Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky

VOLBA PRO FANOUŠKY: Vyberte si hudbu, co se bude hrát na Spartě!

26. října 2011 v 22:00,  Ostatní

306.jpg

Vadí vám hudba, která se pouští v Tesla aréně? Nebo vás naopak napadá nějaký lepší tip? Nyní máte možnost právě tento aspekt na domácích utkáních ovlivnit. Produkční oddělení našeho klubu nám v tomto ohledu dává volnou ruku vybrat si podle svého gusta. 

Někdo nemůže vystát Ewu Farnou, někdo kapelu Brutus a její Dlažební kostku, dalším se zase příčí zpěv Daniela Landy. Zavděčit se všem jistě není možné. Aktivní fanoušci však získali jisté privilegium.

Na našich facebookových stránkách byla vytvořena anketa, do které můžete sami přidat skladbu, kterou byste rádi na domácích utkáních slyšeli. V případě zadávání se držte jednoduchých a jasných pravidel. Napište nejprve jméno interpreta, za ním poté jméno skladby. V případě, že se váš návrh bude líbit více lidem, mohou pro něj hlasovat. Počet vašich návrhů je neomezený, proto vás prosíme, abyste svou iniciativu zase nepřeháněli. Přímý odkaz naleznete ZDE.

Věříme, že vámi vybrané skladby budou publikovatelné a vhodné k hokejovému utkání.


Text: Margera

Foto:  Kasnarka

Pokud chcete k novince přidat komentář, odsouhlaste prosím sociální pluginy v rámci nastavení souborů cookies. Komentáře využívají plugin Facebook.com.