Za klobásou do Chemičky aneb vítězný výjezd do Litvínova

22. listopadu 2012 v 16:00,  FanBlog,  chuli

V úterý 20.11.2012 ve 3 hodiny se schází osazenstvo našeho auta na Skalce a vyrážíme směr Litvínov. Kolem 16:30 se již nacházíme v Litvínově.

Ihned po nákupu vstupenek do našeho sektoru vedou naše kroky k nejbližšímu stánku s klobásou, na kterou se všichni těšíme a protože je to pořádná klobása, jíme jí snad 20minut. Po nákupu se přesouváme do sektoru a řešíme mezi sebou kolik nás bude. Nakonec se nás schází asi 40.Bez bubnu a ve 40 lidech se po celou dobu zápasu snažíme dělat co můžeme, abychom naše kluky alespoň trochu podpořili.

První třetina se nese v duchu tlaku Litvínova i díky několik faulům Sparty, ale v tomto zápase naše obrana troufám si říct, předvedla jeden z nejlepších výkonů v sezoně. Každopádně gól v naší síti neskončil a tak stav po 1 třetině je stále 0:0.

Na začátku druhé třetiny - přesněji ve 22. minutě se v přesilovce prosazuje Litvínov - to vše po nádherné kombinaci a je to 1:0 pro domácí. Naštěstí se domácí ani nestačí doradovat a posadit na sedačky, když PETR TON natahuje na sebe polovinu obrany Litvínova včetně brankáře a posílá nezjištnou přihrávku přesně na hůl Pacovskému a tomu nezbývá nic jiného než dát gól do prázdné brány - stav je 1:1. Poté se hra přelívá ze strany na stranu a dochází k dvojímu vyloučení domácí Vervy. Při této herní situaci se na modrou čáru staví Petr Ton a po nahrávce od Sičáka vysílá svůj projektil směrem k Francouzovi a tomu nezbývá nic jiného než puk vytáhnout ze své branky. V 39. minutě je to tedy 1:2 opět zásluhou Petra Tona. Druhá třetina končí tedy vedením Sparty a u nás v sektoru panuje napětí z toho jak to dopadne ,zda si povezeme 3 body nebo ne.

Na začátku 3. třetiny jsme mohli na tuto otázku dostat odpověď bohužel únik dvojice Rachůnek-Sekáč nekončí gólem. A proto přijde staré známe nedáš dostaneš. Jarda Hlinka vyhazuje puk ten se smolně odrazí od brusle domácích, přijde přihrávka na Hanzla, který svým gólem ve 48. minutě posílá utkání do prodloužení. V prodloužení dostaneme k dispozici přesilovku 4:3 z té nic není, ale hned po návratu domácího hráče dostává Marek Hovorka přihrávku před prázdnou branku od Ivana Rachůnka a Hovorka se trefuje a tudíž SPARTA získává důležité dva body. Jsme spokojení a při závěrečné děkovačce domácí fans neunesou porážku, odpálí u sebe v kotli pár světlic a na kluky přiletí pár lahví ,ale to nás nemůže zastavit abychom si spolu s hráči užili děkovačku a vítězství na plno. Ještě oslavíme vítězství pokřikem Sparta dneska vyhrála, poděkujeme hráčům u autobusu a vyrážíme spokojeni zpět do Prahy a těšíme se na neděli na výjezd do Pardubic u Hradce. HCS!!!!!!!

Autor: chuli

pozn: NÁZORY FANOUŠKŮ NEMUSÍ KORESPONDOVAT S NÁZOREM REDAKCE WEBU SPARTA HOCKEY SUPPORTERS !