Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky

Výzva pro budoucí novináře: Publikujte na hs-sparta.cz!

29. února 2012 v 16:00,  Prohlášení

373.jpg

Baví vás sport a také psaní o něm? Je vaším přáním v budoucnosti navštěvovat stadiony v roli novináře? Redakce Sparta Hockey Supporters vám nabízí prostor k prvnímu krůčku, který je k této profesi potřeba. 

Praxe. To slovo straší snad každého studenta hledajícího uplatnění. Žurnalistické školy v Praze, ať už na Univerzitě Karlově či Vyšší odborná škola publicistiky, kladou důraz i na nejrůznější publikované materiály.

Pokud vás tato nabídka zaujala, zbývá už jen poslední podmínka - být sparťanem a snažit se pro webové stránky Sparta Hockey Supporters odvádět to nejlepší. 

Dáme vám prostor se vyjádřit, poradíme vám, co a jak. Bude to vítaná pomoc i pro naší redakci. Dopředu však předesíláme, že tato výpomoc je myšlena bez jakékoliv finanční odměny. 

Tato nabídka platí samozřejmě i pro další fanoušky, kteří se třeba novinářem stát nechtějí, ale rádi by své názory publikovali veřejně, před tou správnou cílovou skupinou.

V případě zájmu se ozvěte na emailové adrese: redakce@hs-sparta.cz

Pokud chcete k novince přidat komentář, odsouhlaste prosím sociální pluginy v rámci nastavení souborů cookies. Komentáře využívají plugin Facebook.com.