Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Sparta Hockey Supporters

Vítejte na informačním fanouškovském portálu Sparta Hockey Supporters.

Historie webu

Podnětem pro vytvoření nezávislého informačního portálu bylo oživení aktivit fanoušků na hokejové Spartě. Základní počin vytvoření webu se datuje na začátek léta 2009, kdy skupina fanoušků ve složení Schaschek, KubaSF, Amadeus a Czechmate87 položila základní kameny celého projektu. Sparta Hockey Supporters odstartovalo na začátku října 2009 s webovou adresou hs-sparta.cz.

Za existenci celého projektu Vám přinášíme informace o výjezdech, aktuálních žhavých tématech, reportáže, referáty, nechyběly ani rozhovory. Jedním z pilířů celého webu bylo a je diskusní fórum (určeno VÝHRADNĚ sparťanským fanouškům), které se po celou dobu své existence drží třech základních bodů: Svoboda projevu, nezávislost, názorová volnost.

V roce 2012 se pod web SHS přičlenil také oficiální Fanclub HC Sparta Praha. O 4 roky později Fanclub jako takový zaniká a vzniká nový spolek Sparta Hockey Supporters, z. s., který navazuje na původní myšlenku zakladatelů nezávislého webu SHS. V rámci spojení je také do popředí vystavena hlavní doména spartans.cz.

Připojte se k nám i vy a pomozte rozšířit komunitu fanoušků Sparty.

Proč tvoříme tento web?

Chceme:

  • Vytvořit prostor pro diskuzi VÝHRADNĚ fanoušků pražské Sparty a hokeje s názorovou volností a bez cenzury, prezentovat nezávisle názory sparťanských fanoušků.
  • Informovat pohledem fanouška o dění ve Spartě a připravovaných projektech.
  • Zapojit více fanoušků do aktivit spojených s atmosférou na hokejové Spartě, zasadit se o maximálně podporu našim hokejistům, povzbuzovat avšak nebát se objektivně kritizovat.
  • Pozvednout účast na výjezdech a sparťanskou sounáležitost.
  • Sparta je nedílnou součástí našeho života!

Redakce Sparta Hockey Supporters

Vaše dotazy a připomínky rádi zodpovíme, kontaktujte nás prostřednictvím kontaktního formuláře na webu.

pzn: aktualizováno 10. 9. 2016
Podmínky registrace
Podmínky registrace SHS
Stanovy SHS
Přečtěte si stanovy SHS
Historie SHS
Přečtěte si něco málo o historii SHS
Seznam členů SHS
Prohlédněte si seznam členů SHS