Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Diskusní fórum

Napsat příspěvek

smiley-coolsmiley-crysmiley-embarassedmiley-foot-in-mouthsmiley-frownsmiley-innocentsmiley-kisssmiley-laughingsmiley-money-mouthsmiley-sealedsmiley-smilesmiley-surprisedsmiley-tongue-outsmiley-undecidedsmiley-winksmiley-yellzvracetmusicpipaochlastovecinknutifuckyouaykamosiochlastakalickosalebkacertiksilenyanoneokoliznutisorryhahavykulenyvyhlizimimonemocnypffksichtopekacasbravopeklozachrankapivo155gchahpsmilespashssshsflagthisisspartajujwsparta_kick_slaviaboxersala
Odeslat
350.jpg
chuli +118
04.08.20 v 09:35

reakce na MartinMegadeth: ,,Dobré odpoledne, stoperská dvojice Čelůstka - Hancko se mi líbí..." zobrazit příspěvekDobré odpoledne, stoperská dvojice Čelůstka - Hancko se mi líbí (aspoň takhle na papíře) hodně. To by snad měla být záruka, že po delší době přestane obrana Sparty působit jako ementál. U Čelůstky doufám, že mu bude držet zdraví, stane se tím pravým lídrem obrany Sparty a pozvedne ji tak jako se mu to samé povedlo se zadními řadami v reprezentaci. U Hancka si hodně vážím, že u nás zůstat chtěl, ačkoliv musel slevit z gáže, a ukázal vztah ke klubu i k městu, což mi třeba u Kangy naprosto chybělo. Tady musím Rosického pochválit, že situaci se středními obránci zvládl na výbornou. Konečně se ukázal jako pořádný sportovní ředitel a protřelý šíbr, jakého klub potřebuje! *BRAVO* "

jestli ona v tom spíš nemá prsty)nebo něco jiného) Kristýna Plíšková ... *FUCKU* *FUCKU* *FUCKU*

+1
350.jpg
chuli +118
21.03.20 v 11:04

reakce na karlos: ,,Už ať ten hajzl koronavirovej zmizí. Mohli jsme mu společně..." zobrazit příspěvekUž ať ten hajzl koronavirovej zmizí. Mohli jsme mu společně vzdát hold při domácím zápase Sparty (myslím, že bychom Kometu nedali 4:0 a rozhodně věřím, že bychom s Kometou nevyletěli 0:4 na zápasy).

Pane Zábrodský, čest Vaší památce. *SALA* *SALA* *SALA* "

Opravim te...dneska bysme slavili postup do semifinale na Komete!!!Jenom kok*t fandi kom*te

350.jpg
chuli +118
14.02.20 v 11:29

Jandač ven !!!

+1
350.jpg
chuli +118
14.02.20 v 09:27

reakce na Amadeus: ,,Záleží na úhlu pohledu. Zrovna Richter byl u mě jeden z důvodů,..." zobrazit příspěvekZáleží na úhlu pohledu. Zrovna Richter byl u mě jeden z důvodů, proč jsem přestal pozvolna F1 sledovat. Když dávala přenosy Prima, tak mi to přišlo v pohodě, jakmile nastoupil tenhle pán, tak se mi postupně začala tvořit "zárubovská" averze hraničící s nenávistí a vyhledával jsem zahraniční komentáře. Ten chlap nezavřel hubu, hlásil nesmysly plynoucí z toho, že nedával pozor - taková ta kecací klasika. Kdyby neměl po ruce Turka, tak byl úplně jalovej. Nicméně, je to můj pocit, nenutím ho. :-)

Nedávno jsem si zrovna říkal, že se mi líbí asi nejvíc komentáře na Eurosportu. Třeba lyžování. Úplná pohoda, občas nějaký ten vtípek... Nepřijdu si brutálně vycukanej z toho, že mi tam Budka s Hrstkovou vykecej díru do hlavy nebo si ji prostřelím radši sám.

