Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky - Ostatní

Ostatní

Semifinálová matematika

670.jpg

Sparta si jako první zajistala postup do semifinále play-off. Hradecké kočičky nakonec nebyly soupeřem, z něhož by si Jandačova družina sedla byť jen na malý moment na zadek. Nyní máme několikadenní luxus v podobě herního volna a důkladného sledování možných soupeřů. 

18. března 2015 v 18:50

Ostatní

Hokejové kartičky legend HC Sparta Praha

596.jpg

AKTUALIZOVÁNO: Dovolujeme si všechny návštěvníky webu hs-sparta.cz upozornit na možnost zakoupení hokejových kartiček s tématikou sparťanských hokejových legend a legend československého hokeje. Tato nabídka neplatí pouze pro pravověrné sparťany, ale všechny milovníky hokeje. 

29. března 2014 v 13:00

Ostatní

Kdo nebrečí, ten vyhrává!

no-picture.jpg?1

Stačí jenom  štěstí míti stačí jenom góly dát. A už slyšet Vítky výti smrkat, brečet nakvadrát!

27. března 2014 v 19:00

Ostatní

Óda na večer sparťanských rekordů

586.jpg

Byl to večer jak má být hráli jsme tu s Kladýnkem. Když tu soupeř začal výt zahrával si s ohýnkem.

5. února 2014 v 19:30

Ostatní

Fotogalerie: Můj dům, můj hrad

517.jpg

Sparta baví fanoušky v Holešovicích. Po gólových hodech v síti nováčka z Hradce Králové přivítala rudá mašina v páteční podvečer mistrovskou Plzeň, která odjela ze sparťanské arény taktéž s nepořízenou. Hvězdný a legendární Petr Ton. Choreo při startu extraligy to vše pohledem objektivu Kasnarky v naší fotogalerii.

22. září 2013 v 13:00

Ostatní

Fotogalerie: Po stopách hokejového šílenství - Švédsko

506.jpg

I když se hokej krčí spíše ve stínu produkcí fotbalových ultras a jiných uskupení aktivních fanoušků v Evropě, nebylo by férové opomenout fakt, že trend chorea a zlepšování supportu na hokeji zažívá v posledních letech drobné obrození jak u nás, tak i v dalších hokejových zemích starého kontinentu. Pojďme se společně vypravit za hranice naší země a vzpomenout na fanouškovské tábory soupeřů Sparty v letošním ročníku Evropské ligy. Uvidíme dým...

11. srpna 2013 v 18:30

Ostatní

Fotogalerie z utkání Sparta vs. Karlovy Vary

443.jpg

V nedělním utkání proti Karlovým Varům se poprvé objevila nová posila Karel Pilař. Janě (Kasnarce) děkujeme za zaslání fotek, více momentů z utkání Sparta - Karlovy Vary naleznete v galerii.

3. prosince 2012 v 20:15

Ostatní

Fotogalerie z hokejového utkání Sparta vs. Vítkovice

439.jpg

Sparťanská krev, koluje nám v žilách, pro vítězství uděláme, co je v našich silách. Sparťané potvrdili vzrůstající formu a v zápase s Vítkovicemi slavili další cenné body. Janě (Kasnarce) děkujeme za zaslání fotek, více momentů z utkání Sparta - Vítkovice  naleznete v galerii.

26. listopadu 2012 v 18:30

Ostatní

Fotogalerie z vítězného utkání Sparty proti Plzni

434.jpg

Trenér Jandač polil sparťanský kádr doslova živou vodou. Sparta porazila v dramatickém utkání Plzeň 3:2, na sparťanské lavičce to zatím klape. Janě (Kasnarce) děkujeme za zaslání fotek, více momentů z utkání Sparta - Plzeň  naleznete v galerii.

17. listopadu 2012 v 11:30

Ostatní

Fotogalerie z dramatického utkání Sparty proti Českým Budějovicím

431.jpg

Sparta porazila v dramatickém zápasu České Budějovice až v prodloužení. Takhle se raduje kapitán Sparty Michal Broš po rozhodující brance. Janě (Kasnarce) děkujeme za zaslání fotek, více momentů z utkání Sparta - České Budějovice naleznete v galerii.

3. listopadu 2012 v 18:30

Ostatní
Další stránky: