Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky

Letní přípravu okoření European Trophy. Sparta nebude chybět

27. dubna 2010 v 18:30,  Ostatní

173.jpg

Sparťanské hokejové léto bude z pohledu fanouška velmi horké. Za dveřmi parných dní a prosluněných zahrádek čeká něco nového. Neprozkoumaného. Letní hokejovou přípravu okoření duely v rámci European Trophy Hockey Tournament, neboli smetánka evropských hokejových klubů. Sparta nebude v modelu letní přípravy chybět. A co soupeři? K nakousnutí: Linköping, Mannheim, starý známý Eisbären Berlin nebo neznámá norská Valeranga.

Vybrat si mezi duely s Horáckou Slavií Třebíč, nebo Mannheimem? Osobně bych volil německé orly z Mannheimu. Ale záleží na každém. Proti gustu…však to znáte.

Každopádně Sparta Praha byla představena na oficiálním webu europeantrophy.com jako jeden z osmnáctky týmů evropské klubové „špičky“. TPS Turku, SC Bern, Kärpät Oulu, nebo již zmiňovaný Adler Mannheim svou váhu na evropském poli rozhodně mají. Do předsezónní soutěže nepromluví týmy z ruské KHL.

 

[box]Hrací kalendář European Trophy:

 

Sparta se představí v tzv. Capital Division:

Středa 11. srpna 2010:                                    
Vĺlerenga IF - Sparta Praha

Pátek 13. srpna 2010:
HIFK - Sparta Praha

Sobota 14. srpna 2010:
Jokerit - Sparta Praha

Středa 18. srpna 2010:
Sparta Praha - Färjestads BK

 

Pátek 20. srpna 2010:
Sparta Praha - Djurgĺrdens IF

Sobota 21. srpna 2010:
Sparta Praha - Linköpings HC

Středa 25. srpna 2010:
Sparta Praha - Adler Mannheim

Pátek 27. srpna 2010:
Eisbären Berlin - Sparta Praha

Více informací o hracích dnech European Trophy naleznete ZDE.
[/box]

Porce zápasů je to opravdu pořádná. Možnost postupu na finálový turnaj v Salcburku je jasné daný. Z devítičlenné tabulky týmů postoupí do závěrečného turnaje čtveřice nejlepších. Samotný turnaj je na programu 3. – 5. září, v rakouském Salcburku.

Soupeře Sparty Vám v měsících hokejového klidu samozřejmě představíme. Více informací o plánovaném turnaji naleznete na oficiálních stránkách www.europeantrophy.com.


Autor: AdminK

Foto: hs-sparta.cz

Pokud chcete k novince přidat komentář, odsouhlaste prosím sociální pluginy v rámci nastavení souborů cookies. Komentáře využívají plugin Facebook.com.