zatím měsíční smlouvu, tudíž úplně ztracený být nemusí. *POSILOVNA*

+1
892.jpg
MartinMegadeth +751
Včera v 16:44:00

reakce na Gapin: ,,Karlsson, Hanousek... já obdivuju tvojí bezbřehou naději, že se..." zobrazit příspěvekKarlsson, Hanousek... já obdivuju tvojí bezbřehou naději, že se pořád něco změní příchodem hráčů.
Na Letný nepomůže nic, ani kdyby přišel Messi, Ronaldo, Ibrahimovič nebo kdoví kdo ještě. Nepomůže jakákoliv změna trenéra nebo asistentů. Tam pomůže jedna jediná změna. A to buď změna majitele, nebo alespoň změna jeho myšlení.
Tohle není cesta (tebou zmiňovaná) do průměru. My už průměrný jsme a jdeme akorát pořád níž.
Jinak momentálně s Teplicema opět nádhernej výkon *FUCKU* úplně na Ligu mistrů *LEBKA* "

Homolko, ale to jsi velice špatně pochopil, že bych zmínkou o angažování Karlssona (mimochodem dnes oficiálně Spartou potvrzeného) nebo Hanouska ještě trpěl jakousi nadějí, že se na Letné něco zlepší. Můžu ti garantovat, že experimentem Il Cretino a všem co po něm následovalo jsem o veškeré iluze v souvislosti s fotbalovou Spartou přišel s definitivní platností. Naopak naprosto souhlasím, že tuzemského průměru jsme již dosáhli a dál klesáme na dno, je jen otázkou kde to úplně dno vlastně Sparta má. Též zcela souhlasím, že jediná šance ke zlepšení a k návratu dobrých časů je buď změna majitele klubu nebo jeho naprosto zásadní změna myšlení. Ovšem po tolika letech kdy je dr. Křetínský vlastníkem Sparty silně pochybuji, že by této změny byl schopen. Jak jsem nedávno psal, ryba smrdí od hlavy a přesně v tomto duchu by měly probíhat změny na Letné. I když se vymění půlka kádru a realizační tým, pořád to bude málo. *NAPR**** Co se týká Lavičky, v porovnání s tím co se na Spartě dělo po jeho odchodu byl Víťa Pokora ještě zlatý, ale opravdu si nemyslím, že by se měl vracet. I přes dílčí úspěchy odcházel jako trenér co nesplnil cíle. Sparta potřebuje uchopit a vést úplně jinak a upřímně nevidím mezi tuzemskými trenéry nikoho komu bych tento úkol svěřil. Jenže kde vzít pořádného zahraničního trenéra, když se evidentně už měsíce žádný seriózně nehledá, s nikým nejedná a je desátého prosince. Letos zimní přestávka bude mnohem kratší než předešlé roky a tudíž by se měl ujmout týmu hned po zápase v Příbrami, aby mohl rovnou zásadním způsobem participovat na odchodech, příchodech a změnách v kádru! I tento stav dokazuje, že dr. Křetínský se svými kamarádíčky dlouhodobě dostal Spartu z deseti na pět a od šíleného experimentu Il Cretino se vším co přišlo po něm pak Sparta už rychle spadla z pěti na nulu, kde se přes dva nadějné momenty drží směle dál. A dost se obávám, abychom výhledově neřešili záporné hodnoty. Že se Lavička stal prvním či hlavním kandidátem na nového trenéra Sparty, že s ním začne jednat Čupr i že si Čupr se Ščasným dost hodně nesedli jsem měl pocit, že se jedná o celkem známé informace, které nespadají do schránky přísně tajných informací. *FRAJER*

