Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Výjezdy - rezervace

Rezervační formulář na zápas 13. zář 2024 od 20:00 (skupina) proti týmu Sheffield Steelers. Bez potvrzení předsedou SHS není rezervace platná.


Informace k výjezdu

Výjezd je individuální = každý si zařizuje dopravu, vstupenky i ubytování sám.

Základní informace

Pro vstup do Velké Británie potřebujete platný cestovní pas. Ten musí být platný alespoň do posledního dne pobytu ve Velké Británii (včetně). Nestačí občanský průkaz!

Roaming v zemi je za stejných podmínek jako v zemích EU, tedy volání a SMS na česká čísla a čísla z EU jsou za stejnou cenu jako v rámci ČR.

Velká Británie je v jiné časové zóně, je tam o hodinu méně než v ČR. Zápas tedy začíná v 19:00 místního času (20:00 v ČR).

Doprava

Předpokládáme, že kdo poletí do Sheffieldu, nebude chtít chybět ani na nedělním zápase v Berlíně. Z Berlína můžete do Prahy odjet SHS busem, pokud se přihlásíte na výjezd do Berlína, nebo si zarezervujete balíček výjezdů Berlín + Salzburg.

Doporučené lety

  • v pátek odlet 9:35 z Prahy, přílet 10:45 do Manchesteru, nákup letenky na webu Ryanairu
  • v neděli odlet 7:15 z Manchesteru, přílet 10:10 do Berlína, nákup letenky na webu Ryanairu (varianta s delším pobytem v Británii), nebo
  • v sobotu odlet 8:10 nebo 15:45 z Manchesteru, přílet 11:05 nebo 18:40 do Berlína, nákup letenky na webu Ryanairu (levnější varianta)

Doprava mezi Manchesterem a Sheffieldem

V obou městech fungují služby Uber a Bolt. Při naplnění celého auta (4 nebo 6 lidí) vychází cena nižší nebo srovnatelná se zpáteční jízdenkou na vlak.

Pokud byste i přesto chtěli jet vlakem, najít spoje a koupit jízdenky můžete on-line na stránkách https://www.nationalrail.co.uk/. Doporučujeme kupovat zpáteční jízdenky, jsou výrazně levnější než dvě jednotlivé.

Po zápase se stíhá vlak do Manchesteru, pokud byste chtěli být ubytovaní tam.

Pokud zvolíte odlet do Berlína v neděli ráno a chcete jet do Manchesteru vlakem, musíte jet do Manchesteru už v sobotu, v neděli ráno žádný vlak dostatečně brzo nejede.

Ubytování

Zkoumáme možnosti zajištění hromadného ubytování. Během víkendu doplníme informace.

Vstupenky

Vstupenky kupujte on-line na ticketmasteru, sektor 202 (na plánku vpravo nahoře). Cena je £13.00.

Upozorňujeme výjezdníky, že i když je sektor na sezení, budeme stát a na stížnosti, že chcete sedět nebude brán ohled – stejně tak upozorňujeme, že nebude brán zřetel na konkrétní místa na vstupence. Sektor funguje jako klasický kotel.


Formulář pro rezervaci

Rezervovat místo si mohou pouze přihlášení uživatelé - přihlásit se. Pokud ještě nemáte vlastní účet, registrujte se.