Do Čpavkova za klobásou aneb Guma je vymazaná

3. prosince 2014 v 23:26,  FanBlog,  chuli

V pátek 28. 11. 2014 nás čekal výjezd do Litvínova (čti do města smradu). U autobusu se nás sešlo kolem 40-ti lidí. Tento počet nabízel šanci na slušnou atmosféru. Cesta probíhá bez problémů a na naše poměry celkem v klidu, až před Litvínovem procvičujeme naše hlasivky o něco více. Po příjezdu ke stadionu dáváme tradiční pokřik. – „Už jsme, už jsme tady….“

Přijeli jsme asi 20 minut před začátkem utkání, a tak po rozdání lístků někteří kvapem míří do haly a někteří za klobásou. U vchodu nás asi 5 minut zdržuje securitka, protože nás nechce pustit s vlajkami kvůli tyčím. Údajně jim vadí, že tyče jsou plastové. Bohužel jsme je nepřemluvili a vlajky nám nebyly vpuštěny. Přestože domácí měli normálně plastové tyče, ale to je asi úděl hostujících fanoušků ve všech halách.

Domácí fanoušci si na začátek připravili choreo na přivítání Jakuba Petružálka. Každý z fanoušků vyfasoval papírek s jeho číslem, kotel roztáhl plachtu, dokonce i nad vchody měli vylepená jeho čísla a spustili pokřik „Vítej doma“. Bylo to docela pěkné, bohužel Petružálek domácím fanouškům v průběhu utkání poděkoval gólem a asistencí.

My jsme měli opět připraveny pláštěnky a roušky, choreo bylo na druhou třetinu. Já jsem její začátek nestihl a neviděl gól na 2:0, protože jsem stál ve frontě na klobásu.

Průběh zápasu rozebírat nebudu, každý to viděl, někdo v tv, někdo na stadionu. Zastavím se jen u dvou věcí:

1. Když vedeme 2:0, měli bychom zápas dotáhnout do vítězného konce. Nestalo se nám to poprvé, co jsme takto zápas ztratili a Jandač by s tím měl něco dělat.
  2. Panu Šlégrovi zřejmě muselo přeskočit, protože to, co provedl, není normální. Napadnout bez důvodu hráče zezadu, ještě o 20 let mladšího a mlátit ho, i když je na zemi, chce opravdu hodně odvahy. Jsem zvědav, zda by si tohle GUMA vymazaná zkusil třeba na Formana nebo někoho podobného. Myslím si, že by si to netroufnul, protože by dostal na držku.

Po zápase odcházíme k benzínce, zde dáme fotku a poklidně vyrážíme do Prahy. Náš řidič nám cestu zpestřuje na kruhovém objezdu, kde za našeho pokřiku „Kolečko, kolečko“ kruhový objezd dvakrát objíždí kolem dokola. Poté už pokračujeme do Prahy, kam se dostáváme cca v půl jedenácté.

V neděli 7. 12. nás čeká výjezd do Hradce (co ukradl licenci), proto doufám, že co nejvíc lidí vyrazí s námi a poženeme naše hráče za výhrou.

Toto je můj krátký pohled na výjezd do Litvínova.

Autor: Chuli

NÁZOR AUTORA NEMUSÍ BÝT TOTOŽNÝ S NÁZOREM ČLENŮ REDAKCE SPARTA HOCKEY SUPPORTERS!