Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky

Exkluzivně: Offline rozhovor s Jiřím Vykoukalem

12. března 2010 v 11:20,  Ostatní

157.jpg

Hledat v kabině hokejové Sparty zkušenějšího borce, než zadáka s přezdívkou „Bača“ s číslem 51 na dresu, by bylo naivní, až hloupé. Jiří Vykoukal zažil v dresu pražské Sparty čtyři oslavy mistrovských titulů, dvojnásobný mistr světa z Vídně a Lillehammeru přislíbil odpovídat na dotazy fanoušků Sparty, prostřednictvím webu hs-sparta.cz v offline rozhovoru.

Když se na ledě nedaří, dokáže zvednout hlas, stejně bouřlivě jako na ledě si dokáže užívat oslav během úspěšných finálových taženích. Více snad není třeba obránce hokejové Sparty Jirku Vykoukala představovat.

Své dotazy na Jiřího Vykoukala pište do komentářů nad článkem, v případě neregistrovaných uživatelů můžete zaslat svou otázku prostřednictvím emailu redakce@hs-sparta.cz. Důležité je datum. Otázky pište nejpozději do pátku 19. března 12:00 hodin.

Žádáme všechny dotazující o vyvarování se vulgárních příspěvků a nesmyslných spamů, podobné příspěvky nebudou zodpovězeny. Věříme, že se sejde mnoho zajímavých otázek. Děkujeme za pozornost a těšíme se na Vaše dotazy.

Redakce Sparta Hockey Supporters


obrazekJAK


Foto: Jiří Vykoukal s pohárem pro mistra republiky.


obrazekJAK

Foto: Jirka Vykoukal po vítězném utkání nad Slavií ve finále extraligy v sezoně 2005/2006.


obrazekJAK

Foto: Jiří Vykoukal s fanoušky po titulu 2005/2006.

obrazekJAK

Foto: Jirka Vykoukal to umí vedle hokejky i s megafonem!Foto: Klasická rutinní práce obránce, střežení modré čáry.

obrazekJAK

Foto: Jiří Vykoukal děkuje fanouškům po obhajobě titulu proti Pardubicím.

Podívejte se na jedno pozápasové video s Jiřím Vykoukalem:Podívejte se krátký průřez legendárního "Bači" ve Spartě:Autor: AdminK

Foto: Topi, hs-sparta.cz, hcsparta.cz

Video: youtube.com
Pokud chcete k novince přidat komentář, odsouhlaste prosím sociální pluginy v rámci nastavení souborů cookies. Komentáře využívají plugin Facebook.com.