Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
350.jpg
chuli +92
Dnes v 10:14:43

reakce na karlos: ,,V tom, že se chová jako profesionál, že něco v hokeji dokázal a..." zobrazit příspěvekV tom, že se chová jako profesionál, že něco v hokeji dokázal a prostě na mě působí velmi důvěryhodně a sympaticky. Nicméně musím konstatovat, že zklamal. Jenže tuhle srágoru, co teď předvádíme, hrajeme už druhou sezónu. A nehnul s tím ani takový pan trenér jako Franta Výborný a bohužel teď ani Krupp. Problém je zcela jasně někde jinde. Já jsem tady všeobecně známý jako kritik Břízy a u toho zůstanu. On je totiž jediný, kdo tu je po celou tu dobu. Měnili se trenéři, manažeři, hráči, spíkři....jen Bříza zůstává. A s ním jeho pravidelné veletoče s brankáři. Může mi někdo vysvětlit přínos příchodu Sedláčka??"

Tak to ,že současný stav jde jednoznačně za Břízou víme všichni ..bylo tu trenérů a týmů..a jak s oblibou říká Martin...Dream teamu ze kterými by titul vyhrála i cvičená opice bylo několik... Takže na mě JEdnoznačně Bříza ven .. a pak můžeme řešit co a jak dál .

Já výjimečně vidím přínos příchodu v tom,že kdyby se Machy zranil budeme mít pro Play off spolehlivou náhradu na pozici jedničky .. Což se o předchozích experimentech nedá říct ..

+1
350.jpg
chuli +92
Dnes v 08:58:06

reakce na cedak: ,,Souhlasím - všechno ven. Hnusnější hnus jsem neviděl, loni to..." zobrazit příspěvekSouhlasím - všechno ven. Hnusnější hnus jsem neviděl, loni to ještě bylo zlatý, aspoň po konci sezóny mohl člověk zatleskat panu Výbornýmu... komu by se mělo tleskat po tomhle? Takže za mě - Krupp Nedvěd Broš ven, okamžitě. A Bříza za nima, jakmile záhadného majitele postihne jasná chvilka.
I když, co si tady píšeme, je klubu srdečně jedno. Víc než hokej mě dneska nadzvedly odpovědi na otázky na ofiwebu - na slušně položenou otázku na téma hororové "zábavy" v hale a na jména jejích původců zcela jasná odpověď - návštěvy rostou, tak si trhněte nohou, když se vám to nelíbí. Myslím, že klub konečně jasně definoval svou prioritu černé na bílém. Letošní sezóna bude úspěšná, protože bude historicky nejnavštěvovanější. A že se v hokeji nevede a že je pár revizionistů nespokojených, to jsou jen drobné lapálie na cestě ke světlým zítřkům. "

Tak co ti na to má Mára odpovědět když to má nařízeno ze shora... a Návštěvnost sice roste,ale chodí popkornožrouti a insta a FB fans ..

350.jpg
chuli +92
Dnes v 08:55:35

reakce na Romis: ,,A kde by jsi jako chtěl po konci sezony protestovat??Podle..." zobrazit příspěvekA kde by jsi jako chtěl po konci sezony protestovat??Podle vyjádření Pecha je jim to u ***e už teď,natož na konci sezony.
Tvůj optimismus bych chtěl mít,protože tohle trvá už několik let a vše se vylepšilo stěhováním do tohoto vysočanského varieté *KOSA* *KOSA*
Za celý život co fandím Spartě jsem ještě nazažil,že bych byl někdy tak zhnusenej hokejem a vývojem,který vidím.Je to neskutečná ostuda a hodně se obávám,že může být u hůř. :-! "

Mediální *** to vytrhla z kontextu ... Pech se vyjádřil jinak

350.jpg
chuli +92
31.01.19 v 13:13

reakce na Schaschek: ,,Kdo tu mluvil o Slovanu? 8-)   Je teda pravda, že Taffeho..." zobrazit příspěvekKdo tu mluvil o Slovanu? 8-)

Je teda pravda, že Taffeho Sparta chtěla už několikrát. Je starej, ale kvalitu má 8-)

www.eliteprospects.c...

Na druhou stranu - jakou by tu měl motivaci? Nechme se překvapit k čemu ještě dojde :-D "

Tajemnej jak hrad v karpatech :D :D

+1
350.jpg
chuli +92
31.01.19 v 12:28

reakce na Schaschek: ,,Nehudruj, třeba je nějaký další centr na cestě 8-) "

Ten ze Slovanu? Jinak maj na to už jen pár hodin ..tak to snad dotáhnou..

350.jpg
chuli +92
28.01.19 v 14:26

www.idnes.cz/hokej/r...

zase blbost

350.jpg
chuli +92
25.01.19 v 16:41

reakce na MichalM: ,,Není už lepší tedy "Vráno,ty jsi Limberský!"? Ti by..." zobrazit příspěvekNení už lepší tedy "Vráno,ty jsi Limberský!"? Ti by pochopili úplně všichni.........????????????"

