Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky

Sezona končí, redakce děkuje fanouškům

31. března 2010 v 10:00,  Ostatní

168.jpg

Bilancování sezony přichází s nástupem jara, pro někoho možná trochu brzy, ale hokejová sezona 2009/2010 pro Spartu definitivně končí. Fanouškovský web hs-sparta.cz však pokračuje dál. Můžete se těšit na předsezónní reportáže, rozhovory, ankety a informace o dění v zákulisí fanoušků hokejové Sparty, stejně tak o připravovaných projektech. Za přízeň v sezoně 2009/2010 Vám děkujeme!

Jemně zamlžené plexisklo, otisky dlaní, zádumčivý potlesk, mnohdy slzy zklamání, naštvanost, vztek, hráči nevěřícně se opírající hokejkami o vítkovický led. Je dobojováno a člověk si začíná uvědomovat, že hokejový rok pro Spartu opravdu skončil. Z pohledu atraktivity hry, výkonů na ledě v celé sezoně, není nad čím jásat a plácat si po ramenou. Ale při cestě autobusem z Ostravy člověk nachází i pozitiva. Fanoušci! Letošní zapálenost, atmosféra, i solidní návštěvy stejně jako lidé v pozadí připravovaných akcí, tady si dovoluji zvednout palec nahoru.

Podívejme se společně nedávnou minulostí na čtyři „milníky“, jenž ozdobily z pohledu fanouška sezonu na Spartě, a o kterých jsme Vás informovali právě prostřednictvím webu Sparta Hockey Supporters.

Pochod na derby se Slavií

Jak se říká, nejlepší nápady se rodí u piva a zorganizovat pochod sparťanů do Vysočan byl jedním z nich. Očekávání nulové, výsledek příjemný. Zářijový pochod na první derby se Slavií byl jednou z novinek, kterou jsme Vám prostřednictvím webu hs-sparta.cz přinesli. Pochod se vydařil, derby z pohledu hokejistů nikoliv. Druhé putování směr Vysočany bylo bouřlivější i mohutnější v počtu účastníků. Téměř 300 fans Sparty došlo společně vstříc třetí bitvě o Prahu.
Transparenty jinak než jste doposud zvyklí


Bojovná nálada bývá tradičně hlavně před domácími zápasy s rivalem Slavií Praha. Růžičkovu bandu vždy přivítaly nápisy, vzkazy, ale letos se podařilo zahalit rudý kotel obří plachtou s motivem „Panorama Prahy“. Lidé drželi obří transparent, pěli chorály, na oko krásný pohled. To nejlepší přišlo nakonec. Víkendový čtvrtfinálový dvojzápas s Vítkovicemi ozdobila obří plachta s nápisem „Fanatics of Sparta“, která zakryla skoro celou západní tribunu pod černavý igelit. Fanouškům podílejících se na tvorbě a samotné organizaci patří velké poděkování, stejně jako všem účastníkům pod plachtou.

obrazekJAK


Trend atmosféry se zlepšuje


Megafon je po letošní sezoně již zažitou akvizicí, bez které si určitě někteří z Vás nedovedou představit hokejová klání v Holešovicích. Mnoho krásy na ledě jsme letos neviděli, přesto jsme se společně postarali o krásné okamžiky. Podélné tribuny fandí společně s kotlem, fanoušci tleskají jako o život, na závěr nechybí „děkovačka“, během hry probíhají dělené pokřiky. Některé novější počiny, vzpomenu melodii „Pipi“, se konečně dostaly do podvědomí i propagací na webu. O hokejovém prostředí z pohledu fandění se dá říct následující. Opět jsme se posunuli o krok kupředu. O budoucnost nemám strach. I za to patří velký dík Vám všem, dovolím si vyzvednout kolegy od megafonu a bubeníky. Díky za spolupráci!

obrazekJAK


Fanoušci za objektivem

Fotografií transparentů, obrázků z výjezdu, nebo zajímavých snímků z ledové plochy není nikdy dost. Prostřednictvím webu hs-sparta.cz jsme Vám přinášeli po celý rok foto-galerie z utkání pražské Sparty jak v Holešovicích, tak na venkovních utkání. Děkujeme všem autorům za zasílání obrazových materiálů a věříme v další prezentaci Vaší práce za objektivem v blízké budoucnosti. 


Poněvadž se na Růžičkův karneval u příležitosti šampionátu v Německu netěším (ve čtvrtfinále prohrajeme 3:0 s Ruskem), za hokejovou sezonou rád udělám tlustou černou čáru. Přes půl roku s webem hs-sparta.cz je za námi, odpočiňte si na chvilku od hokejového šílenství, protože opět brzy vypukne. Trenéři, hráči, lidé ve vedení postupně odcházejí, my fanoušci Sparty však zůstáváme.

Za redakci Sparta Hockey Supporters, AdminK

Foto: Kasnarka, BigBoss


Pokud chcete k novince přidat komentář, odsouhlaste prosím sociální pluginy v rámci nastavení souborů cookies. Komentáře využívají plugin Facebook.com.