Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky

OČIMA FANOUŠKŮ: Co se děje v HCS ?

3. května 2012 v 11:45,  Komentáře,  SpartaCorps

no-picture.jpg?1

Na hokej do Areny v Holešovicích chodim už dlouho, několik let s permicí do kotle, Spartu mám v srdci, sport mezi mantinely také, ale to co v současné době musí trpět fanoušek HCS, to je vrchol.

Posledních sezon prošla hokejová Sparta hodně špatným obdobím, kdy se nedařilo skoro nic, loňský příšerný ročník máme ještě v paměti. Přes léto se "vyčistila" kabina, přišli nadějní hráči, naopak odešel víme kdo do města automobilů a ostatní (až na Krtka mi to nevadilo). Základní část se povedla, konečně jsme viděli agresivní nátlakový hokej, takový, jaký má být. Že se nepovedlo play OFF, je věc jiná.

Proto jsem doufal, že tato "Cesta k nové Spartě" bude pokračovat několik dalších let, že se budem opět hrdě vracet do Sportovní haly a že se snad brzo dočkáme finále a snad i titulu.

ALE - věděli jsme, že Pepa Jandač několik let odmítal nabídky z bohaté (jestli kvalitní, si udělejte obrázek sami) a námi nenáviděné KHL, ale ve skrytu duše jsem doufal, že ještě u nás zůstane. BOHUŽEL, využil klauzuli o odchodu a skončil. Na místo trenéra nastoupil Ríša Žemlička. Jeho výrok "že kostra týmu pro novou sezonu je daná" sliboval, že budem sledovat ty stejné naše oblíbence...

Jenže osud, povolení od svazu, nebo nevim co zapříčinilo to, čeho jsme se obávali nejvíc. Nejen kvůli naší Spartě, ale kvůli celé ELH sem nevěřil svým očím, když jsem se dověděl, že se KHL dostala i do Čech - doufám, že né v naší Aréně, bude hrát HC Lev a hned z ligy vysavá to nejlepší - Mário Bližnák jde do Slovanu, Petr Ton možná do Lva. Prostě nechápu, proč jeden rok zamítnou vstup ruský (brrr) ligy do Čech, klub se přestěhuje na Slovensko a za rok to povolí...

 A to nemluvim o tom, že obránce Kučný bude hrát od příští sezony ve Slavii - docela by mě zajímalo, jestli odešel sám nebo byl odejit. Taky mi neni jasné, jaký je důvod odchodu Martina Faltera do Komety - nevim, u nás nedostal moc šancí se předvést a najednou je pryč???!!!

 Chci chodit dál, ale nevim nevim.


Autor: Roman alias SpartaCorps

Foto: Kasnarka


Komentáře od fanoušků jsou subjektivním názorem autora a nemusí se shodovat se stanovisky redakce webu Sparta Hockey Supporters. Každý z fanoušků může podobnou formou vyjádřit svůj názor, který rádi, v nepozměněné formě, na webových stránkách SHS zveřejníme.Pokud chcete k novince přidat komentář, odsouhlaste prosím sociální pluginy v rámci nastavení souborů cookies. Komentáře využívají plugin Facebook.com.