Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
350.jpg
chuli +90
30.11.18 v 11:37

Kašpar prý skončil v kometě,kvůli platu na Plekance,o to víc mrzí,že jsme nebyli schopni se sním dohodnout už před sezonou,zrovna Kašpar nám pomohl,i když chápu,že drželi peníze na Plekance... ale bohužel ku*da je mocnější ..

350.jpg
chuli +90
30.11.18 v 11:35

reakce na Schaschek: ,,Úplně mi mluvíš duše. Nechápu jediný relevantní důvod..." zobrazit příspěvekÚplně mi mluvíš duše. Nechápu jediný relevantní důvod stěžovat si na soupeře po vyhraném zápase a v situaci, kdy mému týmu nevzniklo např. zranění kvůli soupeřově ataku.

Jsou to prostě ubrečený buzny. Jen těch příkoří v zápasech s Třincem je už nějak moc."

Hrubec je simulant to předvedl už tenkrát po tom odraženém puku od Pacovského...

Mě spíš sere,že nikdo třeba nesestřelí Růžičku,kterej nám pořád dává góly.

350.jpg
chuli +90
30.11.18 v 11:34

reakce na Schaschek: ,,Chápete někdo pohnutky Třince, který má zapotřebí udávat a..." zobrazit příspěvekChápete někdo pohnutky Třince, který má zapotřebí udávat a brečet po vyhraném zápase? Nota bene po zápase, kdy jejich gólman předvede zcela očividnou simulaci? Pokrytci ***í! Beran tomu možná trošku přidal, ale v porovnání s Hrubcem to bylo někde úplně jinde. Nechápu jak je možný, že v zápasech s Třincem se vždy stane nějaká kontroverze a vždy jsme znevýhodněni my.

Ujčík jako bývalý slátanec (a třinečák) je zcela nekompetentní figurka. Někde jsem zaslechl názor, že Sparta nechce brečet a vetovat rozhodčí v základní části a schovává si to na play off případně. Za mě je to sice super, že nebudeme zaškatulkování jako ubrečení nýmandi, ale Sparta měla zcela jasně podat podnět kvůli teatrálnímu pádu Hrubce.

Nemůžu se zbavit dojmu, že Ujčík naše hráče řeže daleko víc než hráče jiných klubů. A opět se pozastavím nad faktem, co za duševní mrzáky, musí sedět v kanclech Werk Areny, když po zcela evidentní simulaci vlastního gólmana a třech bodech, ještě podávají protest jak ubulený malý ku..y :-! "

Tak ,ale Ujčík hrál i u nás ..... Nicméně je to banda ***ů ..a to že nás vždycky píská Renda taky asi nebude náhoda ...

350.jpg
chuli +90
28.11.18 v 14:14

Plekanec mě tedy hodně zklamal když se rozhodoval jen podle vůně kun*y... Prý mu Sparta nabídla stejné podmínky jako Kometa.. tak aŤ si to užije .. *NAPR**** *NAPR**** *NAPR****

350.jpg
chuli +90
21.11.18 v 12:54

reakce na Schaschek: ,,To je těžký. Dle těch dotazů jsou to ***i nebo polo***i...." zobrazit příspěvekTo je těžký. Dle těch dotazů jsou to ***i nebo polo***i. Klasická česká mentalita - vynášet do nebe, když se daří a nadávat, když se nedaří. Nic mezi tím. Taky jsem nasranej na výsledky posledních zápasů, ale má smysl psát přímo na Spartu - kór na PR oddělení? 8-) I cvičenýmu gibonovi musí být jasný, že to i realizační tým sere, že ty prohry nedělají naschvál. Ale debilovi nevysvětlíš, že je debil, takže jim to asi ani nemůžeme mít za zlé :D "

Jako ten poslední s těma sázkama to je už Vrchol ... :D :D

350.jpg
chuli +90
21.11.18 v 09:33

Marek na dotazech vedení musí mít už po měsíci svatozář,protože to jsou perly!!! *NAPR**** *NAPR**** *NAPR****

350.jpg
chuli +90
13.11.18 v 16:34

reakce na Schaschek: ,,Taky si myslím, že tam je to jasný, že půjde zpět do Liberce...." zobrazit příspěvekTaky si myslím, že tam je to jasný, že půjde zpět do Liberce. Aby šel jinam, tak by musel dostat balík a fakt nevím zda bych tu chtěl mít hráče, který sem šel primárně kvůli prachům. Navíc kdyby dal košem Liberci, tak se charakterově taky moc neukáže.