*SILENY* "

No já zas nesnáším komentář lyžování na Eurosportu .. :D :D :D

350.jpg
chuli +118
13.02.20 v 17:47

reakce na loupák: ,,No tak hraje proti svému týmu. No a co? Ten tým ho aktuálně..." zobrazit příspěvekNo tak hraje proti svému týmu. No a co? Ten tým ho aktuálně nepotřebuje, někam ho šoupnul, aby hrál, tak hraje. Co to jako je za argument, že nebýt Bukartse, Jarůška, Klímy tak máme o pár nul víc? Tak jsme je tu měli nechat a mohli jsme mít třeba o pár bodů víc, nebo třeba taky ne, to asi těžko rozlouskneme. Nepotřebovali jsme je, tak holt máme o pár nul míň.
Chápu, že ty bys na hostovačce proti svým hrát nechtěl, já zase ano, abych ukázal, že udělali chybu, když mne poslali hostovat. Toto konkrétně bych asi nechal na hráči, protože každej jsme jinej."

Jako aŤ hraje.dává nám klidně góly,ale nechová se jako ko.ot...

350.jpg
chuli +118
13.02.20 v 17:46

reakce na MartinMegadeth: ,,Dusíka mám rád hodně, protože to je správný poděs. Má..." zobrazit příspěvekDusíka mám rád hodně, protože to je správný poděs. Má výborný mix znalostí a emocí a do toho cit kdy může přenos odlehčit. Docela mě mrzí, že od hokeje odešel už před lety k atletice, které se věnuje prioritně. Ale zase musím uznat, že s ním jsou atletické závody velká zábava. Záruba má můj respekt jako statistik a dokumentarista. Beru ho hodně za to, že jako jeden z mála z molochu na Kavčích horách není líný trávit spoustu času v archívu a hledat v něm zajímavosti. A našel v něm spoustu zajímavých archiválií, kde se posléze podílel na opravě a následné prezentaci. Ale jako komentátora jsem ho neměl rád už v devadesátkách. Celé jeho působení v ČT ho provází to samé: zoufalá neobjektivita, nepříjemný ječivý hlas, hysterické kvičení ani ne tak při každém gólu reprezentace jako skoro při každém překročení útočné modré, těžko skrývaná averze ke Spartě a drcení statistik měnící se v poslední době v tlachání o hownu. Ono to souvisí s tím jak se zde nedávno velmi trefně objevilo, že z komentování fotbalových nebo hokejových zápasů se stává MS v tlachání o hownu. Mně přijde často dost hrozné i komentování na O2 TV. :-! :-! :-! K tomu jak se Záruba na někoho upne, tak je jak howno přilepené na košili: urputnost jakou předváděl (nejen) teď o víkendu kvůli vykulenému bratrstvu Zohornů, to bylo v bleděmodrém už třeba na světovém šampionátu ve Vídni v roce 96 dokud hrála pospolu lajna s Langem, Reichlem a Kyselou. Z útoku Robertů dostával silné záchvaty nekoordinované slasti a při každém jejich pobytu na ledě výskal jak kastrát a měl pocit vlhkého blaha v rozkroku, o který se bohužel potřeboval neustále dělit s televizními diváky. Robertek hokeji nehověl nikdy, jeho znalost pravidel je spíše úsměvná a pokud se nějak s věkem posunul tak z původního drtiče statistik všeho druhu, které pálil do diváků s kadencí kalašnikova, do Tebou zmíněného tlachání o ničem prokládaném postřehy z bulváru. Podle mého názoru je poslední dobou znát Zárubova vzrůstající bída kvůli tomu, že dlouhé roky mu byl partnerem Hosták a později Pospíšil. Ti dva jsou na takové úrovni, že by si v přenosu vystačili sami. Zárubu zvládli krotit i opravovat, ale teď co se ve dvojici objevuje nejvíc s Antošem, což je taky hrůza, tak je Robertkovo umění znát v plné nahotě. *NAPR**** "

když tu řešíte komentátory. Hrozně rád koukám na formule i kvůli Tomáši Richterovi.A ač novu moc nemusím tak ,už tam byl super. To je odborník na svém místě. A to samé bych řekl o komentátorech ,kteří komentují na stejné stanici NFL (hráči AM.fotbalu v čechách) takhle ss představuju odborníky.

