Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky

Tragikomedie na n-tou aneb v play off se na krásu nehraje!

18. března 2016 v 09:47,  Komentáře

724.jpg

Zmar, bída, blamáž, výkon nehodný Sparty, klasická Jandačova play off bramboračka - ano i takové pojmy jsem z úst fanoušků Sparty slyšel a ještě teď ze mě emoce nevyprchaly.

Včerejší utkání se nedá totiž hodnotit jinak než totální tragikomedie z naší strany.

Výsledek 0:4 je dost možná lepší než 0:1 (ano nejsem Moták a nebudu tu psát, co je nejhorší možný výsledek). Co je ale podstatné je to, jak k němu došlo. A tady nemůžeme nechat na hráčích a trenérovi nit suchou! Snad jediný, do kterých nemá smysl pálit jsou oba brankáři, kteří za prohru opravdu nemohou.


Marně se ptám, kdy přepneme na výkon hodný play off. Nedaří se? Ano, prohrát se může, ale musí to proboha nějak vypadat! Tak se přece srazíme, zajedeme do gólmana, dohrajeme souboje.

Nemusím být přece Ken Hitchcock, abych věděl, že důrazná hra nevoní žádnému soupeři.
K čemu máme hráče typu Čajkovského, Formana, Švrčka? Hráčů, kteří umí přitvrdit je u nás hodně! Otázka ale zní: "proč to tedy neděláme?"

Možná to zase někde schytám, ale odpovím si sám: dle mého názoru to není tak chyba hráčů, jako chyba pánů na střídačce. Nedokáži si představit, že takhle bezkontaktně hraje Hradec pod Kýhosem, Olomouc pod Venerou atp. Nemusím (a nemám) tyto trenéry rád, ale dokud Jandač nepochopí, že hokej v play off se nehraje na krásu, ale na urputnost a jití za výhrou i za cenu sundaných rukavic a trestných minut, tak úspěch neudělá.

Člověk by už řekl, že se z těch nezdarů let minulých poučí. Ne, je to stále stejná písnička. Tak hlavně, že si po utkání přečteme, že musí víc bruslit a být agresivnější? To to do hajzlu neví v tom utkání?!!! Nyní máme dva dny na to vyndat si hlavy ze zadků a něco změnit. Série 1:1 je hratelná, začíná se od nuly. Základní část krásná, ale na tu sere pes! Kádr je dostatečně silný na to, abychom Zlín vyřadili. Pokud nezměníme přístup k zápasu, tak můžeme za pár dní sledovat play off pouze v televizi a doufat, že to příští sezónu bude lepší. A toho máme snad za poslední léta dost...


Schaschek #6

Pokud chcete k novince přidat komentář, odsouhlaste prosím sociální pluginy v rámci nastavení souborů cookies. Komentáře využívají plugin Facebook.com.