Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky

KOMENTÁŘ: Kotel na derby? Výdrž jak od Jima z American Pie

5. prosince 2009 v 15:38,  Komentáře

114.jpg

Kotel na posledním derby mi tak trochu připoměl Jima z filmu Prci, prci, prcičky. Především pak slavnou postelovou scénu s “československou sexbombou“ Nadiou.

 

Fanoušci měli před duelem spousty řečí o tom jak Slavii vyřídíme a tak dále. Na pochodu se každý přidával ke skandování. Především pokřik “Už jsme tady, vládci Prahy“ byl populární.

Fotogalerie z pochodu zde:

 

I Jim machroval, jak si jednou s Nadiou užije, že bude jako drak. Dokonce, když došlo na věc, připravil přímý přenos přes web.

 

Pokročíme dál v našem příběhu. Kotel se na stadionu zformuval, všichni natěšeně stáli a zpočátku i fandili. Jenže padl první gól do naší sítě a ticho. Padl druhý a ještě větší ticho. I když, pravda… Něco kotel přeci jen skandoval – nadávky. Bravo. Sám jsem na konci druhé třetiny zažil situaci, kdy v jedné řadě skandoval předseda fanclubu, kamarádka a já. Jinak nikdo. Opravdu skvělá podpora, když se nedaří. Opravdu skvělá výdrž.

 

A když jsme u té výdrže, vrátíme se zpět k milému Jimovi. Ten se dohodne s Nadiou dohodne, že jí bude doučovat. Od začátku je nadšen, že jí vůbec u sebe má, nemůže uvěřit svému štěstí. Dokonce předvadí striptýz. Pak mu Nadia sáhne do rozkroku a konec, ende. Něco nevyšlo, něco nevydrželo. Jim se omlouvá, navrhuje to zkusit ještě jednou. Výsledek? Stejný. A přesně takový byl na derby kotel Sparty. Když přišlo na akci, tak nevydržel. A celé okolí to v přímém přenosu vidělo.

 

Ještě ale nejsme u konce naší paralely. Po zápase, který po odevzdaném výkonu prohráváme 3:1, se fanoušci trousí z haly. Přijde se ke vchodu do metra a první skupinky sparťanů a sparťanek – především z mladších ročníků začínají opět skandovat. Něco o vládcích Prahy, o tom, že Slavie zajebaná je.

 

Náš Jim měl pak také spousty keců, jenže celá škola viděla jak byl pro smích…

 

Czechmate87

 

Foto: web

Pokud chcete k novince přidat komentář, odsouhlaste prosím sociální pluginy v rámci nastavení souborů cookies. Komentáře využívají plugin Facebook.com.