Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky

Pohár trpělivosti přetekl - AKTUALIZACE

13. února 2019 v 22:05,  Prohlášení

821.jpg

Achjo, achjo a zase achjo. Dnešní zápas Sparty v Pardubicích byl bohužel opět ve znamení bídy a zmaru. A jelikož se nejedná o výjimečné zakopnutí, ale tak nějak setrvalejší stav občas přerušený jakýmsi náznakem naděje k zářivějším zítřkům, rozhodli jsme se k tomuto veřejnému vyjádření naší nespokojenosti. Mnoho fanoušků, i jiných týmů, si budou říkat, že včera bylo pozdě. Budiž. Činíme tak nyní, dokud v sobě máme ještě špetku naděje a víry, neboť se blíží nejdůležitější část sezóny, kterou lze ještě zakončit důstojně.

Jsme velmi znechuceni z herního projevu, který Sparta zápas co zápas předvádí. Ke sportu patří porážky stejně jako výhry. Prohrát se může, ale musí to být prohra se vztyčenou hlavou, ne prohra po odevzdaném výkonu!  

Tímto za Sparta Hockey Supporters vyjadřujeme nespokojenost. I naše trpělivost má své hranice, které byly dnes překročeny. Podporujeme Spartu doma i venku, věnujeme tomu velkou část našeho času, stojí nás to velké množství peněz a necítíme, že bychom za to dostávali optimální protihodnotu v podobě věci tak základní (a zásadní) jakou je bojovnost a bití se za náš klub. Přístup drtivé většiny hráčů Sparty je minimálně k zamyšlení, stejně jako je k zamyšlení fakt, zda vůbec mají na to hrát ve Spartě.

Chceme tímto dát jasně najevo, že pokud v následujících dvou zápasech Sparta nezlepší nasazení, bojovnost a nezíská alespoň 4 body, nezůstane jen u protestu touto písemnou formou.

AKTUALIZOVÁNO 18.2.: Nevíme, do jaké míry mělo naše prohlášení vliv na hráče, nebo jestli má větší díl na zlepšené hře onen "trest" po utkání v Pardubicích, ale výsledek se dostavil a Sparta v posledních dvou duelech vybojovala 5 bodů. Z toho vyplývá, že prozatím upouštíme od dalších plánovaných protestů, ale chceme dát jasně najevo, že Damoklův meč nad hráči visí dál a my je budeme bedlivě sledovat. Play-off se blíží a my chceme Spartu takovou, jakou si zasloužíme. Bojovnou, hrdou a s touhou po vítězství. MY JSME PŘECI SPARTA! 

Za Sparta Hockey Supporters

Rikki (předseda) & Schaschek (Supportleader)