Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky

Přispějte na choreo na derby! Skrz účet či kasičky

13. listopadu 2013 v 11:08,  Prohlášení

no-picture.jpg

K hokeji patří dobrá atmosféra. Atmosféra se nedá udělat bez fanoušků, co se na ní podílí. Aby se měli fanoušci na čem podílet, potřebují finance. Pokud i vás baví sledovat na zápasech Sparty  transparenty, kartoniády, balonkiády a další aspekty podporující atmosféru, máte nyní možnost k ní výraznou měrou přispět.

Nejen pilnou prací, trvající mnohdy desítky hodin, můžete přispět ke vzniku choreografií. Jednou ze zásadních věcí jsou v tomto ohledu finance. Papíry, igelity, kartony, barvy, štětce, lepenky, plastové tyče, to vše stojí dohromady velké peníze. 

Proč se po delší době připomínáme tak najednou? Blíží se derby se Slávií a choreotým potřebuje další zdroje na přípravu choreografie.

Jak je možné přispět?

A/

Peníze můžete poslat na účet FanClubu HC Sparta Praha.

Číslo účtu je následující: 129461764/0300

Nezapomeňte též na variabilní symbol choreotýmu, který je: 999

B/

Na výjezdech bude možnost přispět drobnými i bankovkami do kasiček choreofondu. Ptejte se předsedy fanclubu. Opět dodáváme: Jakákoliv částka je dobrá!

Pokud byste měli další otázky, které by se týkaly fungování choreotýmu, můžete je poslat na mail: choreohcs@gmail.com. Na co byl využit choreofond vás samozřejmě budeme informovat.

Váš Choreotým

Pokud chcete k novince přidat komentář, odsouhlaste prosím sociální pluginy v rámci nastavení souborů cookies. Komentáře využívají plugin Facebook.com.