Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky

Jsme s vámi již 7 let!

16. října 2016 v 19:06,  Aktuality

766.jpg

Roky plynou a na pomyslném tachometru SHS již v minulém týdnu naskočila sedmička. Věříme, že to bude číslo šťastné... Jedním z hlavních důvodů je zoficiálnění celé platformy, kdy se po téměř sedmi letech své existence SHS stalo oficiálním zástupcem fanoušků HC Sparta Praha. Více si můžete přečíst v článku - Nová éra začíná - SHS poprvé otevírá své brány.

Velký milník v podobě založení spolku podporuje i možnost online registrací, a to včetně členství placených. K dispozici je celá nová sekce SHS v primárním menu. V poslední době jsme pro Vás připravili také možnost online rezervace míst a vstupenek na venkovní zápasy. V dalších dnech a týdnech proběhne hlubší integrace této novinky a dočkáte se také online statistik výjezdoměru - tedy soutěže o nejvíc naježděných kilometrů za svým oblíbeným týmem. Veškeré změny můžete sledovat v našem changelogu.

Jako každý rok, tak i letos, se s vámi podělíme o zajímavé statistiky, které jsou spojené s webem SHS. Od založení v roce 2009 přilákaly stránky necelých přes 272 000 unikátních návštěvníků, kteří zavítali na web téměř 1 500 000x a zobrazili více jak 4,5 miliony stránek. Celkem 280 000 návštěv bylo učiněno z mobilních zařízení, což je meziroční nárůst o 80 tisíc přístupů. V diskusním fóru aktuálně naleznete přes 126 000 příspěvkůoficiální Facebooku SHS atakuje hranici 5 000 fanoušků.

Děkujeme, že jste s námi již 7 let! Usilovně se společně snažíme projekt SHS posouvat dál a věříme, že i vy budete jeho součástí.

Díky!

Za redakci SHS: Amadeus

Pokud chcete k novince přidat komentář, odsouhlaste prosím sociální pluginy v rámci nastavení souborů cookies. Komentáře využívají plugin Facebook.com.