Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky

Sparta vyhrává navzdory všem

17. ledna 2012 v 23:30,  Reportáže,  SpartaCorps

347.jpg


Na utkání s HC 1929 jsem se těšil i proto, že jsem doufal, že naši bojovníci porazí Indiány navzdory Všem těm oslavným řečem o sérii soupeře, o tom, že jistý RD vede bodování a tak dále.

První část - než se pořádně rozběhla, už jsme měli výhodu, bohužel nevyužitá. Ale i tak goly přišly - oba vsítil Míra Forman, moc mu k nim gratuluju, škoda, že nevyšel hattrick. Plzeň se také prosalida, bylo to z přečíslení. No nic. Jinak ze strany Straky a spol. od začátku byly na pořadu dne provokace. K "rozhodčím" se chci vyjádřit až na konec.

Druhá část - v ní se stupňovalo vyhecování dnešního důležitého zápasu. Musim pochválit naše kluky za parádní hity, ve stylu hesla MUSÍ JE TO BOLET. Potěšilo mě, že jsem viděl opět číslo 77 - Sacha prokázal, jak se hodí do party HCS a doufám, že v kádru zůstane až do konce sezony. Nevim, proč šel na trestnou poté, co Míra dal gol, do hloučku slavících Sparťanů se přimotal jistý hráč a oba šli ven... No Sacha si spravil náladu krásnou změnou skore, měl sem velkou radot, že se mu to povedlo. No plzeň předtím také překonala Pepise, takže se do kabin šlo za stavu 3:2.

Třetí část - v ní se nám nepovedlo zvýšit náskok, šance byly, i přesilovky. Ale bohužel po trestnym střílení, které bylo nebylo, srovnali ti z plzně.

OT - v nastavení se sice nějaké šance narodily, ale nic z toho.

N - to co se stalo v nájezdech, jsem teda nikdy neviděl. Aby se i této části volalo na videorozhodčího, to jsem nezažil. nájezdy byly dlouhý, naštestí uspěšný pro nás, třikrát se trefil Petr Tenkrát. Radost a děkovačka mi zlepšily náladu.

Atmosféra - i když občas skřípalo, podle mě byla skvělá už od začátku. To souznění s tribunou při pokřiku Duda VEN bylo užasný. Fakt se to povedlo.

"Rozhodčí" - teda už fakt nevim, jestli jsme se sestrou někdy odcházeli z Chrámu HCS víc naštvaný na ty pány, co mají pruhovaný dres. To co předváděli dneska Hradil a Trumbik, svět asi nikdy neviděl. Davida vyloučili asi jen proto, že je to David a aby se mohli pochlubit. Jinak nevim. O Sachovi jsem už psal. Podle mě jsme měli mít taky trestný. Vyloučení bylo docela dost, koukám na TXT - 9:7, proč dostal Radek 52 desítku, jsem nepostřehnul.

PS: těší mě, že hraje mladík JKošťálek. O přestávce sledovat naše naďeje ze 4.třídy bylo pohlazení po duši

autor: Roman alias SpartaCorps

foto: kasnarka

 

Pokud chcete k novince přidat komentář, odsouhlaste prosím sociální pluginy v rámci nastavení souborů cookies. Komentáře využívají plugin Facebook.com.