350.jpg
chuli +118
17.01.20 v 09:17

reakce na Sparťan777: ,,I když Čajkovský pravděpodobně ještě bude nadále hrát..." zobrazit příspěvekI když Čajkovský pravděpodobně ještě bude nadále hrát KHL....na naší ligu je to nadprůměrný elitní obránce. Ale někdo jako např. Kotvan z Liberce. Hraje tvrdě a má velmi dobrou ránu! *THISISSPARTA* "

Tak podepíšeme Výtiska ... *FUCKU* *FUCKU* *FUCKU*

350.jpg
chuli +118
13.01.20 v 14:23

reakce na karlos: ,,Tak sorry, já se v těch zkratkách nevyznám. Přece jen jsem..." zobrazit příspěvekTak sorry, já se v těch zkratkách nevyznám. Přece jen jsem Husákovo dítě a tohle mě tak nějak míjí. Ale pochopil si správně, že jsem myslel fejsbůk *KSICHT* "

FCB je zkratka jednoho nejmenovaného fotbalového týmu... ale to jsi asi pochopil ... *THUMBSUP*

+1
350.jpg
chuli +118
13.01.20 v 13:42

reakce na Schaschek: ,,Ještě ty vole tu vytahuj Pepise, proboha. Tohle byl první zápas,..." zobrazit příspěvekJeště ty vole tu vytahuj Pepise, proboha. Tohle byl první zápas, kdy to jde za golmanem.

Spíš nechápu proč ho Krupp nevystřídal... "

To je asi tak když nějakej nýmand začne v kotli vyvolávat Machyho ..když je v bráně Sedlo.

350.jpg
chuli +118
13.01.20 v 13:37

reakce na RazoR: ,,No, podle me jste ze sebe udelali šašky a vadi mi, ze tim mluvite za..." zobrazit příspěvekNo, podle me jste ze sebe udelali šašky a vadi mi, ze tim mluvite za vsechny fanousky. Co je na tom papire vi pouze par lidi a pak to shodej pres ostatni. Vetsina deti v kotli ani nevi co ma nad hlavou.. A beztak jste to udelali prave proto, ze je to jak rikas "kontroverzni". Snaha se za kazdou cenu zviditelnit. A to ze Sparta hraje hrozne uz od listopadu, a jen maj kliku, ze sbirali body i pres to, jak hrozne hrajou, tak to vam nevadi? Ukazte mi jedinej tym na svete, co zahodi puk, ktery ma v drzeni a cela petka utece stridat! Kdo jinej na svete tohle dela? Prechod do pasma? O tom ani nemluvim. Nastreleni puku (vetsinou icing, protoze nejsou schopny ani prejet pulku) a kdyz uz to neni icing, tak to stejne zase proleti rovnou ven. Ta hra je hrozna, neda se na to divat. Odvolat golmana 8minut pred koncem? To byla cira zoufalost. I kdyz je fakt, ze tam byl celou dobu prakticky zbytecnej. Mohli jsme hrat celej zapas v sesti, treba by to bylo lepsi. Tohle je nas nejvetsi problem. Ne Jagr. A uvedomte si, ze ten clovek, na kteryho nadavate nam dal dva goly a na dalsi prihral. A to se tam jen tak plouzil. Jak muze prehravat kluky, kterym by mohl delat tatu? Jak je to vubec mozny? Kde je teda problem? Problem je v tom, ze jsme spatny. A proc mi mazete prispevky? Nesnesete pravdu? Nic sprostyho v tom nebylo, pisu sem slusne. Tak proc? *BOXER*"

Tak ty seš slušnej materiál ..to asi nemá ani cenu komentovat ...