892.jpg
MartinMegadeth +751
Včera v 16:38:20

Hokejová Sparta v Liberci odehrála dobré a vyrovnané utkání, které rozhodlo neproměňování šancí a hloupá vyloučení na straně Sparty, protože Liberec je v přesilovkách uměl potrestat a na rozdíl od Sparťanů své šance zvládal proměňovat. Nutno dodat, že co měl na hokejce Forman nebo Vrána by se dávat mělo. Konkrétně tihle kluci a s nimi Pech, Kumstát, Jarůšek nebo Buchtele by měli mít aspoň o padesát procent nastřílených gólů víc. Fešácká gólová první lajna Spartě chybí, což včerejší vystoupení v Liberci jen potvrdilo. Není normální, aby v půlce základní části měl nejlepší střelec nastřílených jen sedm branek. (A že jsou hned tři na tom nic zásadního nemění.) *MIMO* I tak si myslím, že kdyby měla Sparta víc štěstí po gólu Buchteleho, Dvořáček s Kumstátem procpali vzápětí puk za Willa znovu a snížila na rozdíl jediného gólu, ze zbytku utkání by bylo pořádné drama. Na Liberec by muselo sednout jaký náskok dokázal doma se Spartou ztratit minule. Sparta od začátku října sehrála jedenáctý zápas venku a prohrála teprve podruhé. To není žádná tragédie, naopak její bilance venku je vynikající. Napravovat musí bilanci domácích zápasů a musí s nápravou začít hned po Vánocích. Stejně tak nápravy koncovky především doma, zlepšení přesilovek a omezení vyloučení po zbytečných faulech. Pevně věřím, že se dočkáme kvalitního doplnění útočných řad do té doby. Očekávám v tomto duchu od Břízy, Broše a Kruppa dva balíčky s lákavým obsahem pod vánoční stromeček. *KSICHT*

892.jpg
MartinMegadeth +751
Včera v 16:29:35

Dobré odpoledne, to byla na Letné zase včera hrůza všech hrůz. Prohrálo se po osmnácti domácích ligových zápasech, to se stát může. Může se prohrát i s týmem jako jsou Teplic, i když by se to stávat nemělo. Kdyby Sparta tlačila, vařila, sevřela soupeře do kleští, bušila do tyčí a do břeven … a na konci utekl jeden vidlák a trefil se, tohle všechno se stát může. Ale co včera Sparta předvedla ?! Na začátku akci dvojice Stanciu – Tetteh, o nějakých deset minut později střelu Stancia, mimochodem od té chvíle jsem ani o jednom jmenovaném už na place nevěděl, a do poločasu ještě nepovedené zakončení Costy. Ve druhé půlce dvě zakončení Pulkraba a víc si toho nejsem schopen vybavit. Jinak to byla bída, nouze, marast, podprůměr a neskutečná slabota. :-! Z posledních pěti venkovních zápasů Sparta přivezla tři body, z posledních dvou domácích utkání na Letné upotila celé dva body, z posledních devíti ligových kol uplácala osm bodů, stejně jako Příbram. Hůř na tom už je jednom Bohemka s Karvinou. To je naprostá katastrofa. Jenom se ptám: je tohle už dno nebo to půjde spadnout ještě níž ?! *NAPR****

273.jpg
Gapin +1052
Včera v 16:15:06

reakce na MichalM: ,,Pořád je to poslední trenér,kterej se Spartou udělal titul. Já..." zobrazit příspěvekPořád je to poslední trenér,kterej se Spartou udělal titul. Já myslím, že on je schopnej Spartu dát dohromady, otázka je,jestli je toho schopen dlouhodobě. Ale s hráči kteří ve Spartě vesměs jsou by určitě mohl hrát stejný,ne-li lepší fotbal,jako v té poslední titulové sezóně, a to se na to tehdy koukat myslím dalo dobře. Nevím,no........"

