Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky

Choreotým hledá schopné malíře

7. března 2013 v 21:00,  Choreo

313.jpg

Fandíte Spartě a umíte malovat? Pokud byste se rádi podíleli na pokračování budování kvalitní atmosféry na utkáních v holešovické aréně, je tato nabídka právě pro vás! Choreotým hledá schopného malíře pro kreslení nápaditých transparentů. V případě osvědčení se v této funkci by pro vás tato skupina připravila jisté výhody a privilégia, která jsou přístupná jen omezené skupince fanoušků. 

Časy se mění a lidé mizí. Jistě jste si všimli, že se na Spartě nějakou chvíli neobjevují nápadité kreslené plakáty, ale převažují pouze textové transparenty. Je to způsobeno tím, že dřívější kreslíři už ze svých osobních důvodů nemají čas, či je život zavál jiným směrem.

To chceme nyní změnit. Choreotým stále funguje, chybí však malířské schopnosti. Pokud si myslíte, že by vás bavilo kreslit choreografie na Spartě a rádi byste si na ně udělali ve svém volnu čas, ozvěte se na emailovou adresu choreohcs@gmail.com . V týmu panuje pohodová atmosféra, nebojte se tedy, že byste třeba nezapadli. Budeme se těšit na případné zájemce.
Pokud chcete k novince přidat komentář, odsouhlaste prosím sociální pluginy v rámci nastavení souborů cookies. Komentáře využívají plugin Facebook.com.