350.jpg
chuli +118
13.01.20 v 13:35

reakce na Schaschek: ,,Ty vole vždyť ty meleš úplně z cesty. Nikdo přece nezpochybňuje..." zobrazit příspěvekTy vole vždyť ty meleš úplně z cesty. Nikdo přece nezpochybňuje Jágra jako hráče. A ano, to, že nám dá dva fíky 47ti letej frajer je hodně špatná vizitka. Ale jak do psí prd.ele souvisí vytažení transparentu proti (na veřejnosti) hlavnímu propagátorovi uzavření ligy? On sám se do tý pozice tím, že o tom veřejně mluví a obhajuje to, pasoval! Nebo může mít názor Jágr a nikdo nemůže mít opačný? Nikdo z nás přece neřekl ani popel na hrál v repre na Olympiádách, MS a tak...nikdo nezpochybňuje, co pro český hokej udělal. Ale to přece neznamená, že budu schvalovat to, že chce ligu uzavřít! To by pro náš hokej byla prostě pohroma! Nechci chodit na ligu, kde v lednu poslední týmy pouští hráče nebo prodávají zápasy, protože už jim o nic nejde. Fakt ne."

Stačilo ,aby ho někdo trefil a vůbec jsme to neřešili... A ta komedie od pruhovaných ve třetí třetině asi no comment .... Nic to nemění na tom,že jsme měli vést 8:2 po druhé třetině ...

350.jpg
chuli +118
13.01.20 v 13:34

reakce na Schaschek: ,,Celá ta hysterie je pouze o tom, že si někdo (my) dovolil píchnout..." zobrazit příspěvekCelá ta hysterie je pouze o tom, že si někdo (my) dovolil píchnout do vosího hnízda a kritizovat miláčka národa, nic víc. *KOSA* "

Zase maj o důvod víc proč je Sparta špatná a mohou si stěžovat na své životy,že žijí na vesnici...Za vše může Praha,případně Sparta..... SPARTA FOREVER *FLAGHC* *FLAGHC*

350.jpg
chuli +118
13.01.20 v 13:32

reakce na karlos: ,,Ne, že bys v něčem neměl pravdu. Ale si fakt k.o.k.o.t. Za jaký..." zobrazit příspěvekNe, že bys v něčem neměl pravdu. Ale si fakt k.o.k.o.t. Za jaký všechny fanoušky mluvil kotel ?? Za ty, kteří ani nepoznají, která je Sparta? Za ty, který tam jdou jen kvůli selfie? Za ty, který se prohlašujou za fanoušky Sparty, pak proti ní sází a ještě se tím chlubí? Přidal si někdy nějaké peníze na choreofond, že si dovoluješ to kritizovat? Kdo jiný by měl být mluvčím fanoušků, než kotel, který se stará o atmosféru? A spousta z nich věnuje svůj čas i na výjezdech.
Podle Tebe by asi měli kotelníci asi nejdříve udělat nějakou anketu na FCB, protože tam jsou přece ty nejlepší a nejvěrnější fans *MIMO* *MIMO* "

No na FCB radši dělat anketu dělat nebudeme *HAHA* *HAHA* *HAHA* a na FB taky ne ..... třeba patří mezi Jágrofily co včera přišli zatleskat 68 když nám dal gól...a nebo patří mezi ty co po 8 gole zvedli prd.l a odešli ...tomu říkám "fandové" *NAPR**** *NAPR****

+1
350.jpg
chuli +118
13.01.20 v 13:29

reakce na RazoR: ,,Kdyby hrali dobre a vyhrali, tak bych vyhral taky. Sazim live na goly...." zobrazit příspěvekKdyby hrali dobre a vyhrali, tak bych vyhral taky. Sazim live na goly. To ze je dalo Kladno je jedno. Kdyby hrala Sparta dobre a vyhrala, tak bych vyhral taky. Kdyby hrali spatne oba, tak bych asi prohral. Nastesti aspon to Kladno hralo dobre. *METAL*

