Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Výjezdy - rezervace

Rezervační formulář na zápas 4. led 2020 od 20:00 (45. kolo) proti týmu Litvínov. Bez potvrzení předsedou SHS není rezervace platná.


Informace k výjezdu

Je tu další příležitost utkání pod širým nebem, tentokrát proti Litvínovu v německých Drážďanech, a to v sobotu 4. ledna 2020. Více informací na oficiálním webu Sparty v článku zde.

O utkání je už nyní velký zájem a ve spolupráci se Spartou přicházíme s nabídkou předkupního práva na vstupenky pro naše členy a spřízněnce, a to do hlavního sektoru pro sparťanské fanoušky. Předkupní právo lze uplatnit do 30.6. Poté bude seznam přihlášených předán Spartě, na základě kterého si budete moc vstupenky vyzvednout. Po tomto datu budou zbylá volná místa puštěna do volného prodeje.

AKTUALIZACE (28.8.):

Rezervace na vstupenky přes SHS jsou již uzavřeny a v tuto chvíli byste je měli mít už všichni u sebe. Kdo si je ještě nevyzvedl v zákaznickém centru v O2 aréně, tak má poslední možnost 12. září 2019 (domácí utkání s Plzní). Po tomto datu všechny rezervace propadnou a dále si bude možné vstupenky zakoupit v běžném prodeji až do naplnění kapacity sektorů.

Nyní se otevřela možnost zakoupit si i jízdenku na společný vlak, který organizuje Sparta (info na Sparta webu). Pro ty, kteří si zakoupili vstupenky přes nás, mají rezervační právo na tyto jízdenky, které je nutné uplatnit nejpozději do 2 týdnů od spuštění předprodeje, tedy opět do 12.září 2019. Po tomto datu i rezervace na vlak propadnou a budou uvolněny do volného prodeje až do naplnění kapacity vlaku (600 míst).

 

Sparta Hockey Supporters

Rikki, předseda SHS


Články k zápasu

Formulář pro rezervaci

Stauts Vaší rezervace: Čeká na schválení

Rezervovat místo si mohou pouze přihlášení uživatelé - přihlásit se. Pokud ještě nemáte vlastní účet, registrujte se.