Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky

Prohlášení redakce SHS k problematice permanentních vstupenek

10. dubna 2015 v 13:42,  Prohlášení

677.jpg

V návaznosti na otevřený dopis vedení HC Sparta Praha a následnou odpověď pana Kryšpína přinášíme prohlášení a reakci jménem fanoušků.


Vážený pane Kryšpíne,

na úvod bychom rádi zdůraznili, že oceňujeme rychlou reakci! Komunikace mezi fanoušky a klubem považujeme za důležitou a jsme rádi, že v tomto ohledu je vše v nejlepším pořádku.

Rozhodli jsme se, že další postup necháme čistě na obou stranách. Z jedné strany bychom rádi ponechali na klubu rozhodnutí, jestli ještě s fanoušky o cenách permanentních vstupenek plánuje, respektive hodlá jednat, nebo zdali toto téma dál rozebírat nehodlá. Zde se nabízí například forma setkání se zástupci fanoušků. Právě ta, o které zmiňujete, že se již v minulosti uskutečnila.

Ze strany druhé bychom ponechali pouze na fanoušcích, zdali je Vaše odpovědi a argumenty právě ke koupi permanentních vstupenek přesvědčily, či nikoliv.

V neposlední řadě dodáváme, že petici necháme nadále volně dostupnou, aby měl každý fanoušek HC Sparta Praha možnost svobodně vyjádřit svůj nesouhlas, respektive souhlas tím, že ji nepodepíše. Žádné další aktivní kroky v souvislosti s peticí a s její propagací podnikat nebudeme.

Na závěr si dovolujeme doplnit dvě poznámky. Zaprvé bychom rádi dodali, že je čistě na klubu, zdali považuje za nutné svou cenovou politiku výrazněji obhajovat. V konečném součtu ukáže až trh – respektive počet prodaných permanentních vstupenek a související návštěvy na domácích utkáních HC Sparta Praha, jestli byly ceny sezónních vstupenek nastaveny správně nebo nikoliv.

Zadruhé pak zdůrazňujeme, že Sparta Hockey Supporters je čistě fanouškovský web. Jeho redakce zaznamenala řadu negativních reakcí týkající se problematiky celoročních vstupenek na sezonu 2015/2016 od samotných fanoušků a je její povinností o tom informovat. Byť se může zdát, že mohla být forma jiná, za zveřejněním a otevřeným dopisem si stojíme.

Sparta Hockey Supporters

ODPOVĚĎ JANA KRYŠPÍNA NA OTEVŘENÝ DOPIS SI MŮŽETE PŘEČÍST ZDE: http://www.hs-sparta.cz/novinky/6-prohlaseni/676-reakce-vedeni-klubu-hc-sparta-praha-na-otevreny-dopis/

PŮVODNÍ OTEVŘENÝ DOPIS NALEZNETE ZDE: http://www.hs-sparta.cz/novinky/6-prohlaseni/674-otevreny-dopis-vedeni-hc-sparta-praha/

Pokud chcete k novince přidat komentář, odsouhlaste prosím sociální pluginy v rámci nastavení souborů cookies. Komentáře využívají plugin Facebook.com.