Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky

Nová éra začíná - SHS poprvé otevírá své brány

14. září 2016 v 14:33,  Prohlášení

761.jpg

Sezóna ještě pořádně nezačala a kolem NAŠÍ hokejové Sparty je velmi rušno. Počínaje oznámením o novém majiteli (Petr Bříza), přes vstup nového generálního partnera (Billa) až po dnešní představení dalšího významného partnera (Hankook), kterým změny určitě nekončí. Nevěřím na náhody, a proto je až symbolické, že i my coby největší uskupení sparťanských fanoušků nezůstáváme pozadu a změn je u nás také mnoho, jak bylo anoncováno již dříve (SHS nově - SPOLEČNĚ za jedním cílem).

Je tomu již 7 let, co byl položen základní kámen tohoto webu a na den přesně (9. 9.) byl zapsán náš oficiální spolek Sparta Hockey Supportes, z.s. (viz výpis ze spolkového rejstříku), který nahrazuje dosavadní sdružení FanClub HCS. Včera jsme pak úspěšně nastavili náš nový bankovní účet, který je transparentní, jak jsme slíbili.

Nyní přicházíme s konkrétními podobou, jak SHS vypadá a bude fungovat (viz stanovy SHS) a také představujeme jednotlivé druhy členství:

členství SHS

Dnes večer, přibližně od 21:00 budou otevřeny brány pro nové členy SHS. Pokud jste již registrovaní zde na webu spartans.cz, přejděte do záložky „můj účet“ a pečlivě nastavte vše potřebné, včetně výběru členství (samotná registrace je přednastavena na členství BLUE a k ní je potřeba pouze potvrdit email). Snažíme se služby neustále zlepšovat, proto není potřeba žádných papírových přihlášek a vše se provádí online (platba členství v hotovosti bude nadále možná, ale vždy až po registraci zde na webu, tudíž po přidělení id čísla). Po žádosti o placené členství vám přijde email s dalšími instrukcemi ohledně platby.

Věřím, že nová podoba a fungování největšího uskupení fanoušků hokejové Sparty se vám líbí a přidáte se k nám, abychom byli ještě větší a silnější a fandit Spartě nám všem bude přinášet více radosti. Jsme velmi různorodá skupina, ale měli bychom se soustředit na věc, kterou máme všichni společnou a kvůli které tu vlastně všichni jsme! Protože MY JSME SPARTA! Neděláme to, protože musíme; děláme to pro to, že nás to baví a do jisté míry i naplňuje. Jak jsem mnohokrát řekl – jde o emoce, ať už pozitivní nebo negativní, je to prostě náš život! AHU!

 

Přeji nám všem, ať nám dělá Sparta radost a ať tu letošní 113. sezónu zakončíme titulem (po 10 letech!)

 

Váš Rikki #13,

předseda SHS

Pokud chcete k novince přidat komentář, odsouhlaste prosím sociální pluginy v rámci nastavení souborů cookies. Komentáře využívají plugin Facebook.com.