Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky - Choreo

Choreo

Výzva pro srdcaře: chystáme choreografie, pomoz i ty!

781.jpg

Chystáme další velké choreografie. A nutně potřebujeme pomocníky, kteří nám pomohou vrátit Spartě slávu na tribunách. První listopadová akce dopadla skvěle, přišlo několik nových a platných sparťanských srdcařů.

23. ledna 2017 v 11:41

Choreo

Potřebujeme tě! Pomozte s tvorbou choreografií již tuto sobotu

772.jpg

Chceme vrátit Spartě slávu i na tribunách. Pokud tě mrzí aktuální stav fandění a máš chuť s tím něco udělat, je tohle výzva právě pro tebe. Choreotým hledá pomocníky. Stálé i nárazové. Člověka, kterému není líto obětovat pár hodin svého volného času pro klub svého srdce. Fanouška, jemuž záleží na prezentaci Sparty i mimo led. Prostě srdcaře, který o svém vztahu ke Spartě nemluví jen na Facebooku, ale opravdu koná.

22. listopadu 2016 v 14:32

Choreo

Souhrn choreografií sezóna 2015/2016

755.jpg

Nová sezóna již klepe na dveře, my se ještě formou fotogalerie vrátíme k té uplynulé. Náš choreotým zaslouží absolutorium za práci, kterou odvedl. V počtu lidí, kteří to dělají (standardně do desítky, spíše však méně) je výsledná prezentace nad očekávání.

18. srpna 2016 v 21:16

Choreo

Choreotým hledá schopné malíře

313.jpg

Fandíte Spartě a umíte malovat? Pokud byste se rádi podíleli na pokračování budování kvalitní atmosféry na utkáních v holešovické aréně, je tato nabídka právě pro vás! Choreotým hledá schopného malíře pro kreslení nápaditých transparentů. V případě osvědčení se v této funkci by pro vás tato skupina připravila jisté výhody a privilégia, která jsou přístupná jen omezené skupince fanoušků.   

7. března 2013 v 21:00

Choreo

Informace k choreografii na Slavii

370.jpg

Nedělní derby se Slavií bude tak trochu malá sparťanská oslava. Zisk Prezidentského poháru, historicky nejlepší sezona Sparty, odměna za loňský neúspěch a jako malá třešnička na dortu pak účast Slavie v play-out. Jen díky vám, fanouškům, a vašim příspěvkům do choreofondu, bude pro vás připraveno choreo, které by opět mělo vejít do našich fanouškovských dějin.

24. února 2012 v 13:00

Choreo

CHOREOFOND v provozu, přispějte na transparenty!

363.jpg

K hokeji patří dobrá atmosféra. Atmosféra se nedá udělat bez fanoušků, co se na ní podílí. Aby se měli fanoušci na čem podílet, potřebují finance. Pokud i vás baví sledovat na zápasech Sparty různé malůvky, transparenty, kartoniády, balonkiády a další aspekty podporující atmosféru, máte nyní možnost k ní výraznou měrou přispět. Choreofond byl oficiálně spuštěn!

12. února 2012 v 15:00

Choreo

Fotogalerie: Švédské hokejové šílenství jak ho neznáte

190.jpg

UVNITŘ FOTOGALERIE A VIDEO. Severská fanouškovská obec je pro nás trochu cestou do neznáma. Redakce Sparta Hockey Supporters Vám proto nabízí alespoň obrazový pohled na hokejové fanatiky ze Švédska. Hlučnost, hlasitost, chorály, tyto atributy naleznete na hokejových stadionech Švédska stejně jako rvačky, pochody, bengálské ohně a obří choreografie. Nahlédněte blíže pod pokličku švédského hokejového šílenství v naší obrazové reportáži.

17. srpna 2010 v 14:30

Choreo

VIDEOGALERIE: Choreografie z dosavadní sezony i z minulosti

no-picture.jpg?1

Máme za sebou téměř kompletní základní část a na dveře klepe play-off. Přesto bylo s předstihem vytvořeno zatím nekompletní souhrn choreografií ze sezony 2009/2010, které jsme pro vás připravili. Podívejte se a zavzpomínejte, čím jsme se pokusili podpořit naše hráče či popíchnout tým soupeře. Níže se můžete podívat pro srovnání i na videa z předešlých sezon.

16. února 2010 v 20:00

Choreo
Žádné další stránky