Udělal titul i pohár. To mu nikdo neupře, ale jeho fotbal byl koukatelnej akorát v lize. Vyřazení od Hackenu bylo taky super. A hlavně třeba pěkně připodělaná taktika na zápas v Plzni neměla chybu. A nejsem dneska už nějak přesvědčenej, že ta jeho překulovaná ze strany na stranu bude mít nějakej efekt.
A hlavně kam se chceme posunout, když tady budeme pořád dokola točit stejný trenéry. Lavička v tomhle chaosu tu stejně nevydrží dýl jak rok a půl a stejně bude opět vyhozen. Přijde třeba Chovanec a po něm už asi nastane chvíle pro Straku.

otaznik8
PLHA +30
Včera v 16:03:00

Jak bych několika slovy popsal situaci ve fotbalové Spartě: hnus a bída dosáhla vrcholu. Jasně může se nedařit, ale tohle už je opravdu moc. Na Spartu chodím hodně přes 30 let, ale poslední dva roky je opravdu lahůdka. Kdybych si liboval v nějaké konspirační teorii, tak bych si myslel že klouček z Brna koupil Spartu jenom proto aby ji poslal do ho..n. Bohužel jenom nerozumí fotbalu a vybírá si na slovo vzaté odborníky. Díky moc ACS poslední měsíc u mě stoupá spotřeba rumu do závratných výšin a doma se mnou přestává mluvit i pes.

otaznik9
MichalM +84
Včera v 15:34:41

Hlavně by asi bylo potřeba,aby s novým trenérem přišli i noví asistenti. A Rosického bych nechal u mužstva jako vedoucího. Včera mne neskutečně namíchl Baranek, který důsledně naháněl všechny hráče,aby se šli rozloučit s diváky. Ale on s celým realizačním týmem zůstali schovaní pěkně pod lavičkou, přitom by si to měli jít " vyžrat" pěkně s hráči. Ať se vezme za ruku s Kováčem, a táhnou třeba do......... Olomouce. Já si prostě myslím, že ten realizační tým i s vedením na tom nemají o nic menší vinu než hráči.........

otaznik10
MichalM +84
Včera v 15:26:28

reakce na toci87: ,,Někde jsem četl rozhovor s Vízkem a ten se prý bavil s Haškem v..." zobrazit příspěvekNěkde jsem četl rozhovor s Vízkem a ten se prý bavil s Haškem v Dubaji a ten by do toho možná šel, a Vízek si myslí, že zrovna on je ten pravej, kdo by to pozvedl a hlavně ten tým zvládl."

To si myslím určitě taky, jenže Hašek nejspíš není u současného vedení Sparty příliš žádoucí osoba,co jsem slyšel..........

otaznik11
MichalM +84
Včera v 15:24:58

reakce na loupák: ,,Ty už to víš, ale ať vědí všichni. Včera večer vydal..." zobrazit příspěvekTy už to víš, ale ať vědí všichni. Včera večer vydal Křetínský pokyn zahájit jednání s Lavičkou. Jednat s ním má osobně Čupr, ani Kotalík, ani Ščasný. Mám to ze zdroje, který je opravdu blízko dění na Letné."

Pořád je to poslední trenér,kterej se Spartou udělal titul. Já myslím, že on je schopnej Spartu dát dohromady, otázka je,jestli je toho schopen dlouhodobě. Ale s hráči kteří ve Spartě vesměs jsou by určitě mohl hrát stejný,ne-li lepší fotbal,jako v té poslední titulové sezóně, a to se na to tehdy koukat myslím dalo dobře. Nevím,no........

678.jpg
toci87 +91
Včera v 15:23:20

reakce na Mandor: ,,Když už jsme u těch blbých zpráv a ještě blbějších..." zobrazit příspěvekKdyž už jsme u těch blbých zpráv a ještě blbějších očekávání, tak mám taky jednu špatnou zprávu. Hlavně tedy pro pamětníky jako jsem já.
www.sport.cz/fotbal/...
"

Někde jsem četl rozhovor s Vízkem a ten se prý bavil s Haškem v Dubaji a ten by do toho možná šel, a Vízek si myslí, že zrovna on je ten pravej, kdo by to pozvedl a hlavně ten tým zvládl.

386.jpg
Mandor +110
Včera v 14:07:49

Když už jsme u těch blbých zpráv a ještě blbějších očekávání, tak mám taky jednu špatnou zprávu. Hlavně tedy pro pamětníky jako jsem já.
www.sport.cz/fotbal/...