Spíš mě začíná zneklidňovat, že všichni okolo posilujou a u nás je ticho po pěšině."

Kometa Ulovila Kašíka ..by mě zajímalo kde to Zábranský krade...

350.jpg
chuli +90
31.10.18 v 17:03

reakce na MartinMegadeth: ,,Aleši, 0:3 ve třicáté minutě je velká výzva, nicméně když se..." zobrazit příspěvekAleši, 0:3 ve třicáté minutě je velká výzva, nicméně když se hoši na Letné budou snažit, bude i tato meta v nedělním podvečeru při fotbalovém derby v ohrožení. Ovšem nevím jak se popasují s hozeným ručníkem s těmi dalšími metami. To už vidím ve výrazně bledších barvách. *MIMO* Pustil jsem přenos na chvíli, když Sparta vyrovnávala na 3:3. A hodně mě zaujalo mudrování a nespokojenost komentátorů po nařízeném trestném střílení, kterým Sparta zápas obrátila. Dobu jsem poslouchal jak to bylo nespravedlivé a přísné trestné střílení (teda jestli se to ve florbale jmenuje stejně jako v hokeji). Dost mi to připomínalo Zárubu s Antošem, když se jim zdá, že hokejovou Spartu Hribici a Hradilové málo řežou a málo ji naklání rovinu. *FUCKU* "

Martine on je problém v tom,že tam žádnej faul nebyl ..já teda viděl až video,ne ten přenos,ale z toho záběru jsem si nevšiml faulu ..musel bych být na hřišti abych věděl co viděl rozhodčí ... ale z toho pohledu bylo vymyšlené..

350.jpg
chuli +90
30.10.18 v 13:13

reakce na Amphicyoni: ,,Florbalová Sparta se asi inspirovala, 30. minuta 0:3, po II...." zobrazit příspěvekFlorbalová Sparta se asi inspirovala, 30. minuta 0:3, po II. třetině 3:3, ve III. třetině 6:3... *THUMBSUP* 10. výhra za 3 body v řadě, takhle by to šlo! *SALA*
Teď ještě aby se inspirovali i joudové z Letný. *NAPR**** "

Jako že budou otáčet derby ze Stavu 0:3 po prvním poločase ...a v 96 minutě dáme na 4:3 s penalty? :D :D :D :D

350.jpg
chuli +90
30.10.18 v 08:51

Ujčík sice trestal ..ale jenom dvěma zápasy *NAPR**** *NAPR**** *NAPR**** *NAPR****

hokej.cz/drevorubec-...

350.jpg
chuli +90
29.10.18 v 09:26

Jinak Koukalova výmluva na koleno je *** na entou,jelikož brusli měl u obličeje Dvořáka a ještě na něj spadnul Vincour ... a Koukalovi dobře je*lo ,od něj bych to nečekal ..za mě by bylo 5 zápasů stop odpovídajících ... *NAPR**** *NAPR**** *NAPR****

350.jpg
chuli +90
29.10.18 v 09:24

reakce na Laďa74: ,,Já to viděl, dík za odkaz. Hezký na tom je, Krupp začne..." zobrazit příspěvekJá to viděl, dík za odkaz. Hezký na tom je, Krupp začne kritizovat jako první sebe sama - a jasně pojmenuje chybu, kterou udělal, co "jde za ním". Pak se ale obuje do "přichcíplý" hry mužstva. Je to frajer a právem ho ti hokejisti berou a jistě si ho váží... :-)! Tak, jen aby nám ta forma vydržela až do play-off zápasů (včetně :-)!!! *OK* "

Já bych neoslavoval ..je teprve říjen ...Kolikrát jsme ráli ZČ výborně a skončilo to průserem .. Já budu rád pokud udržíme první trojku - začínáš doma a máš jistotu LM a pak se uvidí jakou bude mít Machy formu na play off ... Ale s Krupem a Machym máme naději !!!!

