Sparta Hockey Supporters - Stránky fanoušků hokejové Sparty

Novinky

POZVÁNKA: Na výročí revoluce - na Plzeň

16. listopadu 2009 v 21:49,  Pozvánky

95.jpg

17. listopadu nás čeká zajímavý zápas. Už jen tím, že se jedná o dvacetileté výročí sametové revoluce. Užijte si přes den oslav a večer pojďte podpořit Spartičku. I takový hokejový zápas může být svým způsobem oslava svobody. Hráči jako Výborný či Ručinský by se ještě před čtvrtstoletím z NHL do české soutěže vrátit nemohli. Nadruhé straně byste nemohli vidět kanadské trio Bomersback – Scofield – O’Brien.

Na zápas bude v kotli přichystáno choreo připomínající tuto událost, takže je zde další lákadlo proč se přijít podívat. A s tím souvisí i prosba, kotelníci doražte včas! Ať se choreo povede.

To nejdůležitější se však odehrálo v posledních čtyřech duelech Sparty v extralize. Hráči se už definitivně zbavili prapodivné letargie, která je v úvodu sezony provázela a připsali si čtyři jasné výhry, přičemž tři z nich byly na hřištích soupeřů. Hlavní hvězdou pak je snajpr Petr Ton, který ve třech z těchto duelů vstřelil vítěznou branku.

A když už jsme zmínili kotel, chtěli bychom opět připomenout chorál, který se ne a ne zavést. Proto opět přidáváme video. Jediný rozdíl oproti původní verzi Eintrachtu Frankfurt – místo Hejá Eintrach Frankfurt logicky zazpívejte Hejá Sparta Praha.Foto: archiv

Pokud chcete k novince přidat komentář, odsouhlaste prosím sociální pluginy v rámci nastavení souborů cookies. Komentáře využívají plugin Facebook.com.