Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky

Měsíční report předsedy - leden 2024

4. února 2024 v 15:34,  Reportáže

925.jpg

Zdravím Sparťani,

První měsíc nového roku je za námi a je tu čas na další měsíční report.

Výjezdy

Hned první výjezd roku 2024 byl na horkou půdu Brna v pátek 5.1., kam jste cestovali vlakem a cestu si řádně, ale v klidu užili. K dobré náladě významnou měrou přispěl i výsledek utkání, neboť výhra v Brně se musí vždycky oslavit :)

Moravský víkend pokračoval nedělením zápasem 7.1. ve Vítkovicích, kde jsme opět mohli slavit výhru. Bohužel jako tradičně tato vzdálenost a soupeř není příliš atraktivní, proto jsme na místě byli zastoupeni v řádech jednotlivců až nižších desítek fanoušků - jim všem všechna čest.

Třetí výjezd v řadě byl v pátek 12.1. do nedalekého Liberce, kam jsme se opět vypravovali po vlastní ose a návštěva byla z naší strany opět průměrná, možná i lehce podprůpěrná, na co jsme v Liberci zvyklí. Všichni přítomní si i tak mohli vychutnat třetí lednovou výjezdovou výhru v řadě.

Po dvou domácíh zápasech se Sparta vydala opět na půdu soupeře, a to v pátek 19.1. do Hradce Králové. Bus se bohužel opět nenaplnil, a tak se již po několikáté z výjezdu stal individuální, ale i tak nebyla obsazenost našeho sektoru marná. A opět jsme mohli slavit výjezdovou výhru, dokonce již 8. v řadě.

Následující úterý 23.1. jsme tradičně invidiuálně vyrazili do Mladé Boleslavi, kde bohužel naše šňůra venkovních výher skončila. Tomu přihlížel ne úplně plný sektor hostujících fans - umíme to líp, ale je logické, že brzký začátek utkání a den uprostřed týdne k vysokým počtům není úplně nakloněn.

Ten samý týden v pátek 26.1. jsme zavítali do Českých Budějovic. Výjezd byl koncipován jako vlakový, což je často záruka dobré nálady a pohody po cestě. I tak jsme si bohužel z Budějic nelichotivě odvezli prohru.

Do konce základní části nás čekají ještě 4 výjezdy (v době psaní reportu již 3, neboť parádní obrat v Pardubicích v pátek 2.2. máme již za sebou). Chtěl bych vás zejména pozvat na autobusový výjezd do Litvínova v neděli 25.2. - nedělní brzký čas, atraktivní vzdálenost i oblíbenost tamního občerstvení přímo vybízejí k hojné účasti - pojeďte s námi ;)

Organizace a strategie SHS

Po pro některé šokující zprávě z minulého reportu, ve kterém jsem oznámil svou rezignaci ke konci sezóny, jsem dostal mnoho děkovných a podpůrných reakcí a za ně vřele všem děkuji. Bylo to leckdy až dojemné. Ale nebudu se tady nad tím rozplývat - na to bude čas, až se to reálně stane a v hlavě mám různé varianty jakési rozlučky.

Co chci zde říct je to, že mě velmi potěšilo, jak pozitivně byl přijat i můj nástupce Kony - nebo aspoň nevím o žádných vyloženě negativních či nesouhlasných názorech. Zároveň jsem velmi rád, jak se Kony na novou roli proaktivně připravuje a již teď se různé věci dávají do pohybu. To je přesně to, co potřebujeme. Nový impuls, svěží pohled, energii a elán.

Abyste mohli nahlédnout i pod pokličku, a abychom byli transparentní, v lednu jsme absolvovali schůzku se zástupci Sparty - z naší strany ve složení Rikki, Kony, Schaschek, Vláďa J. a Klára W., kde jsme si na neformální úrovni spíše povídali o nadcházejících zápasech s důrazem na choreo. Oficiálně se nám představil nový marketingový ředitel p. Dinda. To hlavní, co nám řekl pak o několik dní později sám zveřejnil na svém X účtu a poté i během televizní  přestávky utkání Sparty proti K.Varům. 

Na závěr

Čeká nás poslední celý měsíc základní části plus dva zápasy v Březnu a tak se už pomalu začínáme připravovat na play-off, na které plánujeme, hlavně pod taktovkou Konyho, jedno zajímavé překvapení (ovšem nic není ještě jisté, tak se na nás nezlobte, pokud nevyjde :D

 

Děkuji za vaší pozornost a Spartě zdar

@Rikki, předseda SHS