
Traduje se o nich ledacos. Nejvěrnější fanoušci, kteří jako tisícové hordy plní stadiony soupeřů. Nezkrotní primitivové, před nimiž by se měla mít každá matka s dětmi na pozoru. Charitativní organizace, která plní klubové kasy. Ať už je to jak chce, pro Spartu jsou zápasy s brněnským týmem atraktivní a bylo tomu tak i nyní.

Od utkání s Kladnem jsem očekával, že naši bojovníci odčiní poslední domácí zápas, který skončil prohrou v nastavení a konečně v letošní sezoně klub z pražského předměstí porazí.

Po vyhraném derby nás čekal souboj o čelo tabulky s Plzní. Oficiální web hostů psal v preview o derby. Rád bych podotkl, že derby je pouze jedno. A to se Slávií.

Na utkání s HC 1929 jsem se těšil i proto, že jsem doufal, že naši bojovníci porazí Indiány navzdory Všem těm oslavným řečem o sérii soupeře, o tom, že jistý RD vede bodování a tak dále.

Dva výjezdy za sebou. I když ten druhý zápas, snad ani výjezd nebyl. Jeli jsme stejně dlouhou dobu, jako na domácí zápasy – jen to byl hokejový svátek. Páteční zápas v Litvínově a druhý, nedělní v Šaškárně. Začněme Litvínovem..

Den D je tu. Těšim se už dlouho, zápasy se Slavií je to největší, rivalita obrovská, vyhecované utkání. To všechno slibovalo bitvu, i když mám v paměti, jak vypadaly poslední zápasy s těmi z Edenu.

Není jistě náhodou, že pátek třináctého budí v mnoha lidech pocity zmaru, děsu a bázně. Zalézají jako sýčci před světlem do svých obydlí a tam mumlajíce motlitby krčí se ve tmě, zahaleni toliko sami do sebe. A nevylezou, než Jitřenka jasná neoznámí konec neoblíbeného dne. Celý pátek třináctého je pro tyto tvory dnem truchlení, kdy si v hlavách vyvolávají vzpomínky na ústrky, jimž jim bylo čeliti v minulosti v onen neoblíbený den. Jeden si...

Na zápas s Třincem sem se těšil, očekával sem kvalitní hokej plný nasazení, povedenou atmosféru atd.

Včera, 3.ledna, se v Plzni hrála dohrávka 27.kola ELH. Protože atmosféra na tamějším zimáku a před ním je vždy krajně bouřlivá, člověk se přímo třese chtíčem zažít to na vlastní kůži. Tedy aspoň pokud jde o mne.

Annonce na tomto serveru spojovala poslední hokejový zápas kalendářního roku 2011, hraný v městě nesoucímu kdysi jméno „prvního dělnického presidenta“ (dále jen „Gottwaldov“), s možností popřát našim rudým bojovníkům vše nejlepší do Nového roku a zároveň si udělat předsilvestrovskou oslavu. Také věříte, že některá přání se plní nejen o Vánocích?
5. 12. - Na otočku do zlatého města Skellefteå
26. 6. - Jiný Preciado než v české lize, exsparťan pomohl na MS k senzaci. Německý kapitán jen zíral
26. 6. - Příprava na TELH: západočeské derby v Klatovech, Plzeň čeká turnaj v Německu
26. 6. -
25. 6. -
24. 6. - Útočník Kovacs se vysmál švédskému webu: Že jdu na Spartu? Výmysl!
24. 6. - Rosický: Jednáme o příchodech reprezentantů
24. 6. - Slavia i Sparta mají smůlu. Vyhlédnutá posila doplnila Kinského v Tottenhamu
24. 6. - Sparta prodloužila smlouvu s brankářem Surovčíkem
24. 6. - Vladař se na fotbalové MS nepodíval kvůli babičce. Vyhrajeme 2:1, věří před Mexikem
23. 6. - Příprava na TELH: Sparta plánuje trip do Grazu, Kladno prověří prestižní soupeři Aktualizováno: Před 4 s