Kanonáda v Asii

27. září 2014 v 15:32,  FanBlog,  chuli

Je pátek 26. 9. 2014 a nás čeká výjezd na další nepřátelské území, konkrétně do zatáčky na Vídeň. Dnes chystáme i speciální akci s poděkování Petru Tonovi a proto předseda všem rozdává trička z jeho číslem. V 14:00 se nás autobus rozjíždí a vydáváme se na cestu do Asie (čti Brna).

Cesta probíhá v tradičním duchu. Tedy jen do určité doby. Než jsme díky koloně na nejhorší české silnici, která byla určena k tomu, aby se Pražáci nemohli dostat na venkov, zůstali trčet a popojíždíme jen pomalu. Je obava, že nestihneme zápas a tak nám hodný pan řidič vyladil na tv kanál ČT4 sport kdybychom nestíhali. Když se kolona rozjede, tak náš předseda protože je venku z busu předvádí výkon za, který by se nemusel stydět ani Usain Bolt a dobíhá autobus.

Když přijíždíme na místo asi 3 minuty před začátkem utkání a chceme lístky, tak je opět už po několikáté nemáme a musíme čekat, než je místní koumáci dodají do správné pokladny, kde mají být i když jsme je měli objednané, měli by přestat chlastat ten svůj hnus, kterému říkají pivo a začít trochu myslet.

Do haly se dostáváme asi 2 minuty po začátku první třetiny. Když jsme všichni v hale a vlajka je pověšena tak rozjíždíme nás support a už je čtvrté minutě nám dělá radost Hlinka a vede jedna nula. Místní publikum nás samozřejmě nezapomíná přivítat pokřikem „Pražskíí Kurvíí“(už by se měli naučit správnou výslovnost, i když v Asii se to asi vyslovuje jinak). Dnes bude ovšem zápas v naší režii, protože kluci na ledě kralují a v první třetině za našeho neustávajícího fandění zvyšují svůj náskok na 3:1 a tak jsme po první třetině spokojeni.

Druhá třetina pokračuje ve stejném duchu a góly padají pouze do sítě Sněhuljaka(čti Čiliaka). Na začátku druhé třetiny se všichni oblékáme do triček s číslem 87 a pokřiky „Ton Ton Petr Ton“ a „Petře Tone, mi ti děkujem.“ Vzdáváme hold Petru Tonovi a ukazujeme, že u nás se na 11 let věrnosti a toho co pro klub udělal, nezapomíná. Na hřišti v 25 minutě dává Přibyl 5 gól do sítě domácích a tak se halou opět rozeznívá velice populární písnička „pátá“ v podání Sparťanského kotle. Atmosféru přiživujeme pokřikem na domácí „Vy kurvy, proč jste tak ticho“, protože ani místní publikum ze kterého pravidelně pan Záruba mívá u TV orgasmy, nefandí, když prohrává. Pokud tedy zrovna nekřičí tradiční nadávky na naši adresu, protože kromě asi 3 pokřiku mají bez nadávek velmi omezený repertoár. Další kdo přilévá do ohně je pan Hradil (ten si u nás v hale opravdu nezapíská, Třinec nám stále leží v žaludku) a na pokyn domácích fanoušků vylučuje, stačí, aby se ozvali nebo zapískali a už zvedá pravici. Měl by umět pískat sám a ne na pokyn místních sedláků.

V poslední třetině dvakrát úřaduje Klimek a tak svými 4 góly. Řídí demolici komety, kterou jsme spráskali 1:8 a užíváme si po zápase super děkovačku s hráči i Filipem Novotným. Předtím je ještě vyvolán Petr Ton a i on děkuje zamáváním za podporu. Tomu se hodně divím, protože místní sedlácké obecenstvo je svou úrovní myšlení na úrovni opic a tak sem se bál, že nezamává, ale je vidět, že se jejich reakce nebojí, ani on nezapomněl, kde ho mají stále rádi. Poté začínáme oslavovat, pokřiky „Rondo je naše“ a „Dnes vyhráli, kurvy z Prahy“. Když policie zabezpečí průchod k autobusu tak se k němu vydáváme a přesto s námi Brňáci chtějí mluvit. Zřejmě mají v plánu nám popřát šťastnou cestu a pogratulovat k výhře. To se nedozvíme, protože nasedáme do autobusu a vyrážíme směr civilizace.

Cestou ještě zastavujeme na benzínce, kde oslavujeme naší výhru a předseda z nás oslavuje nejvíc aj e to na něm vidět, jaksi to užívá.

Tak to byl výjezd do zatáčky na Vídeň, kdo nebyl, prohloupil.

Poznámka: Takto by mohli hrát naši kluci v každém zápase, je zajímavé, že s Filipem v Bráně hodně útočíme a nemusíme bránit, doufám, že na příštím výjezdu nás bude víc a teď v neděli na Olomouc.

PS:Klimek si zastřílel a Kometa byla ztrapněna!!!!!§ HCS!!!!!

Autor: Chuli

NÁZOR AUTORA NEMUSÍ BÝT TOTOŽNÝ S NÁZOREM ČLENŮ REDAKCE SPARTA HOCKEY SUPPORTERS!