350.jpg
chuli +90
29.10.18 v 09:23

reakce na Gapin: ,,Jako dobry body to nese, ale je opravdu nutny nejdriv prohravat..." zobrazit příspěvekJako dobry body to nese, ale je opravdu nutny nejdriv prohravat opakovane o dva tri goly? ????"

Nová taktika,dáš soupeři čuchnout a pak ho smázneš z ledu ... *FLAGSPA* *FLAGSPA* *THISISSPARTA* *THISISSPARTA* *SALA*

350.jpg
chuli +90
22.10.18 v 14:00

www.youtube.com/watc... tady se můžete podívat na opice kdyby někdo chtěl .. :D :D

350.jpg
chuli +90
16.10.18 v 13:09

reakce na Schaschek: ,,Já jsem taky argumentoval tím, že by mi přišlo logičtější,..." zobrazit příspěvekJá jsem taky argumentoval tím, že by mi přišlo logičtější, že v září a třeba říjnu by se hrálo od 17:00, že je ještě hezky a lidi se vrací z chat později. No bylo mi odpovězeno, že jsou na to už lidi zvyklí a že mimopražští fanoušci Sparty by brblali a že dokonce Sparta počítá s tím, že je ještě hezky a ty návštěvy budou horší...to mi přijde trošku divný z jejich strany no 8-)

Já tento názor úplně nesdílím, myslím, že by šlo o dobrý kompromis, který by nikoho nezabil. Upřímně někdy mi ty začátky ve tři fakt serou, protože Ti to rozbije celý den *MIMO*

Myslím si, že by s tím Sparta měla do budoucna něco dělat, protože těch poznámek slyším ze všech stran hodně.

Za 1: se mi hodně líbí návrh Martina, že by se na zápasy s Brnem udělalo to, co udělal Liberec ve finále s námi. Lístky uvolnil normálně na Ticketportal s tím, že se dali koupit pouze v severočeském kraji. Argumenty, že jde o hodně peněz beru, ale ať mi nikdo neříká, že se to po netu bude prodávat pomaleji než tak, že lidi musí chodit k hale. Pokud by se to skutečně udělalo tak,že by to šlo koupit pouze v Praze a např. Středočeském kraji, tak je to dle mýho úplně nejideálnější řešení. Sparta ušetří na personálu, který byl v pokladnách u haly a lidi budou mít možnost si to koupit z pohodlí domova. Minimálně za zkoušku by to stálo. Já oceňuju, že to chtějí dát přednostně nám a jsem nasranej na nás, že to nedokážeme i tak vykoupit, ale jak jsme tu již psali, v Praze jsme líní a děláme vše na poslední chvíli, tohle by tomu mohlo pomoci. A kdyby to byl průser, tak by se mohli vrátit ke stávajícímu systému.

Za 2: Začátky zápasu - září-říjen bych v neděli dal od 17 namísto 15. Od listopadu pak klidně od 15.

Třeba se do příští sezóny poučíme s druhým bodem. První bod je dle mého názoru uchopitelný hned od příštího zápasu s Brnem..."

Ale pořád zapomínáme na jednu věc ,v Praze je miliarda vidláků z Brna,takže i když dáš prodej jenom na Prahu nepomůžeš si .. Je to prostě náš problém,a zároveň problém security jsi Brňák mazej do svého sektoru a je to ... *NAPR**** *NAPR**** *NAPR****

350.jpg
chuli +90
11.10.18 v 17:00

reakce na SpartaCorps: ,,ty dotazy, to je fakt material....dneska se tam někdo ptá, proč se..." zobrazit příspěvekty dotazy, to je fakt material....dneska se tam někdo ptá, proč se nehraje ve všední dny od 17.... *MIMO* *MIMO* "

Ty vole to je banda blbů .. Vůbec Markovi nezávidím,nastoupí a hned musí odpovídat na ***ní dotazy ... *NAPR**** *NAPR****

350.jpg
chuli +90
24.09.18 v 11:37

Tak dotazy na vedení fungují a odpovídá Tereza Velikovská.

