Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Choreofond

choreo

K hokeji patří dobrá atmosféra. Atmosféra se nedá udělat bez fanoušků, co se na ní podílí. Aby se měli fanoušci na čem podílet, potřebují finance. Pokud i vás baví sledovat na zápasech Sparty různé malůvky, transparenty, kartoniády, balonkiády a další aspekty podporující atmosféru, máte nyní možnost k ní výraznou měrou přispět. Choreofond byl oficiálně spuštěn!

Nejen pilnou prací, trvající mnohdy desítky hodin, můžete přispět ke vzniku choreografií. Jednou ze zásadních věcí jsou v tomto ohledu finance. Papíry, igelity, kartony, barvy, štětce, lepenky, plastové tyče, to vše stojí dohromady velké peníze. 

Choreotým již zavedl kasičky, do kterých můžete upustit mrzký dukát. Pokud jste však líní vyhledávat po hale sličné hostesky, šátrat po drobných v peněžence či si chcete nechat svou "charitativní" činnost pouze pro sebe, můžete nyní využít choreofond. Tvůrci transparentů budou rádi za jakýkoliv příspěvěk, od drobných po mecenášské dotace.

Podpora choreofondu:

Přispět můžete libovolnou částkou na transparentní účet 2601061262/2010. Uveďte prosím zároveň variabilní symbol 999. Pro zjednodušení můžete využít také QR kód: 

Pokud byste měli další otázky, které by se týkaly fungování choreotýmu, můžete je poslat na mail: choreo@spartans.cz 

Atmosféru na Spartě tak nyní můžete podpořit vkladem do kasičky (u spekarů), tak i přes bankovní účet. Věříme, že v blízké době přibude další způsob - formou eshopu, kde si budete moci zakoupit šály, trika a další fanouškovské propriety, z jejichž ceny půjde část právě na účet choreotýmu.

Za každý váš vklad vám mnohokrát děkujeme!


 

Některé naše prezentace:


 

 

Aktualizace 1.3.2015 

Schaschek #6