Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky

HS-SPARTA.CZ slaví dva měsíce. DĚKUJEME ZA PŘÍZEŇ!!!

8. prosince 2009 v 17:38,  Prohlášení

117.jpg

Dva měsíce. Přesně takovou dobu fungují OFICIÁLNĚ webové stránky Sparta Hockey Supporters. Nanečisto jsou v provozu dokonce už čtvrtý měsíc. Za tu dobu nabídly informace o devadesáti procentech zápasů Sparty. Ale neomezily se pouze na suché reportáže. Zaobíraly se také tématym jako byla kauza David Výborný. Přinesly už několik rozhovorů i pozápasových ohlásů. Spolupracují také s fanclubem sparťanských basketbalistek.

 

Jedním z hmatatelných důkazů, že stránky fungují, je fakt, že oproti prvnímu pochodu na derby, i díky informacím na SHS, šlo na ten další o 150 procent více fanoušků.

Dalším z úspěchů je rozhodně reportáž z dramatického výjezdu do Brna. Tu si přečetlo i s vydatným přispěním fanoušků ostatních klubů téměř 1300 čtenářů během jediného dne.

 

Pozitivem je rovněž fakt, že kromě stálé redakce a administrátora Amadea, se na tvorbě podílejí i externí spolupracovníci. Za zmínku stojí především Bobi a Destroy díky kterým máme reportáže z několika výjezdů, na které se redakce nedostala.

 

Obrovské poděkování patří také Kasnarce a BigBossovi za zasílané fotografie. S tím souvisí i výzva: Pokud pořídíte na zápasech, ať už doma, či venku, nějaké fotografie, nenechávejte si je pro sebe a pošlete je na e-mail redakce@hs-sparta.cz.

 

Závěrem děkujeme všem pravidelným i nepravidelným čtenářům za návštěvy. Můžeme vás ujistit, že se budeme snažit web zlepšovat, tak abyste byli maximálně spokojeni.

 

Vaše Redakce Sparta Hockey Supporters

 

PS: Vpravo můžete hlasovat o tom, co byste na tomto webu vylepšili.

Pokud chcete k novince přidat komentář, odsouhlaste prosím sociální pluginy v rámci nastavení souborů cookies. Komentáře využívají plugin Facebook.com.