1. výjezd sezony aneb okružní jízda po republice

18. září 2013 v 10:45,  FanBlog,  chuli

Ptáte se proč tento nadpis? Odpověď je jednoduchá neděli 15.9 totiž vyrážím vlakem ve 12:29 z východních Čech, kde mám chalupu, abych se mohl zúčastnit výjezdu do Chomutova.

Na první Výjezd nové sezony jsem se těšil, chyběla mi ta výjezdová legrace a hlavně možnost podporovat Spartu i na hřištích soupeře. Výjezd probíhal v tradičním duchu s popíjením a zastávkou na benzínce. Bez větších problémů jsme se dostali do Chomutova.

V sektoru hostí nastal menší problém, nemají tu před kotlem zábradlí tak jsme řešili jak a kam pověsit naší vlajku. Tento problém vyřešil až náš předseda. Vlajka byla upevněna a mohlo se začít.

V první třetině se šance střídaly na obou stranách a došlo i ke dvěma atakům našich hráčů, ale (nechápu proč) nikdo se jich nezastal. Nejdříve byl sestřelen Pepis v našem brankovišti a naši hráči to ponechali bez povšimnutí. A ve druhém případě byl u mantinelu sestřelen Gřegořek. To, že to zůstalo bez odvety, na to už jsem si u hráčů Sparty zvykl, ale co mě naštvalo, bylo to, že rozhodčí nebyl schopen snad půl minuty přerušit hru i když byl Gřegořek evidentně zraněn a ležel na ledě. Stav po první třetině - 0:0.

Ve druhé třetině se domácí dostali do vedení po nahození na Pepise a následné dorážce. Tento gól jde asi na vrub Pepise, ale domácí fanoušci ani nestačili dosadit svoje zadky do sedaček, když s vyrovnáním přispěchal prakticky ihned Kumstát, který překonal domácího brankáře střelou o tyč. Bohužel stav se měnil ještě jednou a to po střele domácího beka při přesilovce a stav byl 2:1.

Očekávali jsme zda se naši hráči do třetí třetiny zmátoří a konečně místo krasobruslení začnou hrát hokej. Naši hráči se o to snažili, ale moc jim to nešlo. I když jsme se dostali do tlaku a gól v domácí síti visel doslova ve vzduchu. Pak přišla chyba v útočném pásmu špatné zpracování puku a domácí ihned pelášili do protiútoku, který zakončili gólem. A tak bylo hotovo a zápas skončil 3:1 a my jsme v Chomutově opět prohráli. Jen nechápu, jak jsme mohli v přípravě nad nimi vyhrát 6:1. Pokud budeme pokračovat v těchto výkonech, tak to opět nedopadne dobře. Na konci zápasů zatleskáme hráčům a jdeme do busu a jedeme směr Praha.

Ještě si dovolím pár poznámek na závěr:

1) Náš výkon byl opravdu tragický, bez důrazu a bez chuti hrát, i když nějaká výjimka se našla, třeba Ivan docela bojoval a snažil se jako jeden z mála. Jinak to bylo naše staré krasobruslení se střeleckou impotencí a neschopností využít přesilovku. Snad se kluci poučí a začnou hrát jinak.

2) Co mě ovšem mrzí je náš výkon v hledišti, pokud lidé co jezdí na výjezdy nechtějí fandit, ať zůstanou raději doma a koukají na tipsportu, včera to stálo za prd, až do třetí třetiny kdy si megafon vzal Lipos a seřval to. Za což má ode mě palec nahoru, poté už úroveň fandění docela ušla.

3) Díky skvělému řidiči autobusu jsme nemuseli trávit noc v zácpě.

Tak to je vše a v pátek všichni na Plzeň!!!!

Autor: Chuli

NÁZOR AUTORA NEMUSÍ BÝT TOTOŽNÝ S NÁZOREM ČLENŮ REDAKCE SPARTA HOCKEY SUPPORTERS !