Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky

Sparta Hockey Supporters v novém kabátě

9. října 2011 v 02:00,  Aktuality

296.jpg

Elegantní, moderní, pěkný to převlek, co myslíte? Redakce nadělovala a na počest druhých narozenin informačního portálu www.hs-sparta.cz došlo ke změnám v oblasti designu, i celé mapy stránek. Nevěříte? Přesvědčte se sami.

Po dvou letech přichází razantní změna grafického kabátu portálu Sparta Hockey Supporters. Pronikavou rudou barvu střídá uživatelsky příjemnější prostředí, kromě změny designu na Vás čekají i další novinky.

Diskusní fórum

Kompletní změnou prošla zejména diskuse, kde nově můžete hodnotit příspěvky ostatních uživatelů, zvýrazňovat si své vlastní příspěvky nebo si můžete zvolit z několika druhů psaní zpráv. K dispozici je textové okno z dolní lišty prohlížeče, dále můžete reagovat přímo pod příspěvkem nebo klasicky, jak jste byli dosud zvyklí. Přehlednosti v diskusi by měl pomoci také nový systém zobrazování reakcí.

Změny doznaly také novinky, kde staré komentáře vystřídalo propojení se sociální sítí Facebook. Nyní můžete komentovat a posílat své příspěvky nejen pod článek, ale také na Vaši zeď na Facebooku. Rekonstrukcí prošel také kalendář zápasů a tabulka, obě sekce by měly být nyní přehlednější. Na další novinky a kosmetické změny se můžete těšit do budoucna.

Nahlédněte také do kategorie „O nás“, kde se dozvíte další zajímavé informace nejen z historie webu. Můžete také hlasovat v nové anketě, jak se Vám nový web líbí.

Děkujeme Vám za přízeň.

Redakce Sparta Hockey Supporters.

Pokud chcete k novince přidat komentář, odsouhlaste prosím sociální pluginy v rámci nastavení souborů cookies. Komentáře využívají plugin Facebook.com.