Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky

Sparta Hockey Supporters slaví třetí narozeniny

9. října 2012 v 22:00,  Aktuality

420.jpg

Rok se s rokem sešel a je tu další výročí našeho webu. Ano, je to tak, již třetím rokem Vám přinášíme informace ohledně dění ve Spartě i mimo ni. Minulý rok prošly stránky výraznou přeměnou, jak si vedly? Dokázaly si udržet přízeň fanoušků? Tento článek přinese několik zajímavých čísel a budete tak moci alespoň trochu nahlédnout pod pokličku.

Novou verzi stránek si prohlédlo zatím 50 000 unikátních uživatelů, kteří udělali 230 000 návštěv a zobrazili téměř 750 000 stránek. Průměrná délka pobytu návštěvníka činila 10 minut. Naše stránky jsou dostupné také v mobilní verzi a také ji často využíváte, za což jsme rádi. Z mobilního telefonu jste nás za poslední rok navštívili 20 000x a průměrně strávili na stránkách 5 minut. Na diskusním fóru během roku komunikovalo přes 200 registrovaných uživatelů, kteří napsali víc jak 16000 příspěvků - toto číslo odpovídá součtu příspěvků za první dva roky fungování webu. Rozdáno bylo téměř 40000 plusových a mínusových bodů do karmy uživatelů. Od vzniku SHS navštívilo web téměř 130 000 unikátních návštěvníků. Během 600 000 návštěv bylo zobrazeno na 2 miliony stránek a průměrná návštěva trvala 8 minut.

Tímto bychom chtěli poděkovat Vám všem, pro které tyto stránky tvoříme, za přízeň a věříme, že i nadále budete stránky navštěvovat a pomáhat nám s rozšiřováním sparťanské komunity (SHS FB). Pokud byste se chtěli aktivně spolupodílet na tvorbě obsahu pro náš web (viz článek), rádi přivítáme v redakci nové členy. K dispozici je také nová sekce fanblog, do které nám můžete posílat nejen své prvotiny, ale podílet se na obsahu dlouhodobě a stát se tak stabilním ,,blogerem".

Můžete nám také zasílat nápady, co Vám na webu chybí nebo jak co vylepšit - určitě neváhejte a podělte se s námi o Váš názor na redakčním mailu.

Uvítali byste například SHS Tipovačku? Možnost tipovat zápasy Sparty, konečné skóre, střelce a další statistické údaje? Chtěli byste více statistik na diskusi, grafy atp.? 

Za všechny nápady předem děkujeme!

Redakce Sparta Hockey Supporters

 

Pokud chcete k novince přidat komentář, odsouhlaste prosím sociální pluginy v rámci nastavení souborů cookies. Komentáře využívají plugin Facebook.com.