350.jpg
chuli +90
24.09.18 v 11:34

Jinak za mě zatím z posil nejlépe působí Machovský a Košťálek. po dlouhé době máme konečně beka co to umí narvat od modré ( a není sám). A máme i gólmana co kromě mávání umí i chytat. Třeba plzeň byli ty dva body jeho. Ale už by měl dostat volno,aby nebyl moc přetížen.
*SALA* *SALA* *SALA*

350.jpg
chuli +90
24.09.18 v 11:32

Nevím jestli tu někdo sleduje golf ..Ale včera se ve velkém stylu vrátil Tiger ..a vyhrál poslední turnaj sezony a málem i celou sezonní soutěž .. *THUMBSUP* *THUMBSUP*

350.jpg
chuli +90
12.09.18 v 13:43

reakce na MartinMegadeth: ,,Homolko, krásně jsi to napsal. A píšeš mi z duše! Když jsem..." zobrazit příspěvekHomolko, krásně jsi to napsal. A píšeš mi z duše! Když jsem registroval nominaci na zápasy s Ukrajinou a v Rusku, bylo mi až trochu líto, že v reprezentaci nebyl žádný hráč Sparty. Teď jsem moc rád, že se Jarolím při sledování Sparty omezil na rádoby vtipný bonmot o rumunské reprezentaci a že Sparta nemá s českým národním týmem vůbec nic společného. *THUMBSUP* I přes řadu zklamání, bídy a porážek jsem si až do posledních měsíců letošního roku myslel, že nejhorší národní tým jsem zažil jako kluk při kvalifikaci o MS v Mexiku 1986, kdy jsem třeba osobně přihlížel fiasku 1:5 proti Německu na Strahově. Ale musím uznat, že Jarolím posunul dno a trapnost tehdejšího Masopustova výběru znatelným způsobem směrem dolů. :-! Opakovaně jsem zde psal, že reprezentace pod Jarolímem nevykazuje absolutně žádný posun v ničem a nikam. Jenže ono to bylo horší, čím dál tím to byla větší katastrofa. Poslední čtyři zápasy to už byla tragédie. Ostudný debakl s Austrálií 0:4 znamenající nejvyšší porážku od rozpadu federace, pak upocené vítězství 1:0 nad otrávenou Nigérií za velkého deště, velká bída s velice lichotivým výsledkem s Ukrajinou a včera na to co jsem měl možnost vidět ještě milosrdná porážka v Rusku. Mám zlost na sbornou, že před přestávkou začala frajeřit na úkor efektivity a že do druhé půlky šla na volnoběh než ji k sešlápnutí plynu donutil náhodný Součkův gól. Hrát Rusko včera celý zápas jako první půlhodinku, tak si reprezentace i přes několik výborných zákroků Koubka vezla do Prahy osmičku. A bylo by to stylové vyrovnání rekordu Slávie, která se druhdy prezentovala krásným výjezdem 007 na Arsenal. *KSICHT* Když jsem včera viděl základní sestavu národního týmu, měl jsem pocit, že se Jarolím musel definitivně zbláznit. Pokud neusnul při čtení Bicanova nebo Pláničkova životopisu (v té éře Slávie měla kvalitu, aby se z jejích hráčů poskládal půlka reprezentace) tak by měl být přezkoumán okamžitě jeho duševní stav. Postavit na Rusko, tým co hraje podobným způsobem jako Kyjev, půlku Slávie, týmu kterou v pochodovém tempu oproti sborné znatelně slabší Kyjev v pohodě vyřadil, to mi přišlo jako naprostá idiocie. A doplnit sešívanou skupinu pašáky jako Řezník nebo Hořava, to už jsem přemýšlel i řízené destrukci nároďáku. *VYKULENY* Jsou objektivní příčiny jako zranění klíčových hráčů nebo jako hráčská slabší generace. Ta dnešní se nemůže s tou Nedvěda, Kollera, Poborského a dalších vůbec měřit. Ale stojím si za tím, že hráčský potenciál nemáme tak zoufalý, aby nás týmy z evropského nadprůměru (a při vší úctě Ukrajina ani Rusko i přes čtvrtfinálovou účast na domácím MS výše nepatří) školily jako Brazílie. Systém a řád ušitý na míru kolektivu individuálně slabších hráčů už mockrát smazal rozdíly oproti kvalitněji vybavenému mužstvu hráčů, ale to by národní tým nějaký systém a řád musel mít. Nejsem sám, i mnohem větší fotbaloví odborníci než je moje maličkost za dva a čtvrt roku panování Jarolíma vůbec nepochopili co by chtěla a měla reprezentace hrát. Přesně jak to popisuješ, aby jednotliví hráči nevěděli v jakém prostoru se mají pohybovat, kam si mají naběhnout, komu mají přihrát a aby se vzájemně nepletli jeden druhému, to je věcí trenéra a jím stanovené taktiky. *NAPR****

