Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky

Sparta na youtube aneb co stojí za připomenutí

16. června 2010 v 12:00,  Ostatní

181.jpg

Začíná léto, pro hokejového fanouška období strádání a vyčkávání na novou hokejovou sezonu. Nebo naopak čas na regeneraci, klid a období bez typických sparťanských nervů. I přesto se najdou okamžiky, na které si člověk rád zavzpomíná nebo povedená videa, která stojí za připomenutí. Redakce Sparta Hockey Supporters pro vás vybrala hned několik. 

Pokud na internetu naleznete další, neméně povedená videa, vložte je do komentářů pod článkem a podělte se o ně s ostatními!

1) Vydařené tréninkové video

Často si stěžujeme, že v Čechách nejsou k dispozici nádherné sestřihy či intra, jako mají v NHL či Německu. Video z prvního tréninku loňské sezony se ovšem velmi vydařilo a dostává pomyslný "palec nahoru".


2) Představení hráčů před utkáním (sezona 2008/2009)

Originální nápad se cení. Tím spíš, pokud jde o Spartu. Představení jednotlivých hráčů naší Sparty s různými předměty působí příjemně a humorně. Oproti pouhým fotkám na kostce vítězí na celé čáře. Škoda jen, že na youtube není k dispozici verze s "originálním" hudebním podkresem - Sparta tehdy zvolila píseň od kapely Manowar - Warriors of the world, která působila s tímto intrem mnohem lépe.3) Pochod na Šaškárnu

Novinka loňské sezony, napoprvé velice vydařená. Dva pochody čítající stovky Sparťanů budily respekt (škoda, že se hlasitá a bojovná nálada nepřenesla také do ochozů sešívané haly). První pochod nasnímala také redakce RedsTv a vy si ho zde můžete znovu připomenout.


4) Kotle na derby

Ve světě fanoušků ještě chvíli zůstaneme. Na tomto serveru jsme nalezli také dvě autentická videa přímo z kotle při derby - jedno z O2 areny, jedno z domácí Tesla areny. 
5) Sparťanská děkovačka

Pojítko, znak soudržnosti, při kterém po zápasech nejednomu ze Sparťanů naskakuje husí kůže. Pozápasová děkovačka se stala již oblíbenou tradicí, kterou nejen kotel po utkání vyjadřuje hráčům svou sílu a oddanost. 6) Intro od LG Electronics

Ne, toto není komerce, ale pouze uznání, že i v České republice jde vytvořit velice kvalitní intro. Pokud se tedy chce. Náš nový sponzor vytvořil na tuzemské poměry velice efektní video. S novou sezonou by jich mělo být jen víc a víc. 8) Páááátáááá!

Sice dva roky staré video, které ale vždy potěší. Derby, které skončilo jasným výsledkem 5:0 zůstalo mnohým fanouškům v paměti. Nejvíce pak oblíbený hit od Zuzany Norisové z filmu Rebelové "Pátá", který se již naučila zpívat při pětigólovém výprasku celá hala. 8) Něco ostřejšího na závěr

Bitka mezi Spartou a Zlínem nepotřebuje delší komentář. Text: =s69=

Foto: youtube.com

Pokud chcete k novince přidat komentář, odsouhlaste prosím sociální pluginy v rámci nastavení souborů cookies. Komentáře využívají plugin Facebook.com.