Taky dobrý... *SMILESPA* *SMILESPA* *SMILESPA*

350.jpg
chuli +92
25.01.19 v 16:21

reakce na Schaschek: ,,Vráno ty si Koukal je dobrý :D "

No tak na koukala jsme řvali v Hradci,že je hovado,za tu sekeru ... :D :D :D tak místo hovada je použito Koukal ... *HAHA* *HAHA* *HAHA*

350.jpg
chuli +92
25.01.19 v 15:53

reakce na Schaschek: ,,Já bych to nehrotil s nějakými protesty až přijede. Buďme nad..." zobrazit příspěvekJá bych to nehrotil s nějakými protesty až přijede. Buďme nad věcí. Ve Spartě mají být hráči, kteří tam být chtějí - on se ukázal jako obyčejný srab a žoldák a s tím musí žít hlavně sám. Nemusíme mu to ještě připomínat. *KSICHT* "

žádně protesty ..ale klasické pokřiky jako na Mikuše,Čermáka a podobné ... Třeba Vráno ty jsi Koukal .. :D :D: D *SMILESPA* *SMILESPA*

350.jpg
chuli +92
25.01.19 v 15:45

reakce na mrm: ,,K Vránovi: Vránovi bych psí hlavu určitě..." zobrazit příspěvekK Vránovi:
Vránovi bych psí hlavu určitě nenasazoval.
Odhaduji to tak, že ve Spartě bude tak dusná a nepříjemná atmosféra, že se tam hráči cítí špatně a jsou z toho až trochu v depce, a to byl i důvod jejich velkého sešupu tabulkou. Poto každý hráč rád uteče, i když by měl Spartu hodně rád.
V takových situacích se obvykle ozvou lídři týmu, protože mají větší odvahu. Tak se ozval Vrána a už letí.
Pro tým je to určitě ztráta (hloupost vedení týmu) - vyměnili reprezentanta, který navíc už má sparťanské srdce, za hráče, který se v Třinci nechytnul a trenér Sparty o něm řekl, že ho viděl poprvé až na tréninku. Takže žádná promyšlená posila, ale vyhazov Vrány a snaha za něj získat aspoň někoho, protože jich je málo."

ty vole co ty bereš za materiál? *NAPR**** *NAPR**** *NAPR**** Tohle si prostě kapitán nemůže dovolit a jít do***e jenom kvůli nějakému článku to prostě po*ral ... Už se těším až k nám přijede *NAPR****

350.jpg
chuli +92
22.01.19 v 15:36

reakce na Schaschek: ,,Ty vole my hrajeme s Brnem a tady je ticho jak kdyby se nic nedělo..." zobrazit příspěvekTy vole my hrajeme s Brnem a tady je ticho jak kdyby se nic nedělo :-! *SALA* "

Co jeto Brno? *SALA* *SALA* *SALA* *NAPR****

350.jpg
chuli +92
22.01.19 v 15:35

Někdo nějaký info k tomu?


isport.blesk.cz/clan...

350.jpg
chuli +92
10.01.19 v 10:16

reakce na cedak: ,,Za sebe řeknu jen tolik: Příchod Sedláčka dává smysl jedině za..." zobrazit příspěvekZa sebe řeknu jen tolik: Příchod Sedláčka dává smysl jedině za předpokladu, že s tímto postupem byl srozuměn Machovský a souhlasil s ním. Což si úplně nemyslím. jinak v získání Sedláčka vidím tyto možné důsledky: 1) odstřelení Honzíka. Nevím, jestli je taková díra, jak se tu podsouvá. Ty zápasy, kdy letos dostal šanci, jsme neztratili jeho vinou, ve Slavii si svoje zachytal a i když leccos pustil, je lepší než jejich ostatní brankáři. Sparta mu evidentně nesplnila to, s čím do ní šel, a chápal bych, že neměl v poslední době zrovna nejvyšší motivaci. Pokud by byl předmětem nějakého trejdu se Slávií, tak z pohledu Sparty bych řekl proč ne...
2) Nevyužití Sedláčka. Je to kvalitní gólman. A to, aby seděl trvale na střídačce, je dost velký luxus. Ale hlavně: 3) jak to, že se náš management ochomýtl tady u toho trejdu. Copak mu není jasné, že by měl 25 hodin denně 8 dní v týdnu hledat útočníka a ne lovit gólmany? *CERTIK* "

Já to vidím rozporuplně ..uvidíme co z toho bude,ale útočníky už jsme tu řešili ...Jednali s Hráčema jako Plekanec,Novotný a Kašpat,všichni hrají jinde ..buď jsme je nezaplatili nebo o Spartu neměli zájem a v tom to je ,momentálně si myslím,že z hvězd a střelců není nikdo kdo by přišel ..

