Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky

Energie v rozkladu - z Ruska za tři body!

28. září 2013 v 15:15,  FanBlog,  chuli

519.jpg

V úterý 24.9 se scházíme v počtu 4 lidí na Skalce a cestou ještě vyzvedáváme pátou členku našeho výjezdu na Zličíně a odtud pokračujeme na Vary. Cesta probíhá bez problémů, asi 15 kilometrů před Vary se nám povedlo na rádiu nejdříve naladit Rádio Plzeň (no fůj) a poté ještě rádio Bayern. Litovali jsme, že s námi nejel náš milovaný Lipos, který by z toho měl určitě radost a tímto ho zdravím: P :D

Na místo určení dorážíme bez větších problémů a po zakoupení lístků se přemisťujeme do svého sektoru. Před začátkem utkání ještě doráží jedno auto a je zde i pár místních takže +- 11 lidí v sektoru, no byl to boj, ale užili jsme si to a snažili se dělat po celý zápas atmosféru hráčům, aby věděli, že alespoň někdo dorazil. Domácí fans byli slyšet jen občas, i když ve třetí třetině se už ozývali častěji. Ale v situaci ve které se Vary nachází, jim teda nezávidím a i tu malou hrstku co se snaží, obdivuji. Jejich zmar vystihuje i situace kdy roztahovali transparent o bojovnosti. Ještě než ho roztáhli, inkasovali 4 gól a transparent byl roztrhán.
Na ledě probíhalo vše podle našich notiček, protože Vary byli opravdu neškodné, kdybychom si odsud nepřivezli vítězství, tak už nevím odkud bychom ho měli přivést.

Výsledek 1:6 odpovídal průběhu utkání. Faktem je, že naši hráči se moc neunavili a Energie jim situaci dost usnadnila. V tomto zápase se hodně ukázal Přibyl, který dal dva góly a je jen škoda, že nepadl hattrick. Dále se prosadil i Ivan, který dal gól při oslabení, které hraje velmi dobře. A také se prosadila naše zbraň hromadného ničení s číslem 87. Jsem zvědav, na jakém čísle se letos zastaví. Ještě zde musím zmínit brankáře. Z toho, že chytá Novotný jsem radost neměl, ale kde jinde než ve Varech by měl nastoupit. Vadí mi na něm, že před sebe hrozně vyráží puky a moc často je nechytá. Letos jsem ho naživo viděl ve dvou zápasech a v obou to bylo stejné. Z tohoto důvodu si myslím, že by neměl dostávat moc šancí, ale je to můj pohled. A ještě jednu situaci (a ve Spartě rozhodně ne ojedinělou) musím zmínit a to, že Novotný byl napaden hráčem domácích stejně jako Pepis v Chomutově a opět se to obešlo bez reakce našich hráčů což je smutné.
Důležité je, že jsme přivezli 3 body a výjezd si užili a uvidíme se v pátek na Třinci.

A na závěr si ještě dovolím malé rýpnutí adresované Rikkimu. Podle toho co jsem sledoval na Facebooku, si myslím, že by se autobus do Varů složil i v úterý. :D

Tak toto je můj pohled na vítězný výjezd do KV, jejichž situace je skutečně žalostná a je mi jich i tak trochu líto.

Autor: Chuli

Foto: Chuli


NÁZOR AUTORA NEMUSÍ BÝT TOTOŽNÝ S NÁZOREM ČLENŮ REDAKCE SPARTA HOCKEY SUPPORTERS ! 

Pokud chcete k novince přidat komentář, odsouhlaste prosím sociální pluginy v rámci nastavení souborů cookies. Komentáře využívají plugin Facebook.com.