Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky

Choreofond měl úspěšnou premiéru. DĚKUJEME!!!

30. listopadu 2011 v 16:39,  Prohlášení

324.jpg

Během úterního vítězného derby zažil premiéru Choreofond SHS. Sličné dívky Choreotýmu obcházely stadion se dvěma kasičkami, do kterých mohli fanoušci přispívat na budoucí tvorbu transparentů, kartoniád a dalších fanouškovských “alotrií“.

Musíme konstatovat, že nás neskutečně příjemně překvapilo, kolik se našlo fanoušků, kteří byli ochotni na tuto dobrou věc přispět.

V celkovém součtu bylo vybráno 3853 Kč!!!

Tyto peníze půjdou na financování transparentů na další zápasy. Během následujících dní a týdnů budeme dopředu informovat o projektech, které choreotým chystá, a které budou z prostředků financovány. Vy fanoušci tak budete mít přehled o tom, na co peníze přesně jdou a zároveň my budeme moci komunikovat, kolik je potřeba získat finančních prostředků na konkrétní choreografie.

Jak už bylo zmíněno v předchozím článku, vše bude vyúčtováno a navíc bude během následujících dnů zřízen i účet, na který bude možné posílat částky převodem. Kasičky samozřejmě budou i na dalších domácích utkáních.

Neváhejte přispívat dále, ať můžeme jednou také vytvořit celostadionové choreo.

Díky všem a pokračujeme dál!

Redakce SHS

Pokud chcete k novince přidat komentář, odsouhlaste prosím sociální pluginy v rámci nastavení souborů cookies. Komentáře využívají plugin Facebook.com.