350.jpg
chuli +92
08.01.19 v 12:19

reakce na Schaschek: ,,Musím říct, že jsem se zase skvěle *** po přečtení..." zobrazit příspěvekMusím říct, že jsem se zase skvěle *** po přečtení komentářů pod článem o příchodu Klímy. Neodehrál tu ještě ani minutu a hned mají všichni jasno... :-! "

FB Ultras o bys čekal

350.jpg
chuli +92
07.01.19 v 15:42

reakce na Schaschek: ,,Navrch prstence? Režie je až u stropu na podélné. "

Aha ..já myslel ,že je v rohu za tím plexisklem jak tam sedí moderátor a hudební technika tam je ...

350.jpg
chuli +92
07.01.19 v 15:25

reakce na Schaschek: ,,Nicméně je teda pravda, že v lecčem souhlasit..." zobrazit příspěvekNicméně je teda pravda, že v lecčem souhlasit mohu.

Hudba - s režií zápasu komunikuji pokaždé, když se mi zdá něco nestandardního.
Spolupráce se spíkrem - zde nemám pocit, že by to vázlo a když, tak je problém v tom, že se všechno řeší ve vteřině a občas něco rozjíždím a než se to dostane k nim nahoře, tak pustí hudbu. Ale tohle není o nějakém naschválu, spíš, že aby to bylo dokonale synchronizované, tak bych musel mít nějaké sluchátko a to fakt nechci.
Množství reklamy - věc, kterou neovlivníme. Sponzoři solí peníze a chtějí být vidět, tady dle mého nelze změnit nic.
Občerstvení - Asi stejný případ jak s reklamou. Mě obecně sere to hnusný pivo. Dokonce jsem někde na FB reagoval přímo pod článkem a označoval tam Staropramen a ty napsali, že to prošetří (čti udělají hovno). Nevím úplně do jaké míry si může Sparta diktovat. Hala není naše (jsme tam v nájmu) a mám takový dojem, že jsem to řešil sezónu zpět a že přes výběr občerstvení nejede vlak.

Můžu porovnávat např. s Libercem, kde je to nämlich stejně hnusný a ještě mají zálohované kelímky a po zápase nemají drobné, svině jedny :-!

Sečteno podtrženo. Věci, které lze ovlivnit určitě budeme řešit klidně i s Břízou pokud to bude potřeba. Ale podle mě reklamy a občerstvení - tady no way..."

Megafon není slyšet navrch prstence? Říkáš že chvíli trvá než se to k nim dostane ... *VYKULENY* *VYKULENY*

350.jpg
chuli +92
07.01.19 v 15:15

reakce na Schaschek: ,,Tak už je to venku i oficiálně. Teď to jen musí potvrdit sama..." zobrazit příspěvekTak už je to venku i oficiálně. Teď to jen musí potvrdit sama Sparta...

isport.blesk.cz/clan..."

Už je to potvrzený ..tak uvidíme ...

350.jpg
chuli +92
04.01.19 v 16:11

reakce na Gapin: ,,Ale vy jim ste u ***e. Akorát vám to nikdo neřekne nahlas a..." zobrazit příspěvekAle vy jim ste u ***e. Akorát vám to nikdo neřekne nahlas a některý si to odmítají připustit. Svým způsobem jste vy skupina problémových fanoušků. Zabíráte místa se slušným výhledem, v zápasech vytahujete chorea, kvůli kterejm diváci nevidí a ještě někdy je nutíte aby s váma spolupracovali tím, že budou zvedat nějaký igelity. A když si někdo chce v kotli sednout tak ho seřvete, že tam se nesedí a má se hlavně fandit a ne čumět :-D
A teď mi řekni upřímně, která skupina lidí bude mít časem v tomhle pomyslnym souboji navrch?"

Vyhrajou gaučáci na spartě bude atmosféra jako v NHL a kde jaká *** si u nás bude dělat domácí atmošku ...

350.jpg
chuli +92
04.01.19 v 15:46

reakce na Gapin: ,,Co myslis ze by se stalo? Nic by se nestalo. Na vase mista by si..." zobrazit příspěvekCo myslis ze by se stalo? Nic by se nestalo. Na vase mista by si prisla sednout sorta lidi cumilu, ktery pri vetsi navsteve musi sedet v patre. Nejaky fandeni v tyhle hale...
Az se na to vysere Schaschek tak to muzete zabalit i s bubnama."

Aspoň bysme pak věděli že jim sme u ***e..Ale asi by to vyřešili tak jak říkáš ...

350.jpg
chuli +92
04.01.19 v 09:34

www.hcsparta.cz/clan...

nemusí Mcdavid,stačí třeba Crosby .. :D :D :D

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Následující zápasy

 • 22. února - 17:30
  17.png
  ZLN (venku)
  Extraliga (47.kolo)
 • 27. února - 18:30
  19.png
  TRI (doma)
  Extraliga (48.kolo)

Kalendář akcí

<<02 / 2019>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
 
 
2
4
5
6
7
8
9
10
12
14
16
18
20
21
23
24
25
26
28