Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky

Dilema - zakoupit permanentku nebo ne?

8. března 2011 v 14:25,  Komentáře

no-picture.jpg?1

Vždycky jsem fandil podle kotle, radoval se po gólech, rozčiloval se po faulech, nebo křivdách od rozhodčích. Užíval jsem si vítězné zápasy, smutnil po porážkách. Tleskal legendárním hráčům HCS, kteří se občas objevili na ledě. Měl sem i možnost dvě sezony sledovat dění na ledové ploše z VIP prostor.

Sport mě baví, hokej zvlášť. Proto jsem si v několika posledních sezonách koupil permanentku na zápasy Sparty, abych nemusel stát fronty u pokladen. 


Musím si říci, že to je jen sport. ALE bohužel přes všechno popsané padala celá hokejová Sparta do propasti jednak čím dál víc příšernou hrou na ledě, tak i špatnými rozhodnutími vedení, střídání trenérů, někdy povedené, někdy nepovedené příchody a odchody hokejistů. Sliby o lepší budoucnosti klubu se nenaplnily. Bohužel mi všechnu tu radost a nadšení z hokejového fandění jako příjemnou náplň volného času opravdu kazilo.

 

Letošní ročník ukázal, kam až může situace v klubu dojít. Opravdu mě to až děsí, co se tam děje. A proto se musím rozhodovat, jestli se koupit na novou sezonu permanentní vstupenku. Jestli uvěřit, že se to konečně otočí k lepšímu, že budeme zase hrdí na naše hokejky nebo jednu sezonu vynechat, chodit jen občas a trnout, jestli vyhrajeme. Fakt mě to štve, kam se HCS dostala.

 

SPARTA Forever!!!!!

 

Autor: Roman alias SpartaCorps

Pokud chcete k novince přidat komentář, odsouhlaste prosím sociální pluginy v rámci nastavení souborů cookies. Komentáře využívají plugin Facebook.com.