Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky

Najde se posila k megafonu? Vaše jedinečná možnost

27. června 2010 v 20:00,  Prohlášení

182.jpg

Hokejové léto na Spartě? Zatím kromě přestupů klid a mír. Změny v hráčském kádru jsou na první pohled lákavé, snad se sliby konečně přemění v realitu. Drobný záchvěv pocítí od začátku sezony i kotel, synchronizace pod taktovkou megafonu se dočká změny. Trio megafonistů se pravděpodobně nesejde v původním složení, jak jsme byli zvyklí. Hledáme MEGAFONISTU! Chcete se podílet na vedení kotle při domácích zápasech hokejové Sparty? Máte jedinečnou možnost s tím něco udělat.

Roky neúprosně letí vpřed, volný čas požírá strašák jménem zaměstnání, chcete-li práce, dokončení studií klepe na dveře a svou daň si zřejmě vybere i na „pozici megafonu“. Hledáme kolegu do zaběhnutého týmu, koho bychom rádi viděli?

- určitě jedince, který chodí pravidelně na domácí utkání Sparty
- hlasově dobře vybaveného fanouška, který se nebojí předstoupit před dav
- člověka inteligentního, s nadhledem, se smyslem pro humor (i když se to nezdá, je potřeba často)
- se Spartou jak se říká v srdíčku

CHOREOGRAFIE: Budování nového týmu, pomozte také!


Někoho může odradit fakt: „Já ty lidi vlastně ani neznám…“. Argument proč neuvažovat tímto způsobem. I my jsme se sešli a poznali na hokeji :p

Podrobnější informace ohledně výhod, a celkovém fungování „MEGAFONU“ rádi poskytneme potencionálním zájemcům emailovou cestou. Pokud máte zájem, podílet se na tvorbě atmosféry na utkáních v Holešovicích, kontaktujte nás na redakčním emailu redakce@hs-sparta.cz, popřípadě na emailu jakob2@seznam.cz, kontaktovat nás můžete také na facebooku, prostřednictvím skupiny Sparta Hockey Supporters.

DŮLEŽITÁ INFORMACE. POKUD SE FUNGOVÁNÍ MEGAFONU NEVYŘEŠÍ DO ZAČÁTKU NOVÉ SEZONY, NEMŮŽEME ZARUČIT HLADKÝ PRŮBĚH NA VŠECH DOMÁCÍCH ZÁPASECH.

Těšíme se na Vaše odpovědi.

KubaSF

Foto: Kasnarka

Pokud chcete k novince přidat komentář, odsouhlaste prosím sociální pluginy v rámci nastavení souborů cookies. Komentáře využívají plugin Facebook.com.