Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky

Dobyje Sparta brněnské Rondo i podruhé? Buďte u toho

21. listopadu 2009 v 13:55,  Pozvánky

99.jpg

Extraligoví nováčci se v elitní soutěži mnohdy ani neohřejí a pakují se zpátky do druhé nejvyšší soutěže. Mohli by o tom povyprávět v Ústí, Jihlavě, velmi blízko k této „tradici“ budou mít zřejmě i v Brně. Proto neváhejte a pojeďte v neděli 29. listopadu se Spartou do brněnského Ronda, kde se možná po skončení sezony na hezkých pár let opět zavřou extraligová vrátka.Zaplněná hala Rondo bouřlivě vítá domácí hokejisty při nástupu na led, hromové burácení nahání člověku až husí kůži, Sparta si odváží z města pod Špilberkem tři body – podobnými slovy by se dal charakterizovat první výjezd do jihomoravské metropole, datující se k začátku sezony, tehdy parnému září. Zavzpomínat si u reportáže z prvního výjezdu do Brna můžete ZDE.


[box]Neděle, 29.11. 2009; Kometa Brno – SPARTA

Doprava: autobusem, možnost i individuálně.

Utkání začíná od 17:00 hodin v hale Rondo.

Cena vstupenek na stání činí 120,- Kč.

Cenu autobusového výjezdu je 280 Kč,- pro členy fanclubu (330,- Kč pro nečleny).

Sraz proběhne tradičně u hlavního vchodu (32) Tesla arény v 12:30, odjezd je naplánován na 13:00.

Předpokládaný návrat z Brna je před 23. hodinou.

Přihlášky zasílejte na email destroy22@hcsparta-fans.cz nebo destroy22@seznam.cz.[/box]Proč vyrazit se Spartou právě do Brna?

 

ATMOSFÉRA. Zvěsti o fanoušcích Brna přicházely čím dál intenzivněji s příchodem extraligového ročníku, již v létě. Na vlastní oči a uši jsem se přesvědčil, že podobný zážitek na jiném stadionu nezažijete.


obrazekJAK

HRACÍ DEN. Neděle je jako stvořená pro výjezd do Brna, který netrvá díky dálnici D1 tak dlouho. Pokud nenapadne půl metru sněhu a silničáři na Vysočině se nebudou zmítat v oparu sobotního propitého večera, cesta trvá opravdu krátkou dobu.

POSTAVENÍ V TABULCE. Kometa Brno je beznadějně posledním týmem dosavadního průběhu extraligy, zdatně jim začíná sekundovat Kladno, tak i tak je možnost tříbodové lupu z města pod Špilberkem více než pravděpodobná.

KOTEL HOSTÍ. V měsíci záři jsme jeli do neznáma, teď již víme co nás v Brně čeká a nemine. A není to nic nepříjemného, takže bez obav. Vlastní sektor, kde nechybí přístup k sociálnímu zařízení, stánek s pivem, kofolou a horkými párky.

 

Proto Sparťané neváhejte ani minutu a naplánujte si příští neděli se Spartou, na výjezdu v Brně. Nebudete litovat!

Podrobnější informace o cenách výjezdu a bližšímu určení srazu Vám přineseme již brzy.

Foto: BigBoss


Autor: - admiK -


Pokud chcete k novince přidat komentář, odsouhlaste prosím sociální pluginy v rámci nastavení souborů cookies. Komentáře využívají plugin Facebook.com.