875.jpg
Amphicyoni +470
Včera v 14:01:30

reakce na loupák: ,,To doufáme stejně :-D "

I já doufám. Brát trenéry, co už tu byli a byli vypakováni (a dokonce dvakrát), je prostě blbost. Pokud si dobře pamatuju, tak když se minule poroučel, nahradil ho Ščasný, tak teď by si to kluci prohodili... geniální! *KOSA* Právě teď je ideální čas na to zkusit něco, co by mohlo fungovat. Nový trenér by měl zimní přípravu, jaro (jelikož titul je světelný roky vzdálen) a letní přípravu + dvě přestupní období na to dát to dohromady a to je spousta času, aby i kouč, kterému trvá déle, než naučí svůj tým vše potřebné, vše v poklidu zvládl.

903.jpg
loupák +279
Včera v 13:20:37

reakce na Gapin: ,,Tak ja to nechtel prokecnout a hlavne to jeste neznamena, ze na..." zobrazit příspěvekTak ja to nechtel prokecnout a hlavne to jeste neznamena, ze na Lavicka kejvne.
Tak nejak ve skrytu duse doufam ze bude mit rozum a potreti uz sem nepoleze."

To doufáme stejně :-D

273.jpg
Gapin +1052
Včera v 13:10:59

reakce na loupák: ,,Ty už to víš, ale ať vědí všichni. Včera večer vydal..." zobrazit příspěvekTy už to víš, ale ať vědí všichni. Včera večer vydal Křetínský pokyn zahájit jednání s Lavičkou. Jednat s ním má osobně Čupr, ani Kotalík, ani Ščasný. Mám to ze zdroje, který je opravdu blízko dění na Letné."

Tak ja to nechtel prokecnout a hlavne to jeste neznamena, ze na Lavicka kejvne.
Tak nejak ve skrytu duse doufam ze bude mit rozum a potreti uz sem nepoleze.

903.jpg
loupák +279
Včera v 12:33:55

reakce na frafont: ,,A Ščasný půjde do háje, nebo se zase jenom přesune někam do..." zobrazit příspěvekA Ščasný půjde do háje, nebo se zase jenom přesune někam do kanclu na post asistenta ředitele? :-P"

Tak tohle už nevim. Ale myslím, že to zatím neví ani DK.

otaznik18
frafont +282
Včera v 12:27:11

A Ščasný půjde do háje, nebo se zase jenom přesune někam do kanclu na post asistenta ředitele? :-P

903.jpg
loupák +279
Včera v 12:24:28

reakce na Gapin: ,,a to jako vybíráme posily a ještě nevíme kdo nás bude..." zobrazit příspěveka to jako vybíráme posily a ještě nevíme kdo nás bude trénovat??? hezký..."

Ty už to víš, ale ať vědí všichni. Včera večer vydal Křetínský pokyn zahájit jednání s Lavičkou. Jednat s ním má osobně Čupr, ani Kotalík, ani Ščasný. Mám to ze zdroje, který je opravdu blízko dění na Letné.

273.jpg
Gapin +1052
Včera v 12:02:25

reakce na frafont: ,,https://sparta.cz/cs/clanek/david-moberg-karlsson-posilou-sparty-34510..." zobrazit příspěveksparta.cz/cs/clanek/...
Aspoň se posily řešej hned a ne někdy deset dní před startem jarní části. Ale jinak teda nevím, jestli chlapec udělal dobře..."

a to jako vybíráme posily a ještě nevíme kdo nás bude trénovat??? hezký...

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Následující zápasy

 • 21. prosince - 17:30
  12.png
  VIT (venku)
  Extraliga (28.kolo)
 • 26. prosince - 16:30
  16.png
  PLZ (venku)
  Extraliga (29.kolo)

Kalendář akcí

<<12 / 2018>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
 
 
 
2
3
4
5
7
8
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
22
23
24
25
27
29
31