Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky

KOMENTÁŘ: Kam musí Sparta spadnout?

13. února 2011 v 12:00,  Komentáře

261.jpg

Když jsem před rokem psal na fórum SHS po vyřazení v čtvrtfinále od Vítkovic psal, že se musí hodně věcí změnit, aby se za rok nehrálo play OUT, tak sem ani v nejhoršim snu nechtěl věřit, že se to stane. Fakt nechápu, co se s HCS stalo.

V létě po sezoně se nám dostalo ujistění, že přístí sezona bude lepší, plna agresivního hokeje, že konečně bude prolůmový ročník. Přisli posily, bylo to nadějné. Ale první zádrhel sem viděl v tom, že Martin Podlešák, který by se tak hodil do slibované koncepce, musí uvolnit místo v kádru pro H - H, kteří si u nás odbývali "daňové prázdniny". Doted mi neni jasné, proč nebyl přesunutý do Berouna, když Medvědi jsou naše "farma". 

Další průběh sezony všichni známé, body jsme rozdávali venku, nakonec i doma, přesilovky stále, pořád, neustále v rozích  a tak dále. Prostě jsme skončili na 12. místě, budeme hrát o záchranu. Je to děs, je to ale vrchol posledních několika ročníků, kdy se řitila Spartička dolů.

K nové sezoně, na kterou nevim, nevim, jestli si koupit permici. bych doporučoval tyto kroky:

Vybrat takového GM, který nebude nijak spjatý s HCS, který nebude "kamarád" s hráči.
Trenéra, který si nenechá kecat do své práce, klidně někoho posadí.
Zapracovat mladý hráče do sestavy.
Vytvořit silnou brankářskou dvojici.
Také zbavit DV funkce sportmanažera

Sparta do toho!!!!!!

Roman alias SpartaCorps

Komentář dorazil na e-mailovou adresu redakce, autor si přeje být zveřejněn pouze pod přezdívkou. Názory v komentáři nemusí vyjadřovat postoj redakce.

Pokud chcete k novince přidat komentář, odsouhlaste prosím sociální pluginy v rámci nastavení souborů cookies. Komentáře využívají plugin Facebook.com.