Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky

Fanoušci, bojujte za Spartu!

22. srpna 2010 v 20:30,  Komentáře

196.jpg

Přední evropské týmy, čistý led, krásné dresy bez reklam, bojovný a pohledný hokej, výborně zvolený čas na zápas. To je to, po čem hokejoví fanoušci v naší extralize volají. Sparta, jako jediný tým, tento „luxus“ svým fanouškům v tuto chvíli přináší. A fanoušci? Ti na svůj klub asi zapomněli. 

Průměrná návštěva na trojboj se švédskými týmy činí 1622 diváků na zápas, to je třetí nejhorší návštěvnost na tomto turnaji. Trapnost.

 

Je jasné, že Evropská liga se nemůže rovnat svým významem například s fotbalovou Champions league. Když ale dokáže přijít plná Letná na Žilinu, která ve fotbalové Evropě určitě neznamená tolik, jako v hokeji Djurgarden, je mi z hokejových fandů Sparty smutno.
 

Volání po hokeji bez reklam, bojovném hokeji ve večerních hodinách, to jste nyní odmítli. Neočekávám, že když není o tyto věci zájem, navíc v konfrontaci s evropskou špičkou, že se o bělejší led a čistší dresy bude snažit naše vedení i v extralize.
 

Proto vás jménem serveru Sparta hockey supporters vyzýváme! Nedělejme jménu Sparty ostudu! Na Adler Mannheim dorazí jistě mnoho jejich fanoušků doplněnou, zřejmě je doplní navíc jejich družba ze Znojma. Ukažme tedy to, co nyní předvádí naši hráči a po čem jsme vloni volali. Bojovnost, soudržnost a oddanost!

Ve středu, od 18 hodin. Nedopusťte, aby jméno Sparty budilo posměch!

Foto: hcsparta.cz

Text: =s69-

Pokud chcete k novince přidat komentář, odsouhlaste prosím sociální pluginy v rámci nastavení souborů cookies. Komentáře využívají plugin Facebook.com.