Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky

CHOREOFOND v provozu, přispějte na transparenty!

12. února 2012 v 15:00,  Choreo

363.jpg

K hokeji patří dobrá atmosféra. Atmosféra se nedá udělat bez fanoušků, co se na ní podílí. Aby se měli fanoušci na čem podílet, potřebují finance. Pokud i vás baví sledovat na zápasech Sparty různé malůvky, transparenty, kartoniády, balonkiády a další aspekty podporující atmosféru, máte nyní možnost k ní výraznou měrou přispět. Choreofond byl oficiálně spuštěn!

Nejen pilnou prací, trvající mnohdy desítky hodin, můžete přispět ke vzniku choreografií. Jednou ze zásadních věcí jsou v tomto ohledu finance. Papíry, igelity, kartony, barvy, štětce, lepenky, plastové tyče, to vše stojí dohromady velké peníze. 

Choreotým již zavedl kasičky, do kterých můžete upustit mrzký dukát. Pokud jste však líní vyhledávat po hale sličné hostesky, šátrat po drobných v peněžence či si chcete nechat svou "charitativní" činnost pouze pro sebe, můžete nyní využít choreofond. Tvůrci transparentů budou rádi za jakýkoliv příspěvěk, od drobných po mecenášské dotace.

Je to jednoduché, peníze můžete poslat na účet FanClubu HC Sparta Praha.

číslo účtu je následující: 129461764/0300

nezapomeňte též na variabilní symbol choreotýmu, který je: 999

Pokud byste měli další otázky, které by se týkaly fungování choreotýmu, můžete je poslat na mail: choreohcs@gmail.com.

Atmosféru na Spartě tak nyní můžete podpořit jak vkladem do kasičky, které na krku viditelně každý zápas nosí členky choreotýmu, tak i přes bankovní účet. Věříme, že v blízké době přibude další způsob - formou eshopu, kde si budete moci zakoupit šály, trika a další fanouškovské propriety, z jejichž ceny půjde část právě na účet choreotýmu.

Do této chvíle byly z peněz od fanoušků zakoupeny tyto věci: 3x role xerogravického papíru, tyče, fólie, štetce, černá barva, příslušenství na kasičky.

Za každý váš vklad vám mnohokrát děkujeme!

Na choreo zatím přispěli:

Hruban Jiří, 500,- Kč

Táborský Marek, 50,- Kč

Vlk Martin, 300,- Kč

Soušek Pavel, 500,- Kč

Kuchař Roman, 500,- Kč

Zbořil Aleš, 100,- Kč

Bohatý Josef, 300,- Kč

Skála Jan, 200,- Kč

Phillipová Karla, 1.000,- Kč

Kasičky ze zápasu proti Litvínovu, 1.390,- Kč

Bělinová Tereza, 100,- Kč

FOPPE trade s.r.o., 1.500,- Kč

Neznámý dárce, 333,- Kč

Fontán František, 850,- Kč

Celkem vybráno: 6.623,- Kč

DĚKUJEME!

aktualizováno 5. 3. 2012, 16:15Pokud chcete k novince přidat komentář, odsouhlaste prosím sociální pluginy v rámci nastavení souborů cookies. Komentáře využívají plugin Facebook.com.