Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky

Sparta se vrací od příští sezony do Holešovic!

1. dubna 2016 v 12:55,  Prohlášení

739.jpg

Holešovice jsou ráj, náš chrám se tam nachází. Tento chorál opět získává na aktuálnosti. Vedení hokejové Sparty našemu webu exkluzivně potvrdilo, že klub vrátí do holešovické arény a od sezony 2016/2017 bude hrát opět tam, kam historicky patří.

"V základní části sice panovala s návštěvami spokojenost, ale play-off je zatím jednoznačně zklamání. Poslední kapkou bylo první semifinále, na které dorazilo necelých devět tisíc diváků," hodnotí šéf klubu Petr Bříza.

"Rozhodně odmítáme komentáře, že se na návštěvě odrazily ceny vstupenek. Ty považujeme za adekvátní semifinálovým bojům. Navíc fanoušci by měli vzít v potaz, že oproti předchozím rokům mohou využívat komfortu O2 Arény," doplňuje bývalý skvělý brankář.

Fanoušky tak čeká návrat na místa, které mají ve svých srdcích. Co si budeme namlouvat, O2 Arena stejně nikomu k srdci nepřirostla. A stížnosti na různé aspekty kolovaly nejen na diskusním fóru po celou sezonu. Kritizovány byly malé sedačky, studené jídlo, chybějící toaletní papír a mýdlo, práce diskžokeje, nemožnost zhasínání při gólu, ale i sektor kotle.

Návrat ocenil i předseda FanClubu Igor Němec. "Sláva a třikrát hurá! V tomto kroku vidím jen a jen pozitiva. FanClub opět bude moci využívat fanklubárnu, choreografové budou moci přímo na stadionu kreslit choreo a obecně co se týče fandění bude více možností. Do O2 Areny ať se vrátí klidně Slavie," uzavírá Němec.

Autor: April Foolsday

Pokud chcete k novince přidat komentář, odsouhlaste prosím sociální pluginy v rámci nastavení souborů cookies. Komentáře využívají plugin Facebook.com.