První tým tabulky poražen aneb tři body proti Indiánům.

16. listopadu 2012 v 10:30,  FanBlog,  chuli

Před zápasem vedení Sparty sehnalo posilu do obrany. Z Karlových Varů dorazil Petr Gřegořek. Fanoušci jsou zvědaví, jak se předvede.

Je 14.11.2012 18:30 hodin. Dnes hraje Sparta, proti Indiánům z Plzně. Před začátkem utkání GM Petr Bříza pogratuloval Janu “Gustovi“ Havlovi k 70. narozeninám. Po úvodním buly náš kotel roztahuje transparent:“Pepo vítej zpět, přejeme opět hodně štěstí“a zároveň je vyvoláváno jméno trenéra Jandače, na kterého hledíme jako na spásu. Průběh první třetiny se odehrává naprosto v režii hostů z Plzně. V 7. minutě trestá Gulaš naší laxnost a chybu v obraně, hosté vedou 0:1. První třetina je ze strany Sparty naprosto katastrofální a průběh tomu odpovídá, o přestávce se na kostce objevuje, že Sparta vystřelila za celou třetinu jedenkrát na bránu, to je naprosto nepochopitelné! Začátek druhé třetiny probíhá ve stejném duchu, jako ta první, protože plzeňáci hrají přesilovky a Sparta je pod tlakem. Až do 35. minuty. To se probudil spící tygr v dresu Sparty Petr TON a zasunul puk mezi nohy bezmocného RASKA, je vyrovnáno a Sparta se zvedá. Do třetí třetiny, jako by vyjel jiný tým a najednou je vidět bojovnost a nasazení, má to jedinou vadu na kráse po celý zápas a to jsou naše přesilovky bez střelby, bez nápadu, jenom hra v rozích. Když už to vypadá, že se bude prodlužovat, tak se do rychlého protiútoku vydává třetí lajna, Ivan Rachůnek střílí a puk se odráží k posile z týmu KHL LVA Jiřímu Sekáčovi, jenž propaluje RASKA podruhé v zápase a Sparta vede 2:1. V poslední minutě padnou ještě dva góly na každé straně po jednom. Podruhé v zápase udeřil Sparťanský „sniper“ Petr TON a Rask musí vytahovat puk ze sítě potřetí. Poté ještě dojde k úpravě skóre ze strany Indiánů, střelcem je Balej. Naštěstí stav udržíme a pak si pošesté doma můžeme zakřičet naší děkovačku a oslavit tři důležité body.

Jinak tím, že se vrátil Jandač,  tak doufám, že se zvedneme a to předkolo prostě uděláme! Nové posily Sekáč s Gřekořkem se ukázaly, řekl bych v dobrém světle. Jediné, co mně vadí, je to, že nehrál Kočí. A závěrem se zmíním ještě o návratu Honzy Hanzlíka, já to nevidím rád, ale musím ho zmínit, protože se najde dost lidí, co ho má rádo. Už jen doufám, že už v pátek přivezeme tři body z paštikova a ty potvrdíme doma v neděli proti Sláwyji a konečně se odrazíme ode dna. HCS!!

Autor: Chuli

pozn: NÁZORY FANOUŠKŮ NEMUSÍ KORESPONDOVAT S NÁZOREM REDAKCE WEBU SPARTA HOCKEY SUPPORTERS !