Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky

Otevřený dopis premiérovi aneb Fanoušci na hokeji podmínky dodrželi

21. září 2020 v 15:52,  Prohlášení

833.jpg

Vážený pane premiére,

 

jménem nejen všech sparťanských hokejových fanoušků Vám píši v návaznosti na naše společné setkání, které proběhlo za účasti budoucího pana ministra Prymuly na konci srpna letošního roku (25.8.).

Ze setkání jsem měl dobrý pocit. Obě strany jsme si totiž přislíbily, že uděláme vše pro to, abychom mohli své milované kluby podporovat v co možná nejvyšším počtu přímo na stadionu.

 

Za setkání i Vaši snahu pomoci Vám děkuji. Po prvním domácím utkání Sparty, které proběhlo včera (neděle 20.9.) v pražské O2 areně můžu s klidným srdcem prohlásit, že jsme svou část dohody dodrželi. Všichni fanoušci jsme měli roušky, i v kotli jsme v průběhu zápasu seděli a stoupali si jen při potlesku, třech skvělých gólech a závěrečné děkovačce.

 

Vážený pane premiére, touto cestou bych Vás chtěl požádat, abyste naši snahu vzal v potaz při dalším rozhodování a také udělal vše, co je ve Vašich silách a pomohl českému hokeji a sportu obecně. Věřím totiž, že při současných přísných pravidlech je v halách a na stadionech bezpečno.

 

S pozdravem

 

Ing. Igor Němec

přesdeda Sparta Hockey Supporters

Pokud chcete k novince přidat komentář, odsouhlaste prosím sociální pluginy v rámci nastavení souborů cookies. Komentáře využívají plugin Facebook.com.