Gapin
Nema cenu diskutovat. V tom transparentu bylo "plan #68 pohrbit cesky hokej / profit" no a ja s tim proste nesouhlasim. Pochybuju o tom, ze by mel nejvydelecnejsi hokejista historie NHL nejaky pro nej zasadni profit z toho, ze je majitel klubu. A pochybuju, ze je jeho planem pohrbit cesky hokej. Myslim si, ze je to uplne naopak. Jako majitel klubu do toho sype strasne svych penez a dela to jen proto aby cesky hokej trochu pozvednul. On hokej miluje, jinak by tohle opravdu nedelal.

A micham hodne veci, protoze se snazim odpovedet vsem. No nic, ja vas chvilku necham napokoji, at si tady muzete blahoprat jaky jste v kotli frajeri s koulema, ale urcite se zase nekdy objevim *THX* Tak cus! *SALA* "

A půl miliardy od města na nový Stadion ti nepřijde jako profit? *NAPR**** *NAPR****

+5
350.jpg
chuli +118
19.12.19 v 12:18

reakce na Maximus: ,,Souhlas, rozhodčí i zvedl ruku až po chvíli, když viděl, že se..." zobrazit příspěvekSouhlas, rozhodčí i zvedl ruku až po chvíli, když viděl, že se z ledu zvedá Gulaš. Za mě jasně čistej hit, nohy na ledě, ruce dole.... tohle prostě není napadení ani omylem. Zlatej Hodek s Pešinou *HAHA* "

A tenhle *** pískal KHL!!!!!!! *KSICHT* *KSICHT*

350.jpg
chuli +118
19.12.19 v 10:13

reakce na Mišák: ,,Za mě teda byly v pořádku jen první dvě třetiny. Za to ta..." zobrazit příspěvekZa mě teda byly v pořádku jen první dvě třetiny. Za to ta třetí se mi zdálo, že se hraje pořád u nás. X krát nás tam Plzeň zmáčkla.
Jurčinův hit byl pěknej, to bez debat, ale bohužel podle mýho se o faul jednalo, protože naskočil a měl obě nohy ve vzduchu... i když ne nijak výrazně."

Ale ho.no krásně čistý hit. Jenom to bylo na Gulaše *NAPR**** *NAPR**** *NAPR**** a ono když hraješ 10 minut v oslabení po vymyšlených faulech tak se tlak vytváří těžko...

350.jpg
chuli +118
11.12.19 v 13:15

reakce na Amphicyoni: ,,Vyloučil ho chybně, protože ho měl poslat do sprch už dřív......" zobrazit příspěvekVyloučil ho chybně, protože ho měl poslat do sprch už dřív... ;-) "

