Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky

Fanoušci Sparty jsou nadmíru spokojeni s uplynulou sezonou

1. dubna 2010 v 11:00,  Komentáře

169.jpg

Skvělé sedmé místo v extralize, neuvěřitelný úspěch v podobě postupu do play off bez potřeby hrát předkolo. Skvělý, bojovný a divácky atraktivní výkon. To je pouze minimum ze superlativ, kterými by se dala charakterizovat uplynulá sezona. Stabilizovaný kádr, jenž má velký potenciál stát se základním kamenem české reprezentace, předváděl nadpozemské výkony, které zbrzdila pouze velice náhodná prohra ve čtvrtfinále s Vítkovicemi. Chybělo štěstíčko, pomoc z vesmíru i správně postavené branky na hřišti hostujícího týmu. 


Jaké radosti nám přinesla letošní sezona?

Souboje na trenérském postu: Krom atraktivního hokeje jsme byli svědky trenérských rošád, které plnily stránky novin! Jsme vůbec první klub v zemi, kde hráči dokázali ze svého týmu vyštípat trenérské duo! Skvělá práce!

Mediální expert Výborný: Co víc si můžeme přát, než mít kapitána a zároveň sportovního manažera tak významného řečníka? Útočník se zkušenostmi ze zámoří a reprezentace perlil doslova celou sezonu.

Pozice brankáře? Můžeme si vybrat! Chábera, Přikryl, Novotný, Jarina, Salfický či dokonce Pöpperle v Plzni, to není výpis obránců Sparty, ale arsenál brankářů. Na tomto postu jsme tak silní, že si můžeme dovolit prodat kupříkladu Schwarze a Valenta do Boleslavi. K čemu by nám byl reprezentační gólman, když máme šest vlastních. Talentovaný mladík Novotný se již zabydluje v holešovické brance, vidět ho můžete při rozbruslení.

Obrana Sparty, pevná jako skála: Hrůzu nahánějící obrannou řadu v čele s generálem s naprosto krvelačným pohledem a vyceněnými zuby. To je naše enkláva vedená Janem Hanzlíkem, který se nezalekne největšího souboje. Vopat a spol. se mohou v příští sezoně bát, sparťanský bojovník opojený alpou se nikdy nevzdá!

Útok snů završí 113 let! Ručinský, Výborný, Ton má i přes pokročilý věk týmu pořád co dát. Za první dvojicí zaostává akorát Petr Ton, jenž se ke svým vstřeleným brankám dostal většinou jak slepý k houslím nebýt důrazné hry Davida Výborného a ofenzivního bourače Ručinského.

Jedno je jasné, i v příští sezoně se máme na co těšit! Pokud jste tento text dočetli až sem a nepozvraceli jste se, vězte, že se jedná pouze o aprílovou nadsázku. O podobný žertík, jaký si z nás letos hokejová Sparta dělala po celou sezonu.

Text: =s69=

Pokud chcete k novince přidat komentář, odsouhlaste prosím sociální pluginy v rámci nastavení souborů cookies. Komentáře využívají plugin Facebook.com.