Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky

Konec slov! Pohár trpělivosti nepřetekl, ale prasknul

20. února 2019 v 08:31,  Prohlášení

822.jpg

A je tady to, čeho jsme se nejvíce obávali. Dáme Spartě takové menší ultimátum, měřitelné počtem získaných bodů z posledních dvou zápasů, hráči ho splní, i když ne úplně přesvědčivým výkonem, ale splní. My dodrželi slovo a od dalších protestů jsme upustili. A co se stalo? Výkon proti Olomouci téměř srovnatelný s ostudným zápasem v Pardubicích.

Zápas proti Olomouci vyvrcholil spontánními posledními 4 minutami ticha ze strany kotle. Nyní však oficiálně přistupujeme k většímu bojkotu, který se uskuteční na příštím domácím utkání proti Třinci, ve středu 27.2. od 18:30. Konkrétní detaily, jak bude celá akce vypadat, přineseme v dalších dnech.

Patříme k nejloajálnějším fanouškům v celé extralize, což dokazuje i velká návštěvnost, kterou se Sparta tak ráda chlubí. Bohužel i naše trpělivost má své hranice a když člověk slýchá i z těch nejzarytějších a nejvěrnějších koutů, že se musí něco stát, tak i těm největším Sparťanům dochází trpělivost a chuť bezmezně fandit.

Chceme být znovu patřičně hrdí na svou Spartu. Chceme, aby hráči pochopili, co to pro nás znamená a nejlépe, aby to i oni vzali za své.

 

Poznámka předsedy: Budete-li mě na onom zápase hledat, bohužel nebudu přítomen z důvodu dlouho plánované dovolené mimo Evropu. Nerad bych, aby to bylo špatně pochopeno a proto zde veřejně říkám, že ačkoliv se bojkotu přímo nezúčastním, plně ho podporuji a na dálku budu pomáhat tomu, aby se uskutečnil tak, jak si naplánujeme. Přijímám za něj plnou zodpovědnost a vyzývám všechny kotelníky a případné fanoušky na podélných tribunách, aby se k našemu protestu připojili.

 

Za Sparta Hockey Supporters

Rikki, předseda SHS