Aha tak to mě nenapadlo *SMILESPA* *SMILESPA* *SMILESPA*

350.jpg
chuli +118
11.12.19 v 10:35

reakce na MartinMegadeth: ,,Kolego, Kanga ukázal, že má svoji cenu. Tou svojí hlavou nahoře a..." zobrazit příspěvekKolego, Kanga ukázal, že má svoji cenu. Tou svojí hlavou nahoře a nekonečným sebevědomím. Když byla Spartě nejvíc v bodě nula po vyrovnání, tak hned vystřelil vedení zpátky. Nejde jen o tu trochu šťastnou střelu, jde o to, že hned po rozehrání mazal k bráně soupeře a vystřelit zkusil. Většina hráčů by si přihrávala na půlce a léčila se ze šoku. V tomhle je jeho obrovská cena a s výjimkou dlouhodobě zraněného Dočkala nevidím nikoho kdo by ho uměl v kádru Sparty zastoupit. Co se Mandjecka týká, nezahrál špatně, ale budu souhlasit, že chodil do míčů hodně dopředu do soubojů, kdy měl malou šanci uspět , s Komličenkem většinu soubojů ve vzduchu prohrál a Mladá Boleslav se dostávala za něj, což je u stopera dost velký problém. Po utkání v Příbrami jsem psal, že Mandjeck mile překvapil, ale je třeba počkat s úsudky jak si povede proti kvalitnějším soupeřům. A po zápase s Mladou Boleslaví upřímně nevím jestli na něm stavět základ pro jaro: uvidíme co předvede v Ostravě za výkon. Tam bych se moc nedivil kdyby na něj vyběhl aspoň v roli střídajícího hráče Baroš. *VYHLIZI* Matějovský se musel zbláznit, když jsem četl jeho výplod. To je na diagnózu pro psychiatra. Předvedl svoji klasiku: když se prohraje, tak za to může zlý soupeř, podlý rozhodčí, nepřející diváci, škodolibí podavači míčů, moc zelený trávník, málo modré nebe a spousta dalších důvodů, ale nikdy není chyba v Márovi a jeho spoluhráčích. Pro tuhle jeho uplakanou vlastnost jsem si na něj ve Spartě vytvořil dost rychle averzi a byl jsem rád, když vypadl. Upřímně být na místě Lavičky, tak by se pakoval ještě dřív. Patřit dlouhodobě k největším ligovým simulantům, tak se navážet do někoho kvůli údajnému přihrávání faulů je směšné až trapné. Kdyby to kulaté co měl na krku neměl jen kvůli tomu, aby mu ptáci ne**ali do krku, tak téma rozhodčích vůbec neotvíral. Minimálně by si mohl vzpomenout jak vypadal zápas Sparty v Mladé Boleslavi v srpnu a koho tam sudí oholili jako ovce! Druhá žlutá pro Komličenka byla naprosto v pořádku: jediný problém je, že ji měl koupit už za některý z předchozích zákroků, především za ten na Hložka. A mohl být klid, nebylo by co řešit, takhle mu sudí zjevně několik prasáren napočítal dohromady než ho vyhodil. A k tomu jeho blábolení jak se Spartě na Letné připískává, tak to jsme měli během podzimu možnost vidět třeba proti Slovácku, proti Ostravě, proti Olomouci nebo naposledy proti Dynamu ČB. *FUCKU*
www.idnes.cz/fotbal/..."

Podle komise rozhodčích druhá žlutá byla neoprávněná.... *NAPR**** *NAPR**** *NAPR**** nevim za co by se teda měla žlutá dávat?

350.jpg
chuli +118
12.11.19 v 11:30

reakce na Schaschek: ,,A brzo snad nová mikina SHS na 4spartans.cz 8-) "

Vypadá hodně dobře *THUMBSUP* *THUMBSUP* *THUMBSUP*

350.jpg
chuli +118
08.11.19 v 13:32

reakce na Bizon5: ,,Omlouvám se , že píšu sem, ale opravdu to nemuzu nikde najit a..." zobrazit příspěvekOmlouvám se , že píšu sem, ale opravdu to nemuzu nikde najit a chci Vas pozadat o pomoc. Nevite kde se daji sehnat hokejove karticky ICE ? Jsou pruhledny a jine nez ostatni, plastove. Dal bych sem fotku, ale nevim jak. Diky za rady a omlouvam se , ze otravuju."

Napis mi na email...asi neco budu mit jestli jsou to ty ice co myslim...

Další stránky:

Choreofond

Podpořte prosím také náš choreo tým. Více se dočtete v sekci:

 • Choreofond

Následující zápasy

 • 30. října - 18:30
  16.png
  PLZ (doma)
  Extraliga (14.kolo)
 • 1. listopadu - 15:30
  17.png
  ZLN (venku)
  Extraliga (15.kolo)

Kalendář akcí

<<10 / 2020>>
Po
Út
St
Čt
So
Ne
 
 
 
1
3
5
7
8
10
12
13
14
15
17
18
20
22
24
26
27
28
29
31