Škodolibé radosti se nemůžu ubránit. Jednak kvůli způsobu jakým byl Jarolím k národnímu tým vybrán a svým způsobem i kvůli Bílkovi. Chlap co u národního týmu dotáhl nezbytnou generační obměnu, na kterou se vy**ali dva jeho předchůdci, a pak sice s klikou, ale dotlačil národní tým na EURO a na něm do čtvrtfinále, nicméně od prvního okamžiku do něj šili sportovní novináři jak do třídního nepřítele a tupé ovce v ochozech neměly nic lepšího na práci než ho vyhazovat. Přitom některé zápasy v té době, na rozdíl od časů pozdějších a dnešních měly kvalitu, a o čtvrtfinále na velkém turnaji se českému fotbalu může jen zdát. Ještě po letech tu a tam čtu nesmysly některých pisálků, že Bílek neuměl komunikovat s novináři. A kdo z trenérů národního týmu se vůči novinářům choval jako skutečný profesionál ?! Což byl asi jediný hmatatelný klad angažmá Il Cretina ve Spartě, aby český trenér viděl jak se má chovat k médiím. *POSILOVNA* Možná tak Chovanec ve svém slušivém žlutém či fialovém sáčku se tomu blížil. Bruckner byl nerudný chlap od přírody, z něhož chování byla v Portugalsku paf Evropa a v Německu i svět. Zahraniční novináři jeho úlety těžce nechápali. Jenže měl výsledky a nároďák tehdy bavil i hrou, tak mu odsekávání, nerudnost a jedovaté poznámky i celková nevstřícnost vůči novinářům u médií dlouho procházela. Pod větší kritikou byl až na samém konci svého působení, byť měla přijít podstatně dřív. A to s novináři už prakticky nekomunikoval. Taky u rakouského národního týmu velice rychle narazil a šel obratem na kobereček ke předsedovi svazu, kde dostal důrazné poučení jak se trenér chová k médiím. *FRAJER* Radu je zbytečné hodnotit, toho za skoro dvacet let trénování v lize zná asi každý. Jarolím taky v tomto ohledu nebyl bůhvíjaký. A Vrba byl vůči novinářům milý dokud to byl „ten jejich adorovaný Pavlík“. Jak šla reprezentace ve druhé polovině kvalifikaci o Francii herně i výsledkově do kelu, tiskovky začaly být výživné Krkovičkovým odsekáváním, jízlivostí a hrozbami okamžitého odchodu pokud mu budou kladeny nepříjemné dotazy. Nominační tiskovka před Eurem ve Francii, kde Krkovička už vstával, že jestli se ho ještě někdo zeptá za ožralou bourající zrůdu Limberského, tak okamžitě odchází patří mezi legendární. Tohle si Bílek nikdy nedovolil, ale on je do dneška ten kdo neuměl komunikoval s médii. Klasická ukázka jak se stokrát opakovaná lež stává pravdou. *OMG* "

Nechci se Jábulíma zastávat,ale nejsme v tom sami. Vicemistři světa dostali ve Španělsku 6 kousků .. :D :D :D

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Následující zápasy

 • 21. prosince - 17:30
  12.png
  VIT (venku)
  Extraliga (28.kolo)
 • 26. prosince - 16:30
  16.png
  PLZ (venku)
  Extraliga (29.kolo)

Kalendář akcí

<<12 / 2018>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
 
 
 
2
3
4
5
7
8
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
22
23
24
25
27
29
31