Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky

Otevřený dopis vedení HC Sparta Praha

8. dubna 2015 v 15:00,  Prohlášení

674.jpg

V Praze, 8. dubna 2015 – Dva dny po vyřazení v semifinále play-off hokejové extraligy bychom se tímto rádi vyjádřili ke zvýšené ceně sezonních vstupenek. Ty jsou dle našeho názoru nepřiměřené, ať už vůči ceně loňských permanentek, či z hlediska nabízeného produktu.

Konečné čtvrté místo v extralize nejenže není hodno Sparty, ale už vůbec není důvodem k navyšování cen permanentek. Sparta nedosahuje v posledních letech pravidelně sportovních úspěchů, jak jsme si mohli přečíst v oficiálním vyjádření, Sparta vyhrála poslední titul mistra republiky v sezoně 2006/2007. A na to nezapomínejme. Peněžní hodnota celosezonních vstupenek každoročně narůstá, naopak komfort v hale a to hlavně v sektorech pro sedící fanoušky je autentický s rokem 1985.

Nejsme ti, kteří příliš rychle zapomínají na to, jaké výhody čerpali nejvěrnější fanoušci (čti permanentkáři) před pěti či deseti lety.

Je i naším zájmem, aby zápasy Sparty celoročně navštěvovali aktivní, zejména mladí fanoušci, ale rovněž rodiny s dětmi a další lidé napříč fanouškovským spektrem. Se Spartou v srdci.

Sparťanské publikum platí za jedno z nejloajálnějších (ne-li vůbec) v celé extralize. Vždy jsme za svým klubem stáli, v dobách radostných i smutných, a mnohokrát byli svolní k diskuzi a kompromisům. Celoročně se také snažíme o navýšení počtu diváků na stadionu, jelikož nám tento aspekt stejně jako vedení Sparty není lhostejný. Rapidní nadsazení cen vstupenek však dle našeho uvážení není ideální cesta.

Naše trpělivost ale není nekonečná, obzvlášť v případě, pokud je podobným způsobem zneužívána.

Chtěli bychom Vás požádat o zamyšlení se nad razantní změnou cen sezonních permanentek pro stávající držitele a uvést na pravou míru trend, kterým se Sparta v cenové politice bude ubírat. Za uplynulou sezonu jsme totiž nezaznamenali znatelný progres ve hře i ve službách vůči nám, fanouškům, kvůli kterým by se dalo pochopit takto výrazné navýšení ceny sezonních karet.

Pokud tak neučiníte, nejenže si sezonní permanentky nezakoupíme, ale svůj nesouhlas dáme také najevo jiným způsobem.

Spartu máme v srdci, ale nehodláme se stát obětí tohoto ošklivého faulu z Vaší strany, který je pro nás symbolem pohrdání naší celoroční podporou. Chceme se na hokeji bavit i skvělou atmosférou a nikoliv sledovat, jak na méně atraktivní zápasy Sparty bude příští rok docházet 3-4 tisíce diváků.

Zároveň doporučujeme ostatním fanouškům Sparty, aby si minimálně do vyslechnutí oficiálního stanoviska klubu permanentní vstupenky nezakupovali.

 Dlouholetí a nově též znepokojení fanoušci


PETICI MŮŽETE PODEPSAT NÍŽE

Pokud chcete k novince přidat komentář, odsouhlaste prosím sociální pluginy v rámci nastavení souborů cookies. Komentáře využívají plugin Facebook.com.